Treść opublikowana przez Mateos
-
Ubywa płynu chłodniczego 1.8TQ
Mam zrobiony program na 185ps i 300Nm to też zmienić olej? ---------- Post dopisany at 14:14 ---------- Poprzedni post napisany at 11:01 ---------- Jeżeli chodzi o płyn to jak się zagrzeje np po trasie to jest w zbiorniczku trochę powyżej max to jest chyba ok?
-
Ubywa płynu chłodniczego 1.8TQ
Jeżeli chodzi o plamy typu(przepraszam za porównanie) jak "oka" w rosole to nie zauważyłem nic takiego w zbiorniczku, płyn w zbiorniczku nie jest czysty ma jasno brązowawy kolor
-
Ubywa płynu chłodniczego 1.8TQ
Witam Ubywa mi płynu chłodniczego ok 300ml na miesiąc, silnik ma przebieg 157tyś prawdziwe, jak dodaje gazu na zimnym i ciepłym to widze we wstecznym biały dym na postoju również dymi na biało ale nie mam kata mam zrobiony downpipe oleju nic nie ubywa czysty i klarowny Shell 10W60 mam nadzieje ze to wyciek z któregoś węża kolanka itp a nie uszczelka pod głowicą jakieś proste metody aby wykluczyć uszczelkę? czy widoczny biały dym z rur wydechowych to normalne przy braku kata?może to para? ale na rozgrzanym też dymi/paruje nie wiem jak było wcześniej ponieważ od niedawna jestem posiadaczem B6 proszę o pomoc
-
Jaki dobry serwis w Gliwicach ?
Odświeżam temat Minęły 3 lata od ostatnich wpisów czy koledzy zmieniło się coś przez ten czas z serwisami w Gliwicach , które możecie polecić?
-
Jaki dobry serwis w Gliwicach ?
A gdzie ten Pan Kuna ma serwis? adresik prosze:)
-
Jaki dobry serwis w Gliwicach ?
A moze znacie jakiegos dobrego mechaniora i elektromechaniora w gliwicach?
-
Koszty eksploatacji A4
przepraszam nie napisalem o tej cenie w pierwszym poscie-zwracam honor , no tylko czy ja chce diesla? oto jest pytanie:) ale dzieki za propozycje tylko ze ja jakby co to tylko i wylacznie sedanik
-
Koszty eksploatacji A4
No tak jak pisalem w pierwszym temacie cena max 25 tys z rejestracja, zastanawiam sie nad 1.8T quattro musze poszperac moze cos fajnego sie znajdzie
-
Koszty eksploatacji A4
jakie spalanie faktyczne Ci wychodzi przy 1.8 125 KM ?
-
Koszty eksploatacji A4
Witam Stoje przed zakupem a4 miedzy 2000 a 2003 rok , i tu pojawia sie pytanie przy ktorym silniku bede mial najmniejszy wklad finansowy jeeli chodzi o eksploatacje porownujac iż kupie je bez usterek silnika. Czy bedzie to diesel 1.9 tdi 110KM czy moze 1.9tdi 116 a moze lepiej by bylo kupic benzyne 1.8 125KM lub 1.8T 150 KM co wybrac diesel czy benzyne i ktory silnik autem robie i bede robic od 20tys-25 tys km rocznie i chce aby mi posluzyl 6-7 lat chce kupic z przebiegiem ok 150-170 tys prosze o pomoc i opinie Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich Jestem nowy na forum , nowy i zielony jesli chodzi o Audi ale kazdy kiedys tu pierwszy raz sie rejestrowal narazie poszukuje Audi ma byc 1.9 TDI minimum 110KM moze quattro -zobaczymy Pozdrowienia for all