Treść opublikowana przez CWK_S_L_A_Y
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
My Też "Seriami" Jezdzimy Przecież Przy tym co tam sie pokazuje to musimy włożyc wiele pracy/dukatów aby zaimponowac towarzystwu ... Nie stresuj sie, jedziemy pogadać i pojesc Frytki a nie obgadywać kto to ma ch***we fele czy zardzewiały wydech ... Nie w naszym jest to stylu ... do Zobaczyska Zamulone autko jest powiadasz- a Robliscie tez logi w PL?? Z nich wszystko powinnobyc widać ... Zapytaj fachowców o poradę...
-
[ALL] Nasze podróże do PL.
ja mam w sumei troche blizej niz 1300km, ale prez zamknieta autostrade przy berlinie ( z tego co pamiętam) musieliśmy jechac jakimis dziwnymi objazdami i non stop w korku bleeee ... Jednak od tankowania w Dover ropy wystarcza mi prawie do Granicy w Kołbaskowie. Leje jednak po drodze w niemcowni za kilka groszy bo nie ma co ryzykować...
-
[ALL] Nasze podróże do PL.
Ja przez wszystkie wyjazdy do PL tylko w sumie raz monitorowałem jak wyszło w kwestii Paliwo/Kilometry ...A więc w zeszłym roku zimą wyglądało to tak: Dystans - 1310km Średnia pręd. - 99km/h Średnie spal. - 6,6l Czas Przejazdu - 13h33min + 2h Prom Wszystkie dane oczywiście wg FIS-a a więc czas kiedy włączony był silnik itp, a w tym także korek w Niemczech około 1.5h (nic tak nie meczy jak wolne poruszanie sie na autostradzie) ... Nie Robię w sumie zadnych postojów-jedynie szybkie WC i jazda dalej. Gdyby Nie Grzanie po Europie 160-190km/h pewnie i spalanie byłoby dużo niższe ... Ale jak tam jechac wolniej?! Gdyby nie pełne załadowanie auta pewnie jechałbym non stop na max ...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Do AceCafe oczywiście, że się wybieramy ... Jeśli tylko praca na to pozwoli to spotykamy sie wieczorkiem ... Jak cos moge zabrać VAG-a, a co się dzieje u Ciebie??
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Dla Każdego coś miłego ...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
My chyba poprstu tego nie rozumiemy bo nie jest to nasz sposób utrzymania się ... To nie zmienia jednak faktu - że i tak chce się tam jeżdzić
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
słyszalem ze na skuter trzeba miec jakieś młodszego sternika czy cos - prawda to czy nie?? My z kolesiem latalismy po Mielnie Quadami - 90zł/1h - Frajda niesamowita:)
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ja byłem już i powróciłem jakieś 2tyg temu ... potwierdzić mogę Albinka historie. Z tym, że ja mieszkam prawie nad morzem, a więc nie koniecznie muszę jeść ich "swierze przysmaki", bo tak naprawde wszystko i tak cisna z zamrażalnika ... chociaz napotkałem kilka smarzalni gdzie jeszcze jadą na świerzych rybach (oczywiście nie wszystkie sa swierze, ale kilka gatunków) ... Jednak same ceny nad morzem przerażaja... ... Nie wyobrazam sobie wypadu na tydzień nad morze W PL, tam życ i sie stołować po kawiarniach i smarzalniach... Masakra ... Lody, Gofry, Ryby, frytki, drinki, zjezdzalnie, quady, skutery, ... Wszystko kusi niesamowicie ale kosztami powala na kolana z miejsca ... A wybierz się jeszcze przy weekendzie na imreZZe i płać za driny (dobrze ze nigdy nei zabieram kart ze soba )
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
jak z nimi rozmawiałem to głównie własnie w tej jednej firmie z żywnością przy M25. Zadzwoń do nich lub najlepiej przejedź się do siedzimy - jest to jakieś 45mil od londynu. Zabierz wszystkie dokumenty i wtedy pogadasz sobie z nimi-Polki sa tam też w tej firmie, no i wypelnisz na miejscu aplikacje.Ewentualnie wszelkie inne potrzebne rzeczy ktorych nie bedziesz mial przy sobie doslesz im poczta lub meilem i tyle. Powodzonka... PS:Dzis byłem na nocke- 8h byłem, w tym 2h pracowałem a 6 grałem na iPhonie
