Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Daniel87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Daniel87 opublikował(a) temat w 1.8
    Witam. Jest może ktoś z Legionowa lub okolicy i ma 1.8 ADR? Chciałbym podjechać podmienić i sprawdzić cewke czy moja zdechła. Pozdrawiam Daniel
  2. Witam. Moglby ktos polecic jakiegos dobrego i kumatego gazownika z Legionowa i okolic. Z gory dziekuje. Pozdrawiam Daniel
  3. Witam. Pisze na prosbe kolegi, sprawa wyglada nastepujaco: siadla skrzynia nie ma 3biegu i nie chce jej robic tylko szukal uzywki i u niego jest oznaczenie DHL a wszystkie jakie ogladal sa innych oznaczen? Czy to ma wplyw np na to ze beda inne przelozenia? i czy musi o takim samym oznaczeniu znalezc?. A4 1.9tdi 1Z. Pozdrawiam Daniel.
  4. 1.8 ADR 97' 273tys
  5. u mnie powodem zawieszajacych sie obrotow tak jak u Ciebie byl zawor EVAP, dla potwierdzenia ze to on to wykrec korek od wlewu paliwa i pojezdzij(vag tez mi zadnych bledow nie pokazywal). Jesli nie bedzie sie wieszal na wykreconym korku to bedzie wtedy ten zawor do wymiany
  6. Witam! U mnie tez przod poszedl w gore tyle ze sam z siebie;/ siedzial wczesniej ladnie rowno z tylem i po jakims czasie poszedl w gore (amory sie konczyly) za jakis czas wyminilem na nowe i zero efektu caly czas tak samo wysoko stoi. Gdzie moge przyczyny szukac? Czyzby sprezyny zywot skonczyly?
  7. Tylko po nocce. No to wyglada na to ze wczesniej bylo cos nie tak i teraz wsio w jak najlepszym porzadku, skoro tak ma byc to temat do zamkniecia. Pozdrawiam
  8. Witam ponownie. Jednak wymiana czujnika nic nie pomogla, dzis gdy bylo +16 tez na ssaniu chodzil;/. Gdzie moge jeszcze przyczyny szukac?
  9. Dzieki wielkie za info gdzie sie znajduje juz go namierzylem, zamowilem orginal 60zl
  10. Tak zrobie juz zamowilem czujnik tylko jeszcze taka prosba moglby mi ktos powiedziec gdzie ten czujnik sie znajduje i czy da rade samemu go wymienic.
  11. No wlasnie tak obstawiam mimo tego ze zadnego bledu nie wywala na Vagu, ale tylko na niego by chyba wskazywalo. Poczekam jeszcze na odpowiedz innych uzytkownikow
  12. Witam wszystkich. Problem polega na tym ze podczas odpalania auto chodzi non stop na ssaniu ( nawet gdy jakis czas temu byly tez cieple noce to na drugi dzien po poludniu przy +13 chodzi na ssaniu a wczesniej tak nie bylo) problem ten pojawil sie w zime ale nie zwracalem uwagi na to bo przeciez mrozy itd.. sprawdzalem vagiem bledow zero, jak odpalam to ma 1100obr a po chwili wskoczy na 1200-1300 i tak chodzi z minute moze niecala. Czyzby zywot skonczyl czujnik temp plynu?
  13. No wlasnie tak mysle i chyb padnie na Lovato, chociaz jeszcze zadzwonie do Nowotczynskiego(polecany gaziaz i zobacze ile on wyceni instalke do mojego). Poprosze tez o userow ADR jaka maja instalacje i komponenty na PW. Pozdrawiam Daniel
  14. Ta oferte dostalem na Lpg-Forum i jest z mojego miasta, tylko sie jeszcze szczegolowo nie dopytywalem gdzie miesci sie zaklad(narazie cenowo sie rozgladam i poszerzam wiedze na temat LPG;)) a dostalem takze oferte na instalacje Lovato(wszystko Lovato) za 2300zl co myslicie o tym?. Ewentualnie moglby mi ktos podac jakies namiary dobrego gazownika z Legionowa lub okolic. Pozdrawiam
  15. Witam. Dostalem od gaziarza taka oto oferte: wtryski Hana, reduktor Zavoli i sterownik Stag 300 Plus, za 3tys zl czy cena waszym zdaniem jest w miare znosna( nie znam sie kompletnie na gazie)? czy mozna by bylo cos o innej konfiguracji wstawic i tanszej do mojego auta? Motor to 1.8 20v 97'. Pozdrawiam Daniel

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.