Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rafik1974

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam koledzy. Dziękuję za wpisy bo już się martwiłem o swoje autko. Mam upaćkany bok silnika olejem i falowały mi troszkę obroty, już się bałem. Sprawdziłem odmę i okazuje się, że jest pęknięta po długości. Biorę się za wymianę. Pozdrawiam.[br]Dopisany: 16 Listopad 2009, 20:55_________________________________________________Witam... Wymieniłem odmę w swoim autku bez zdejmowania kolektora. MASAKRA !!! Strasznie ciężko się wyjmowało, szczegolnie kiedy porwała się na kawałki. założenie nowej to już pikuś Niestety dalej, kiedy jest zimny to falują mi obroty. Kiedy się nagrzeje to już jest git. A najgorsze, że za jakies 5 godzin kobitka wjechała mi w tył i rozbiła mi autko...;(
  2. witam kolegów. ostatnio kupowałem do 1,8 T w serwisie SKODY i kosztowała mnie 5 zeta.
  3. Dzięki "grzesioo"... Przelutowałem wszystkie luty, poskładałem wszystko i działa idealnie... Instrukcja jest "de best". Pozdrawiam...
  4. Dzięki wielkie... Naprawiłem panelik od klimy... Znaczy podświetlenie... Jeszcze czasami mruga ale sprawdzę czy tylko na początku czy cały czas... Chyba będę musiał rozebrać raz jeszcze, ale dzięki za pomoc jak się zabrać do panela bo nie wiedziałbym jak!!!
  5. Siema... Moje audi to 1,8 turbo i mam całkiem inny problem ze wskazaniami paliwa. Są całkowicie odwrotne. Kiedy zaleję do pełna to pokazuję, że wogóle nie ma paliwa, piszczy rezerwa i świeci na desce. W miarę jak jadę i zużywam paliwo to wskaźnik pokazuje coraz więcej. Działa wszystko bez zarzutu ale odwrotnie. Z tego co wiem poprzedni właściciel wymieniał pływak więc może coś skopał? Nic w sumie się nie dzieje ale mnie wkurza taki stan rzeczy...Ktoś wie jak pomóc?
  6. Witam wszystkich. Mam na imię Rafal, mieszkam w Pruszkowie a moje autko to Audi A4 1,8. Pozdrawiam Serdecznie. :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.