Treść opublikowana przez CWK_S_L_A_Y
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
hehe
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
O ile "żona" puści:)hehehe ... pożyjemy zobaczymy ...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Się Wie ... Pamiętam czasy kiedy mi też paliła w mieście 6.6-7l ... Nie/Stety ostatnio cos jej apetyt wzrósł ;) hehe... Zastanów się dobrze, zawsze możesz pozbyć się oby, i dokonać zakupu jakiegos dieselka w 4kapciach i wówczas polecieć z modami
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Wczoraj został Ojczulkiem ... Jak mu powiedziałem, ze grupką wybieramy się w jego okolice i może zajedziemy to zaczął zakasać rekawy i brać się za 3.0l motor, mówi, że nie odpuści żeby sie nie pościgac hehehe.... Dawid-szkoda, ze A3 sie tobie "lekko" zepsuła
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Kolejny Chłopaczyna z Doncaster - coraz was tam przybywa hehe... Widziałes może ostatnio srebrną głośną Omege latającą bokami po rondach?? Mój koleżka Boczek tam szaleje - chłopaki go znają z klubu
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
znma w Londynie zachodnim ... W twoich okolicach niestety nie ...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no i o to chodzi ... Tak naprawde dobry samochód nigdy sie nie starzeje wg mnie ...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Każda fura mile widziana ... A moze będziemy w stanie troche ci pomóc, podpowiedzieć doradzić itd ... żadnego auta nie mozna sie wstydzic...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Dokładnie ... AceCafe odbywa się raz w miesiącu-ostatni wtorek miesiąca zawsze...Jednak jak najbardziej mile widziany jestes ...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Mysle że jakos w pażdzierniku ona juz powinna być wolna (zapytam jak powróci z pracy), jednak wciąż pozostaje kwestia mojej pracy - tutaj zobaczymy co uda mi sie zdziałać ...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Ja byłbym chetny, przy okazjii po drodze do Boczka bym zajechał, jemu się już mały szkodnik wykluje do tego czasu hehe... Wiecie jednak jak jest-jesli udałoby mi sie wyrwać z roboty(a nie będzie łatwo) to jak najbardziej... Do tego Przez nastepnych 4-5tyg. i tak jesteśmy uziemieni bo Ewelina musi szefować w sklepie a więc musowa praca w weekend również jest tego elementem... W jaki okres upatrujecie??
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Hehehe ... nie nie, tak się dzieje, gdy sie próbuje stanąć dęba ze światęł
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ARTURro - Jestes już znany na całym pomorzu hehe...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no to ostro ... To już rozumiem dlaczego w Ace sie nie pokazałeś ... Wybaczam
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Co Tak Wszyscy Ucichliście. Porozjezdzaliście sie, zapracowani czy jak???? Pzdr
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Hehehe ....
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
jak zawsze - ok 19:30 ... Zapraszamy Wszystkich chętnych ...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
doszedles do siebie juz chlopaku??
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Wyczesany filmik ... Niechciałbym dostać takiego strzała... hehehhehehehe
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
tak jak pisze Andrzej - ze względu na bezpieczeństwo No, troche lipa gdyby nie udało sie Tobie pocisnąć do Polandii ... ale puki co wciąż istnieją szanse ... Powodzonka ...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Dokładnie - z prawkiem niestety należy wysłać jeden z dokumentów j.w. ... Ewcia mówi, że dostała je osobno ale w przeciągu dosłownie kilku dni ... Tak przynajmniej jej sie wydaje ... a wiec co teraz Dawid??
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
:gwizdanie:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
A na kiedy to spotkanko jest mniej więcej ustalone?? Z tego co kojarze Artur i Dawid mają w planach podróz na północ a więc może stworzymy jakiś mały konwój
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Trzeba było tak od razu
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ale kółka fajne więc jest OK