Treść opublikowana przez Ninja
-
Odpięcie głośników w podszybiu
W zestawie Focala masz już głośniki wysokotonowe, podłączone przez zwrotnicę? Jeśli tak, to odepnij te oryginalne z podszybia.
-
Odpięcie głośników w podszybiu
...potem odkręcasz dwie śruby i rozpinasz wtyczkę od gniazda głośnika.
-
Wzmacniacz plug and Play do 1500 zl
Wzmacniacz z wbudowanym procesorem Helix pp50dsp lub inne z tej serii.
-
Wzmacniacz plug and Play do 1500 zl
Zakładam, że polaryzacja poprawna. Nowe głośniki muszą się wygrzać. Ja po wymianie na Focale FX też miałem podobne odczucia. Jednak z tygodnia na tydzień muzyka coraz lepiej brzmiała. Bas wrócił, a kontrolę niskich i wysokich tonów ustawiłem na 0.
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Czy po włączeniu funkcji doświetlania zakrętów opcja ta działa zawsze, czy jest zależna od rodzaju aktualnie używanych świateł (dzienne DRL, mijania, drogowe)?
-
Car audio Wzmacniacz
Ja miałem u siebie procesor z wbudowanym wzmacniaczem Helix pp50dsp. Rzeczywiście, w porównaniu do tego co było przed jego montażem różnica jest na duży plus. Nie tyle, co pod względem mocy, a możliwościami korekcji dźwięku. Teraz planuję sprzedać Helixa i kupić sam wzmacniacz o większej mocy.
-
Zawieszenie 1BA vs 1BE vs 1BV w Audi A4 B8
8T0 513 035 L (1BE, 1BV) 8T0 413 031 AD (1BA) Ze sprężynami dokładnie nie znalazłem ale wszystkie na tylną oś, gdzie są oznaczone pięcioma kropkami to 1BE i 1BV.
-
Jakie wtryskiwacze gazowe?
Ja miałem Barracudy i przy 220KM spokojnie dawały radę. Przez 5 lat nic z nimi się nie działo (przebieg około 80 tys. km). W poprzednim samochodzie miałem instalację na Matrixach HS, to była masakra (lub wadliwa seria...) Pierwszy wymieniony tydzień po instalacji, kolejne 5 w ciagu 2 lat eksploatacji).
-
montaż dodatkowego wzmacniacza
Udało się rozwiązać problem?
-
montaż dodatkowego wzmacniacza
Jak masz możliwość to podłącz masę wzmacniacza do minusa w akumulatorze. Zakładam, że przewody zasilające są o rozsądnym przekroju.
-
montaż dodatkowego wzmacniacza
Bez kondensatora jest tak samo?
-
montaż dodatkowego wzmacniacza
Remote powinno być na + po zapłonie. W wiązce do wzmacniacza b&o powinien taki być.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie i pozdrawiam. Mam na imię Marcin, obecnie jeżdżę Oplem Astrą G stylizowaną na OPC. W najbliższym czasie planuję zakup A4.