Treść opublikowana przez tetis
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Właśnie przed chwila załatwiłam kamerke na zlot :kox: .....a będzie co kręcić
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
szkoda tylko,ze mnie sama w osobnym budynku zostawił
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
teraz to dopiero jarko zaleją PW
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
coś jarko namieszał z ta listą..... teraz połowy nie ma
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
prawie cały Poznań gdzies mu umknął
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
slaweq z tego co widze to nie jest przydzielony do zadnego pokoju :cool1 nie tylko o Tobie zapomniano chyba mała pomyłka wpisowa zaszła :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
przed chwila jarko wstawił prawie kompletna listę odnośnie pokoi
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
będzie komu urodzinowe klapsy dawać :bicz3: :nabijasie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobry wieczór ..... :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak zawsze poezja intensywnie płynie Młodzik nie nadąża i odpoczywa :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć chłopaki :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Większość bawiła się kulkami a teraz łoją i nadal świetnie się bawią :naughty: zobaczymy czy rano rónież świetne nastroje będą dopisywać :gwizdanie: :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale cos kiepściuchno się dzisiaj czuje i raczej łóżko szybko odwiedzę [br]Dopisany: 10 Marzec 2009, 21:00_________________________________________________ co taki zdziwiony że niby co?ja też mogę :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć :> lekcje odrobione,nawet spotkanko u madasa zaliczyłam :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zazdrośnik z niego :tongue4: bo znim sie tak nie witają
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja też muszę zmyknąć z małym lekcje zrobić... .. do następnego Panowie :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak widać obijam się dzisiaj bo na popołudnie na inne przyjemności zaplanowałam :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no właśnie Adasiu,kiedy mnie odwiedzisz [br]Dopisany: 10 Marzec 2009, 15:06_________________________________________________ no ba w końcu ma się to coś- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cfaniaki :tongue4: :tongue4: ładnie to tak na mnie razem dwóch na jednego nie dam rady- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no faktycznie ostatnio sie trochę opuściłam .. :gwizdanie: Dzień dobry wszystkim :> :> :>- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie-nowiuśkie tablice już do was jadą [br]Dopisany: 09 Marzec 2009, 19:06_________________________________________________Jakaś epidemia czy co,że tak was powymiatało- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć chłopiska :hi:- Dzień Kobiet
Myślę ,że jako przedstawicielka płci pięknej w imieniu Pań ,,forumowiczek" wielkie DZIĘKUJĘ za pamięć i życzonka :) - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00