Treść opublikowana przez zizel
-
Dlaczego klocek stuka?
audi a4 b5 1.9 tdi PD 116 quattro zestaw jaki wrzuciłem to http://allegro.pl/tarcze-klocki-ferodo-vw-passat-97-audi-a4-a6-i2172974013.html (Tarcze FERODO DDF1706 + Klocki FERODO PREMIER FDB1323) tak jak pisalem przed wymiana nic nie stukało, stuka na dziurach i przy w ciśnieciu hamulca (czasami zdarza sie ze jest cisza ale to sporadycznie) drucik wymieniony i bez zmian
-
Dlaczego klocek stuka?
przed wymiana nie stukaly
-
Dlaczego klocek stuka?
od ostatniej wymiany klocków i tarcz z przodu (zestaw ferodo) w lewym zacisku klocek tłucze się na dziurach i przy wciśnięciu hamulca. myslalem ze moze wymiana tego drucika pomoze ale nie ma zadnej poprawy. na co jeszcze zwrócić uwage? b5 1.9, zacisk ate z tarcza 288
-
Porównanie mocy B5 a B6
generalnie b6 oska 130 powinna być delikatnie szybsza od b5 ośka 115, ale nie bedzie na pewno to wielka róznica poniewaz b6 jest cięższa
-
Jak sprawdzić czy zawór n239 jest sprawny?
przy gaszeniu silnika klapa gasząca nie jest zamykana co powoduje trzęsienie silnka w momencie zgaszenia. membrana jest szczelna, podcisnienie do zaworu jest podawane ( chociaz nie jest tak mocne jak na poczatku ukladu podcisnienia, ale gdy podepne bezposrednio pod membrane to zamyka powoli) co ciekawe raz na 10-15 zgaszen uda sie silnik zgasic plynnie. podejrzewam ze zawor n239 niedomaga i pytanie czy da rade sprawdzic jakos jego sprawnosc przez zmierzenie moze opornosci czy tym podobne? audi a4 b5 1.9 tdi 115 atj
-
Porównanie mocy B5 a B6
ATJ 115 tez ma 310 nm
-
Listwy dolne drzwi
raczej na pewno nie ma zamienników
-
[ALL B6] 3+ nacisniecia pedała i twardy pedał ! czy to normalne ?
śledze temat
-
[ALL B8] Twardnieje hamulec
sprawdzalem i u mnie po dluzszym postoju cisnienia na wezu z pompy vacum do serwa nie ma, to znaczy ze jest jakas niesczelnosc, ale stawialbym ze ta niesczelnosc jest gdzies na tych cienkich wezykach podcisnienia ktore lacza sie z grubym przy grodzi. a moze to normalne ze po dluszyszm postoju to cisnienie gdzies znika?
-
Czy to czujnik temperatury?
raczej na pewno z zegarami, ja mam to samo
-
[ALL B8] Twardnieje hamulec
no włanie tylko dlaczego to podcisnienie spada po nacisnięciu pedału... na pewno jest cos nie tak bo sam widzisz jak w leonie dzialaja hamulce, ja jak sie przesiade do toledo to tez pierwsze co mi sie rzuca to hamulce brzytwa.
-
[ALL B8] Twardnieje hamulec
napisz kolego jak bedziesz mial jakies nowe spostrzeżenia, a jaki silnik masz w autku?
-
[ALL B8] Twardnieje hamulec
przepatzylem wszystkie weze podcisnienia i cos sie poprawilo, przyczyna takiego dzialania na pewno jest jakas nie szczelnosc w podcisnieniu albo z pompa vacum cos nie tak
-
[ALL B8] Twardnieje hamulec
nie wpada on jakos strasznie, a o jakim sposobie mówisz? u mnie wyglada to dokladnie tak ze gdy podczas jazdy wciskam hamulec to hamuje nawet ladnie, ale jak wcisne jescze raz czy dwa razy szybko, to pedal robi i sie twardszy i bierze u samej góry i hamuje bardzo dobrze. Na postoju gdy hamulec wcisne kilka razy i nastepnie trzymam wcisniety, pedal powoli opada coraz nizej.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
pytam wszystki co wiedza bo u mnie sa TRW z logiem audi
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
czy na pierwszy montaz dolne wahacze szly TRW?
-
[ALL B8] Twardnieje hamulec
juz myslalem ze znalazlem u siebie rozwiazanie do tych dziwnie dzialajacych hamulcow, wezyk podcisnienienia byl przetarty , ale wymienilem i nie ma zadnej poprawy, takze bede szukal dalej przyczyny.
-
Błąd czujnika G2, gdzie on sie znajduje?
czyli w kupic oryginalny w aso?
-
Błąd czujnika G2, gdzie on sie znajduje?
dzieki kolego, ale widze ze chyba stasznie ciezki dostep jest do niego.
-
Błąd czujnika G2, gdzie on sie znajduje?
Witam W zegarze na desce czasmi wskazówk nie chce sie w ogole podnieśc, milo długiej jazdy, na klimatronicu na kanale 49 pokazuje wtedy -10 stopni C. Czasmi działa prawidłowo. Ale stawiam ze na pewno będzie uszkodzony czunik G2 tym bardziej ze wyskoczył taki bład: 01039 - Coolant Temperature Sensor (G2) 30-10 - Open or Short to B+ - Intermittent tylko gdzie ten czujnik sie znajduje? Dodam ze chodzi o audi a4 1.9 tdi PD ATJ
-
[ALL B8] Twardnieje hamulec
jak sie kolego uporasz z tym problemem to daj znac co było przyczyną
-
Jak głęboke głośniki 16 cm wejdą na przód?
podepnę się też chce wlozyc 16 tylko pytanie czy Phonocar yline wejdzie?
-
[ALL B8] Twardnieje hamulec
mam identyczne objawy jak kolega, zapowietrzenie to raczej nie jest bo wymienialem teraz plyn i wyplywalal bez żadnych pęcherzyków powietrza.
-
Pytanie przed wymianą płynu hamulcowego
nie wiem ale w ksiązce sam naprawiam pisze ze od najdlaszego, bez znaczenia czy z ABS czy bez
-
Pytanie przed wymianą płynu hamulcowego
czyli przy wymianie plynu metoda ''metoda'' deptania uklad sie odpowietrza?