Jump to content

Ninja

Pasjonat
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0

About Ninja

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Będą tylko inne oznaczenia homologacji.
 2. Laminat i włókno szklane - materiały nieplastyczne, delikatny kontakt z czymś twardszym i masz połamaną dokładkę. Są dostępne z ABS-u ale cena kosmiczna i bardziej opłaca się kupić zderzak z dokładką od s-line.
 3. W zestawie Focala masz już głośniki wysokotonowe, podłączone przez zwrotnicę? Jeśli tak, to odepnij te oryginalne z podszybia.
 4. ...potem odkręcasz dwie śruby i rozpinasz wtyczkę od gniazda głośnika.
 5. Wzmacniacz z wbudowanym procesorem Helix pp50dsp lub inne z tej serii.
 6. Zakładam, że polaryzacja poprawna. Nowe głośniki muszą się wygrzać. Ja po wymianie na Focale FX też miałem podobne odczucia. Jednak z tygodnia na tydzień muzyka coraz lepiej brzmiała. Bas wrócił, a kontrolę niskich i wysokich tonów ustawiłem na 0.
 7. Czy po włączeniu funkcji doświetlania zakrętów opcja ta działa zawsze, czy jest zależna od rodzaju aktualnie używanych świateł (dzienne DRL, mijania, drogowe)?
 8. Ja miałem u siebie procesor z wbudowanym wzmacniaczem Helix pp50dsp. Rzeczywiście, w porównaniu do tego co było przed jego montażem różnica jest na duży plus. Nie tyle, co pod względem mocy, a możliwościami korekcji dźwięku. Teraz planuję sprzedać Helixa i kupić sam wzmacniacz o większej mocy.
 9. 8T0 513 035 L (1BE, 1BV) 8T0 413 031 AD (1BA) Ze sprężynami dokładnie nie znalazłem ale wszystkie na tylną oś, gdzie są oznaczone pięcioma kropkami to 1BE i 1BV.
 10. Ja miałem Barracudy i przy 220KM spokojnie dawały radę. Przez 5 lat nic z nimi się nie działo (przebieg około 80 tys. km). W poprzednim samochodzie miałem instalację na Matrixach HS, to była masakra (lub wadliwa seria...) Pierwszy wymieniony tydzień po instalacji, kolejne 5 w ciagu 2 lat eksploatacji).
 11. Udało się rozwiązać problem?
 12. Jak masz możliwość to podłącz masę wzmacniacza do minusa w akumulatorze. Zakładam, że przewody zasilające są o rozsądnym przekroju.
 13. Bez kondensatora jest tak samo?
 14. Remote powinno być na + po zapłonie. W wiązce do wzmacniacza b&o powinien taki być.
 15. Witam serdecznie i pozdrawiam. Mam na imię Marcin, obecnie jeżdżę Oplem Astrą G stylizowaną na OPC. W najbliższym czasie planuję zakup A4.
×
×
 • Create New...