Treść opublikowana przez krzychubum
-
[ALL B6] Manetka tempomatu
Witam zakupiłem cały przełącznik komplet.+ taśma 12pin od Q7 / brak opisu na podzespołach/ i jak w temacie jakaś dziwna manetka, ma dodatkową funkcję nastawu /- DIST + /poza tym wszystko w normie,czy taka manetka będzie działać + pozostałość w B6/ i czy nie będzie problemu że taśma ma 12pin,a kostka od poduchy ma 6pin/ na razie ,i jeszcze czy taśma z końcówką C obsługuje tempomat + obsługę Fis ,dzięki za podpowiedzi
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Witam dzisiaj się dowiedziałem że mam ślizg pod kiere o nr.8E0 953 541 C , czycoś pociągnie na tym /tempomat/obsługa fisa/ pozostałe warunki spełnione,dzięki za podpowiedzi
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Witam,a czy podejdzie kiera multi od A6 2006r. / 4F0 419 091 AH1KT no i najważniejsze mam u siebie radio Concert II ,jak to będzie z wykorzystaniem funkcji /przycisków/,no bo poco się narażać na wydatki jak połowa funkcji nie będzie obsługiwana
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Witam,zakupiłem ten kabelek od czujnika poziomu płynu ale o nr.000 979 133 E długość tego przewodu to ok.50 cm. zakończony z dwóch stron pinami.jedna strona kabelka to : czujnik - kostka pod zegarami / trochę krótki ten kabel ? natomiast zostaje nam jeszcze jeden wolny pin w czujniku,który trzeba połączyć z masą,wszystko wskazuję na to że potrzebne są dwa takie przewody,chyba że ja coś pomieszałem ?
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Witam,czy po wymianie modułu,manetek tempomatu i wycieraczek,ale bez kodowania i aktywacji będę miał te funkcje które były pierwotnie,do spotkania z magikiem ? Dzięki za podpowiedzi
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Witam wszystkich,mam takie pytanie odnośnie literki na końcu nr.katalogowego " 4E0 953 521 B " mam możliwość zakupu , ale brak literki ,jest tylko samo oznaczenie cyfrowe 4E0 953 521 ,czy taka manetka będzie ok.dzięki za podpowiedzi.Pozdrawiam
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Witam wszystkich śledzących temat pełnej obsługi fis,mam namiar na taki przełącznik /manetka tempomatu bez literki na końcu,manetka wycieraczek z literką C /avant/,moduł z literką Q / nie współpracuje z kier.multi / Przełącznik pochodzi z audi 2.0 tdi 2007r / moja audi jest z 2004r.nr mojego modułu z literką S W zasadzie to tylko jest problem z manetką fis /czy powinna być z literką C ,pozostałe podzespoły chyba ok./? bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję, Pozdrawiam.
-
[B6 AVF] Oil Catch Tank zatkne przewody syfem
Witam,na wstępie Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku o których przewodach mowa/OCT/??? jak by się dało trochę rozjaśnić temat,dzięki
-
[B5 ADP] Silnik nie osiąga 90 *C
Witam ,przed wymianą termostatu temp.dochodziła max.70-80 ,po wymianie termostatu ładnie doszła do 90, było ok.światełka około 2min temp.zaczęła lekko spadać,jak włączyłem na klimie full grzanie to spadła do 50 ,termostat kupiłem za 30 zł. ...i tu chyba błąd! proszę o jakieś podpowiedzi,sugestie za co z góry dziękuję
-
[B5 ADP] Silnik nie osiąga 90 *C
Witam , czy opisany patent dotyczy również wymiany termostatu,dzięki za odpowiedź
-
[ALL] Pojawiła się mapa Polski i Czech 2009/2010
Witam,u mnie też nie ma j.pl.mam mapę 2008/2009 po ustawieniu na metryczny jest angielski ,na tej aktualnej 2009/2010 jeszcze nie próbowałem ,bardzo proszę o pomoc
-
Potrzebny elektronik do navi DX
Witam, jak w temacie potrzebny fachowiec,coś padło w napędzie,kogo byście polecili w Zagłębiu,ewentualnie na Górnym Śląsku,pozdrowienia
-
Kiedy grupowe czipowanie w CompSporcie ?
Witam ,czy przypadkiem nie organizuje się jakaś grupa na forum do CompSport-u ? mogłem coś przeoczyć,dzięki i pozdrawiam wszystkich
-
[ALL B6] Słabe oświetlenie tablicy zegarów
Witam ,a jak to jest w B6,pokrętła brak,u mnie świeci za mocno i cały czas jednakowo,dzięki za podpowiedzi,pozdrawiam
-
[B6 AVF] Brak dźwięku na przodzie
Witam jak w temacie cisza na przodzie,tył +sub ok. moje radyjko to Audi Concert CD Grundig,bardzo proszę o pomoc, dzięki ,pozdrawiam
-
[B6 BBK] Polonizacja Navi Plus
Witam wszystkich mam takie pytanie mam nawigację między zegarami i nie wiem o co tam chodzi podobno trzeba jakąś płytkę wrzucić do urządzenia w schowku bagażnika,no i jeszcze żeby to gadało zrozumiale,no i jeszcze jadna sprawa na wyświetlaczu podczas jazdy mam tylko wskazania : temperatury,ilości kilometrów do przejechania i nazwę stacji,czy niemożna i jak przestawić :średnie spalanie ,bieżące spalanie itd.bardzo proszę o podpowiedzi,może jakaś instrukcja do tego wyświetlacza/między fotelami jest jest pulpit do tego pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów,jestem mieszkańcem Dąbrowy Górniczej i zamierzam kupić Audi A4 ,rok prod.ok.2004