Treść opublikowana przez CWK_S_L_A_Y
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Zajebioza ...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
HUAN - widze cie , bedziesz jednak, udalo sie nie wyjechac ??
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ROWERakp - aż tak czuć ? Dasz poczuć ta różnice bo tez chcialbym zakupic skoro kolega sie tym zajmuje ...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
170 powiadasz... A kucykow I momentu ile na tym nabierze?? Zastanowie sie I jeszcze dzis dam znac ... Musialbym do ciebie tam podjechac kiedys czy mozezsz zrobic taki bajer np na wyjeździe ??
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Koszt uśmiechu wesolego posiadacza??[br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 12:17_________________________________________________bo doświadczenie rOzumiem ze jest w tym już?? Z tdi tez problemów nie ma??
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Jak wyglada dokładnie sprawa tego chip-a kolego?? Ja chętnie kilka kucykow do bagażnika bym dorzucił jeśli chodzi o miejsce na colnbrook to miejsce jest na stronce 45 z tego co pamietam ...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ETRONIC - ciśniesz z nami od COLNBROOK czy spotykamy sie na M1??????Nas już leci Trzech - Ja, Koper, Pavlo75 a wiec zapraszamy ...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
KOPER - my ustawieni przed 12 jestesmy na COLNBROOK a więc Gitarka ... Przed 13 powinnismy byc na miejscu na serwisie M1 wyzej ustalonym a wiec poczekamy do 13.15 i zaczniemy dzwonic do nieobecnych ktorzy dekarowali sie na wyjazd...miejmy nadzieje ze HUAN da rade b cos cicho z jego strony... i rOOszamy ... Czwartek...Piatek ... i a niegrzecznych :bicz3:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
nie na szczęście, pekniec nie ma. Ale jest cała zmasakrowana przez kamienie, jakby przeżyła jakieś kamieniobicie z nieba ... I ma dwa większe uszczerbki na zdrowiu które można odrestaurowac w kwikfit na przykład ale jakoś nie mogę się zdecydować bo gdyby różnica w naprawie a wymianie nie byłaby wielka to wiadomo lepiej wymienić ... Zobaczymy
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
widzę że nie tylko mnie coś prubuje powstrzymać od wyjazdu ... Mam tylko nadzieje ze nie będzie dzis padac bo do lakiernika musi iść auto a jak mam dojechą cbez wycieraczek... W sumie szybe tez mam do wymiany przednią ale narazie sie powstrzymuję gdyż to nie jest mus ... Tak czy inaczej będe roił wszystko aby byc na tym spocie i nie ma ze BOLI...pzdr
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
DzienX ... KONIEC OffTOPIC-u ... mozemy kontynuowac spocie no chyba że ktoś jeszcze też ma małe problemy z przygotowaniem sie na wyjazd ...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ok, to jak cos odezwe sie w czwartek chociaz mam nadzieje pozbyc sie problemu wczesniej ... nie moge sie przeciez wybrac na spot niesprawna niuńką kOOźwa Zawsze Coś mOOsi popsOOć humor...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
kurcze, moze faktycznie skusze sie Koper, Najgorsze w tym wszystkim ze jutro do lakiernika niunka idzie na jeden dzien, powinienem miec ja spowrtoem w czwartek ... a więc jutro ewentualnie spojrze tam i sprobuje cos smarnac-mam nadzieje ze pomoze ... ] KOPER - Jeśli nic nie zdzialam moglbym d ciebie podjechac?? Ale koncze prace ok 5 wiec przed 6 najwczensiej mooglbym byc w slough ... co powiesz??tylko ze o tej porze mechanicy tez juz wolne maja
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Kurde, musze cos wymyslec bo jak bedzie padac to nie daM rady polecieć a muszę, innej opcji nie ma ... Sorry wogule za offtopic ale może wy mi pomozecie. ... One odpalaja się, po chwili zamykają i zatrzymują, po jakiś 30sekundach znowu odpalaja się i znowu zamula po kilku centymetrach szyby ... Jak nic nie zadzialam to domechanika no bo cóż ...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
KOPER- a co ty tak odliczasz Doczekać sie nie możesz czy jak?? Chłopaki, Wycieraczki mi zdychają coś ... zacinają sie masakrycznie ... i jak mam sie wybrać bez nich w drogę????
