-
[ALL] Uniden a homologacja
hmm mam unidena 510 kupionego w lipcu 2005 roku i nie dostalem zadnej homologacji. ciekawe czy przy kontroli jezeli trafie na dociekliwego policjanta to czy wystarczy mu paragon z karta gwarancyjna
-
[ALL B7] Różne rozmiary felg, szerokości
w popszednim swoim autku (leon top sport) mialem felgi przod 18'' o szerokosci 8'' z oponami szerokosci 225 a na tyle 18'' o szerokosci 9'' z oponami 245 jezdzilo sie elegancko (nie czuc roznicy w szerokosci miedzy przodem a tylem) i wyglad byl calkiem ladny. z tylu widac bylo duzo wieksza szerokosc felgi poniewaz felgi byly z rantem
-
Jakie opony do felg 8" szerokości?
widze ze jestescie fanami bardzo waskich opon powiedzcie mi jakie opony zalozyc do audi s6 na felgi 18'' o szerokosci 8'' ale tak zeby bylo praktycznie. myslalem o 235 i 245 i jakie wysokosci opony do poszczegolnej szerokosci bede wdzieczny za wszystkie wasze opinie do tej pory jezdzilem na 17'' (ale to stanowczo za malo) z oponami 245/45/17
-
[RS4 B7] Dzis odebrałem RS4
gratuluje super autka nie myslales o zakupie rs6 skoro piszesz ze malo miesca w rs4? czy rs6 wogole nie bylo brane pod uwage?
-
[INNE] Audi S6 C5 340PS
Wojtek gratuluje pieknego samochodu mam nadzieje ze felgi kupione od Ciebie beda wygladaly tak ladnie na mojej s6 jak na Twojej pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich. Mam na imie Maciek jestem z Lublina i na codzien jezdze audi s6 4,2 340km avant z 2000 roku. Mam nadzieje ze w razie potrzeby bede mogl uzyskac od Was potrzebnych informacji na temat audi. Postaram sie tez pomoc innym jezeli tylko bede mogl. Pozdrawiam
urban02
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta