Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zizel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zizel

  1. witam czy klucz hazet 2587-1 jest niezbedny by ustawic rolke napinajaca w 1.9tdi PD czy da rade bez tego i jak?
  2. podawajcie jakie macie u siebie maksybalne ciśnienie w bloku 005.
  3. procedura taka jak podawana na forum, przez Ciebie kolego tez, esp mam.
  4. tak, slychac pompe po wejsciu w odpowiedni blok w vagu
  5. z tego co wyczytałem to nie bedzie problemu z odpowietrzeniem pompy abs bo vag obsługuje taką funkcje w moim aucie.
  6. ok dzieki kolego za info , nie rozbierłem tego nigdy dlatego chcialem wiedziec czy jakies niespodzianki sa, ale widze dam rade bez problemu. pompa abs nie zapowietrzy sie?
  7. wymieniałeś kolego sam pompe? masz możę jakieś wskazówki co do wymiany?
  8. producent zaleca chyba co 15 tyś
  9. powoli tzn że: na postoju, gdy wcisnę mocno pedał to wciska sie lekko tak około 1/2 skoku pedału(powiedzmy ze normalna reakcja) a następne dalej przytrzymująć mocno na pedale opada on o jakąś połowe skoku jaka zostałą do ziemi i trwa to ok 3 sekundy. W czasie jazdy podczas mocnego hamowania tez jest podobne odczucie czyli jak mocno hamuje to pierwsze pedał lekko sie wciska do pewnego momentu a następnie jeszcze powoli schodzi w dół. I nie uwarzam za normalne że po kilkukrotnym wciśnieciu hamulec powinien sie ,,napompować''. Generalnie ta przypadłośc nie jest jakaś strasznie uciążliwa podczas jazdy bo auto hamuje aczkolwiek wydaje mi sie że troche tępawo ale uważam że na pewno cośjest nie tak.
  10. mam u siebie to samo. hamulec na postoju powoli wpada ale nie tak do końcaa w podloge, a jak pare razy wcisne pedał to jest u samej góry i jak trzymam wcisniety to znow opada ( gdy pedał tak opada przy wciskaniu jednakową siłą VAG pokazuje cały czas takie same ciśnienie - dziwna sprawa) płyn wymieniłem i odpowietrzałem kilka razy, pompe VAGiem tez. może pompa przepuszcza? jak ja sprawdzic panowie?
  11. nie masz problemów i lubisz przepłacać
  12. prowadniczki nasmarowane, i drucik wymieniony na nowy i poprawa jest ale jeszcze nie dociera ok 0,5 cm. klocki i tarcze byly razem wymieniane więc nie ma mowy o zadnych rantach. myslicie więc żeby wymienić te gumowe prowadnice?
  13. jaki ma byc smar do prowadnic gumowych?
  14. witam zauważylem ze klocek w przednim prawym hamulcu nie hamuje na calej powierzchni tarczy, od wewnetrznej strony tarczy zostaje jakis 1 centymetr zardzewiały. co ciekawe po wymianie tarcz i klockow wszystko bylo w porzadku, dopiero od nie dawno zauważyłem ten problem.
  15. zizel odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    panowie a jaki kod ma być wpisany w kanale 19? obecnie mam 11 i palmy nie ma. autko to a4 b5 2000 r zegary jager z modułem w zegarach
  16. tak tez zrobilem, dzieki za pomoc. a zacisk tylni żeliwny to ten sam co zacisk co w quatto?
  17. panowie jak zaslepic przewod hamulcowy przy za zacisku? musze na pare godz zalepic jeden przewod i tak jezdzic bo aktualnie jeden tylny zacisk mam nie sprawny. co tam wkrecic w przewod zeby wytrzymalo cisnienie?
  18. witam poszukuje numeru zestawu naprawczego do tylnych zacisków do audi a4 b5 quattro lub jakis namiar gdzie moge kupic bo u mnie w sklepie nie mogli znaleźć.
  19. zizel odpowiedział(a) na zizel temat w Układ Jezdny
    czy ktoś coś więcej wie na ten temat?? ---------- Post dopisany 03-11-2012 at 16:15 ---------- Poprzedni post napisany 29-10-2012 at 20:16 ---------- ok problem rozwiązany, był to nie dzialający przekaźnik
  20. zizel opublikował(a) temat w Układ Jezdny
    witam dzisiaj wyskoczyły kontrolki abs esp i wykrzyknik na srodku zegarów. po przejachaniu paru km i odpaleni ponownie zgasły ale wyskoczyly po pewny czasie i tak caly czas. Bład jaki wyskoczyl na vagu to: 00301 - ABS Return Flow Pump (V39) 35-00 - - mial ktos do czynienia z takim problemem lub wie jak go rozwiązac?
  21. miałem tą samą sytuacje po obu stronach, ja poradziłem sobie z tymi śrubami przez rozwiercenie, nawierciłem do średnicy 6 mm i wyszyły bez problemu, trzeba tylko uważać żeby prosto wiertło szło żeby nie rozkalibrować otworu. ogólnie trzeba do tych śrub dużo cierpliwości jeżeli ma sie z nimi pierwszy raz do czynienia
  22. no wiec odgiecie tych trzech blaszek co wchodza do tłoczka załatwiło sprawe i cisza, wiedz dzieki koledzy za podpowiedz
  23. z tymi blaszkami to może byc dobry trop, musze to sprawdzić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.