Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mateos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mateos

  1. Mateos odpowiedział(a) na Mateos temat w 1.8T
    Mam zrobiony program na 185ps i 300Nm to też zmienić olej? ---------- Post dopisany at 14:14 ---------- Poprzedni post napisany at 11:01 ---------- Jeżeli chodzi o płyn to jak się zagrzeje np po trasie to jest w zbiorniczku trochę powyżej max to jest chyba ok?
  2. Mateos odpowiedział(a) na Mateos temat w 1.8T
    Jeżeli chodzi o plamy typu(przepraszam za porównanie) jak "oka" w rosole to nie zauważyłem nic takiego w zbiorniczku, płyn w zbiorniczku nie jest czysty ma jasno brązowawy kolor
  3. Mateos opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam Ubywa mi płynu chłodniczego ok 300ml na miesiąc, silnik ma przebieg 157tyś prawdziwe, jak dodaje gazu na zimnym i ciepłym to widze we wstecznym biały dym na postoju również dymi na biało ale nie mam kata mam zrobiony downpipe oleju nic nie ubywa czysty i klarowny Shell 10W60 mam nadzieje ze to wyciek z któregoś węża kolanka itp a nie uszczelka pod głowicą jakieś proste metody aby wykluczyć uszczelkę? czy widoczny biały dym z rur wydechowych to normalne przy braku kata?może to para? ale na rozgrzanym też dymi/paruje nie wiem jak było wcześniej ponieważ od niedawna jestem posiadaczem B6 proszę o pomoc
  4. Odświeżam temat Minęły 3 lata od ostatnich wpisów czy koledzy zmieniło się coś przez ten czas z serwisami w Gliwicach , które możecie polecić?
  5. A gdzie ten Pan Kuna ma serwis? adresik prosze:)
  6. A moze znacie jakiegos dobrego mechaniora i elektromechaniora w gliwicach?
  7. przepraszam nie napisalem o tej cenie w pierwszym poscie-zwracam honor , no tylko czy ja chce diesla? oto jest pytanie:) ale dzieki za propozycje tylko ze ja jakby co to tylko i wylacznie sedanik
  8. No tak jak pisalem w pierwszym temacie cena max 25 tys z rejestracja, zastanawiam sie nad 1.8T quattro musze poszperac moze cos fajnego sie znajdzie
  9. jakie spalanie faktyczne Ci wychodzi przy 1.8 125 KM ?
  10. Witam Stoje przed zakupem a4 miedzy 2000 a 2003 rok , i tu pojawia sie pytanie przy ktorym silniku bede mial najmniejszy wklad finansowy jeeli chodzi o eksploatacje porownujac iż kupie je bez usterek silnika. Czy bedzie to diesel 1.9 tdi 110KM czy moze 1.9tdi 116 a moze lepiej by bylo kupic benzyne 1.8 125KM lub 1.8T 150 KM co wybrac diesel czy benzyne i ktory silnik autem robie i bede robic od 20tys-25 tys km rocznie i chce aby mi posluzyl 6-7 lat chce kupic z przebiegiem ok 150-170 tys prosze o pomoc i opinie Pozdrawiam
  11. Witam wszystkich Jestem nowy na forum , nowy i zielony jesli chodzi o Audi ale kazdy kiedys tu pierwszy raz sie rejestrowal narazie poszukuje Audi ma byc 1.9 TDI minimum 110KM moze quattro -zobaczymy Pozdrowienia for all

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.