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
No a jak... Damy radę co koledzy?? Dwa dni zwolnienia w poetyckiej oprawie wyatukamy do twoich prZelozonych to napewno sie zgodza powodzenia
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
w delegacje Cię chcą wysłać?? Nie daj się, jak chcesz to możemy ci zwolnienie napisać [br]Dopisany: 07 Lipiec 2009, 15:15_________________________________________________Rozumiem ze jak będziesz jechał to wracasz w sobotę wieczorem? Ciekawe czy chciałoby ci się do nas dojechać, hmm??
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Nie ma wolnych miejsc w hotelu?? Co ty gadasz... Mały jakiś chyba wogule to tak pomyślałem ze może kolejny spocik pod gołym niebem, hmm?? W sensie ze namioty i te sprawy?? Co wy na to... Dobra ok, o tym w sobotę powodzenia z tym pokojem ...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
I o to chodzi ... Kilka słów od specjalisty i od razu temat nabrał kolorów i sensu. Dobrze ze się zjawiles HUAN ... No i ok , zabiore swojego Sony DVD, szału obrazu nie robi ale fakt, lepsY od aparatów czy telefonów to jest wkorza tylko mała pojemność małych płyt DVD ... Zajeb****e byłoby gdybyśmy mieli kamerki hd ale cóż, może na kolejnym spocie
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no ja kurcze niestety takowej lampki i rpzejsciowki nie posiadam ...a wiec naładuje laptopa i oby wytrzymal jak najdluzej ale ladowarke zabiore w razie czego ... Grill Zabierać czy raczej nie?? Nie mam jakiegos zbytio wielkiego ale cos tam zawsze sie upichci ... [br]Dopisany: 07 Lipiec 2009, 10:08_________________________________________________Paw1972- wracając do filmiku to jest dobry nie ma co ukrywać ale widać tez ze było kilka kamer a wiec i montowac było co ... Ale my tez damy radę przecież szkoda tylko ze u nas ne będzie albo będzie mało fur na polerowanych rantach HUAN- mam nadzieje ze nie masz za wiele pracy po spocie?!?. Chyba tylko ty zawodowo ogarniasz filmo temat w ekipie,hmm. CZy są inni lubiący się w to bawić? Ja kiedyś się bawilem w obrabiane kilku DVD wiec jak coś w razie potrzeby mogę sprubowac. Przy okazji- ilu z was chłopaki zabierze jakieś kamerki żeby coś filmowac do montazu? Ja mam jedynie DVD ale chyba cyfrowe były by lepsze...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Ja doczepiam sie do "zabOOdowy niebios", bo i tak juz od klku dni ide zakupic taki na ogród tylko dojść nie moge. ... co do oswietlenia to mysle, mysle ... i nic nie wymyslilem rnao jest, nie ogarniam sie
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Spoko KoPeR , Damy rade ,,, Widzimy sie w sobote ... W ramach przypomnienia, chodzi mi o ten parking po prawej stronie od tego miejsca, przyjedziesz, zobaczysz srebrna slicznotke, bedziesz wiedzial ze to ja :gwizdanie: http://maps.google.com/maps?client=safari&rls=en-us&q=Sherwood+Ct+Colnbrook+with+Poyle,+Slough+SL3+7&oe=UTF-8&um=1&ie=UTF-8&split=0&ei=v1pSSp-BMY6sjAfqwvDNBQ&sa=X&oi=geocode_result&ct=title&resnum=1
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
nie Ma czym si. Stresowac chłopaki przecież z tym nigdy nie wiadomo, będzie jak będzie ...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
W sumie każda taka impreza coś tam kosztuje ... Wiadomo ze dojdą koszta wynajmu ale cóż, dobra zabawa nie przychodzi zbyt często darmo niestety ... Ja się ścigać nie będę raczej ale chyba to nie znaczy ze koleczek kilku nie będę mógł zakrecic audianka,hmm?? Np chyba ze się słyszę ale wpierwej kilka kucykow musiałbym do " stajni " zaprzac. Zobaczymy.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
za***isty pomysł, polatać po torze itd, obdyskutujemy to wszyscy napewno za tydzien A i racja- nowego temat-a juz mozna rozpoczynac Chociaż ja nie mam z czym się zabardzo ścigac ...