Treść opublikowana przez zizel
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Jaki nr walka KB bo są dwa rodzaje?
-
[B6 AVF] Prośba o ustalenie numeru wałka rozrządu.
Mam ten wałek co na zdjęciu i potrzebuje się dowiedzieć czy on podejdzie do mojego silnika bo jest w bardzo dobrym stanie, mam też drugi wałek który ma lekko już wytarte krzywki, ale różnica między nimi jest taka że pod palcem wyczuwalny jest inny wznios krzywki od PD, dlatego pytam czy jest znaczna różnica w budowie tych wałków bo generalnie wymiary na wzniosie są takie same, może dodam później zdjęcia tych krzywek do oceny i zobrazuje ta różnice.
-
[B6 AVF] Prośba o ustalenie numeru wałka rozrządu.
A czym różni się wałek z wersji bez dpf a z dpf? Ewentualnie jakie są wymiary krzywek od PD w tych dwóch typach? Może ktoś wie jak rozróżnić po wyglądzie walek do dpf a bez?
-
[B6 AVF] Prośba o ustalenie numeru wałka rozrządu.
-
[ALL TDI PD] Wytarta krzywka wałka
Witam, podepnę się do tematu bo też zastanawiam się czy wałek wymienić czy zostawić i jeździć dopóki nie pogorszy się znacznie. Generalnie większych problemów z silnikiem nie ma, troszkę tylko kuleje na wolnych obrotach ale nie zawsze, buczy z filtra ale trzeba przyłożyć ucho, z oddali jeszcze nie słychać. Będę wymieniał rozrząd niedługo dlatego zastanawiam się czy wymienić wałek od razu czy nie pchać się w koszty. zdjęcia krzywki wydechowej 1 cylindra i 2 cylindra, są w najgorszym stanie, reszta nawet ok, mają fazki na całym obwodzie poza jedną dolotowa na 4 cylindrze ale wyglada lepiej jak te z zdjęcia. Stan licznika 395 tys.
-
Wspomaganie + wymiana oleju
a ja polecam czerwony hipol z orlenu, dużo lepsze działanie wspomagania, kilometrów zrobione bardzo dużo.
-
Wymiana uszczelek, tylny most Quattro
a może nie wina uszczelniaczy a zatkanego odpowietrzenia dyfra i dlatego wywala olej?
-
Montaż licznika z Audi A6 C5 do Audi A4 B5
A co radzicie panowie w mojej sytuacji? Jak ogarnąć to immo 3?
-
Montaż licznika z Audi A6 C5 do Audi A4 B5
wpisywalem ten numer w zakladce login ale nie wchodzil. wiec co teraz?
-
Montaż licznika z Audi A6 C5 do Audi A4 B5
Tak wygląda ta zawieszka wiec sam nie wiem czy któryś numer to pin?
-
Montaż licznika z Audi A6 C5 do Audi A4 B5
Zegary jaeger, pin będzie na zawieszce do kluczyka? Jak tak to mam. A jak nie to jak go wyciągnąć?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
No ok tylko jak te piny uzyskać?
-
Montaż licznika z Audi A6 C5 do Audi A4 B5
Wnioskuje ze immo3 bo produkcja listopad 2000 i na vagu w zakładce innstruments wyskakuje 14 cyfrowy vin i 17 cyfrowy jakiś kod w formie XXXXX....
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
panowie przymierzam sie do przekladki zegarow 1/2 fis na full fis i wszystko juz wiem poza tym ze nie wiem jak ogarnac sprawe immo, posiadam immo 3 wiec bede potrzebowal tylko i wylocznie nowych zegarow z immo3? jest w stanie mi ktos pomóc w ogarnieciu tego tematu?
-
Montaż licznika z Audi A6 C5 do Audi A4 B5
panowie przymierzam sie do przekladki zegarow 1/2 fis na full fis i wszystko juz wiem poza tym ze nie wiem jak ogarnac sprawe immo, posiadam immo 3 wiec bede potrzebowal tylko i wylocznie nowych zegarow z immo3? jest w stanie mi ktos pomóc w ogarnieciu tego tematu?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
na spocie na pewno w końcu kiedyś się zjawię
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
witam znacie znacie może kogoś kto ogarnałby przekładke licznika pól fis na pelen fis z immo3 w okolicach NS ?
-
wibracje na kierownicy
Albo przychodzi mi na myśl drążek kierowniczy, nie mylić z końcówka drążka. u mnie na trzepakach tego nie wykryli.
-
Czy maglownica ZF podejdzie w miejsce starej KOYO?
Wszystko pasuje bo juz przeszczepilem. Poza tym ze kierownica jadąc na wprost jest troszkę przekrecona w lewo.
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
Ja juz przerabialem i oryginalny i febi i to kilka krotnie, wspomaganie chodziło ciezko na tych płynach, w końcu zalalem czerwonym ATF i wreszcie mam wspomaganie takie jak się należy, a do krzykaczy ze nie wolno absolutnie tego oleju zalewać to jak zajade pompę lub magiel to napisze jak tylko się tak stanie, a póki co jestem bardzo zadowolony.
-
wibracje na kierownicy
Końcówka drążka lub któryś wahacz ma luzy.
-
Czy maglownica ZF podejdzie w miejsce starej KOYO?
witam Czy maglownica ZF podejdzie w miejsce starej KOYO? musze szybko wymienic a taka mam pod reka tylko nie wiem czy wszystko podejdzie bez problemy tym bardziej ze jest z rocznika 96 a moje auto z 2000r?
-
proszę o szybka pomoc- pilne
czy maglownica ZF z 1.9 90KM 1996 podejdzie bez problemu do mojego auta? ja mam maglownice KOYO
-
proszę o szybka pomoc- pilne
No tak ale gęstym chce tylko na parę dni wiex myślę ze nie powinno się nic stać, A jakie znacie geste oleje do wspomagania?
-
proszę o szybka pomoc- pilne
Z dnia na dzień zaczela puszczac mi olej maglownica ( jeszcze na gwarancji po regeneracji) w takich ilości ze zbiorniczek starcza na 5 km, sytuacja jest krytyczna bo potrzebuje przez najbliższe dni samochód, Gdyby nie to ze pompa jest na wspólnym pasku to bym ja odpial ale to nie wchodzi w gre, Może jakiś bardzo gesty olej cos by pomógł? Albo jakieś pomysły co zrobić? Cos co pomogło by dojeździć do weekendu?