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
HOSSE88 - spróbuj u nich - http://www.corr-recruitment.co.uk Jest to agencja, wiele nie płacą nie ma co ukrywać - ok £6.30/h. Byłem u nich 2 razy i moze jeszcze pujde raz czy 2 do pracy dopuki niczego nie znajde. Głównie zaopatrują w pracowników firmę z jedzeniem/kanapkami. Można tam pracować jako kierowca vana lub pomocnik kierowcy na cieżarówkę(tylko wieczory i nocki)-no chyba ze masz uprawnienia to możesz sam latać lorrą jakąś. Jeśli wybredny nie jestes i nie masz nic ciekawszego - myśle,że warto spróbować-pracy maja dość dużo, do mnie dzwonili juz w ten sam dzień co zawiozłem aplikacje. A firma mieści sie przy M25 w okolicach 5terminalu Heathrow.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
wyciagaj z niej co się da heh ... dobrze będzi, niezałamuj rąk od razu... powodzenia w poszukiwaniu Auta...pzdr
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Jak mnie chłopaki wciągną w szajke to również najprawdopodobniej będe skłonny wkleić się w szaleństwo małe na M1 320mil - ostry kawałek do pociśnięcia Ale cóż - może damy rade... Ominą mnie wszelkie spoty AudiManiacs w okresie wakacyjnym a fajnie było by z kims się spotkać na piFFko hehe...
-
Odp: Może jakis spocik w Oslo Norwegia ... jest nas już prawie 30 osób ?
A wiec obadamy w lipcu ... Powodzonka ze Spotami na półwyspie...
-
Odp: Może jakis spocik w Oslo Norwegia ... jest nas już prawie 30 osób ?
To dawaj Foto Zderzaka ...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Panowie, aby oniknąć opłaty na PayPal należałoby poprosić, aby odbiorca wpierw wysłał wam żądanie o pieniądze (ustalona kwota), wówczas wy jedynie akceptujecie wpłate i przesyłacie dukaty. Wtedy opłata nie zostaje pobrana. Co do Serwera- zgadzam się z Albinkiem, To forum to kopalnia wiedzy i "siedziba" wielkich motoryzacyjnych umysłów gotowych pomóc w potrzebie - Warto utrzymać je jak najdłużej i z jak najmniejszym stresem dla "głównego Bosa" Wpłacać, Wpłacać ... Każdy Grosik się przyda
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Jutro będe w HULL to powiem jak tam pizga hehe ...będe w Doncaster a jutro cisniemy do Hull polatać na latawcu bo ponoć tam zawsze wieje...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no i gitarka Ja w Doncaster od czasu do Czasu jestem u koleżki Boczka, a więc gdybyście cos organizowali wiekszego a może jakis spontan w okolicach swoich to chętnie sie "wbije" Moze Artur by się też skusił na mały konwój do Bradford pozdro
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Ale, że jak, że tylko jeden ?? hehehe ... nie doceniasz nas
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Kurde, wiesz, że bym zajechał, ale plany inne a i kurde odległość lekko powalajaca jak na "krótkie" spotkanko ... Widziałem, ze spotkanko udane, opinie pozytywne ... nie tylko duże spotkania są czaderskie, ale i małe mają w sobie to cos oby ich bylo więcej
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
miłego spotkania Panowie ... pzdr
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Gratulacje .... miłego wychowywania małej i dopieszczania żonki ... powodzonka
-
[ALL B5]Moje wozidelko
i co z tymi twoimi Modami chłopaku?? wkładasz graty czy słonecznego lata wyczekujesz wpierw??
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
hehehe ... Siemano Dawid, jak po wakacjach??
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
w sumie to tylko raz spod świateł ale nie ukrywajmy - ośka A6 do Q A4 o podobnej mocy nie będzie miała szans nigdy ... a juz napewno nie z jego sprzęgłem ... hehe ...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ze szkopkiem panowie nie stawajcie, zaufajcie Mi - jego audi staje dęba powaga