Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hagi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez hagi

  1. Pewnie któryś wtryskiwacz nie trzyma i popuszcza gaz w kolektor i zalewa silnik po dłużym postoju. Mam wtryski hana,które powinny być OK. Zrobię próbę i zakręcę zawór na butli. Pojeżdżę trochę na benzynie i się okaże,czy problem jest związany z gazem. Dzisiaj rano było -12C i zrobiłem mały eksperyment. Zanim próbowałem zapalić włączyłem dwa razy stacyjkę i dopiero za trzecim razem zapaliłem. O dziwo rozruch "od kopa". To by sugerowało jakiś problem z zasilaniem benzyną. Czy jest możliwość,że paliwo się cofa i później pompka musi więcej popracować ??? Miałem taki problem w Audi A6 2,5TDI. Sparciały wężyk przelewowy był nieszczelny,w trakcie pracy silnika kapało z niego,a w czasie postoju paliwo się cofało . Wymiana wężyka na nowy i jak ręką odjął. Dziękuję z góry za jakieś sugestie !
  2. Tak jak pisałem wcześniej mam zamontowaną instalację ponad dwa miesiące. Magic Jet III ,Stag 4 i wtryski Hana. Wszystko było pięknie, nie odczuwałem żadnej różnicy w pracy silnika,spalanie gazu minimalnie poniżej 9l/100km. Od jakiegoś czasu mam problem z rozruchem na zimno. Muszę dosyć długo "pokr ecić",żeby zapalił
  3. Witam! Właśnie zdecydowałem się na montaż instalacji LPG i dostałem taką propozycję : Stag 300+ Reduktor MagicJet III Power Wtryski Hana To wszystko na gotowo ma się zmieścić w 3000zł. Proszę o opinie. Jeszcze bardzo ważne pytanie: Jaki max zbiornik wejdzie w miejsce koła zapasowego w moim samochodzie ? Dzięki z góry !
  4. Przepraszam wszystkich! Wlazłem w butach i bez przywitania.Zostałem wychłostany i żałuję za grzechy.Mam na imię Marek,mieszkam w Oświęcimiu,moje auto-A4 1,6 101KM.
  5. Witam!To jest na 100% czujnik temp.cieczy chłodzacej.Tydzień temu go wymieniałem.Mam klimę więc u mnie ta wtyczka(cztery wtyki)była wpięta.Miałem problemy z obrotami.Falowały i czasem nie mogłem zapalić na ciepłym silniku.Znajomy mechanik wyjaśnił,że czujnik podawał złą temperaturę i go zalewało.Po wymianie(70zł)jak ręką odjął.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.