Treść opublikowana przez CWK_S_L_A_Y
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
mowiac "uklepac coś miejscowego" miałem na myśli raczej taki mały spocik dla tych ktorzy nie mają daleko , spotkać się i wyskocYc np na kartingi w londynie... Miejscowe na M1 już wmontowalem do gps-a tylko wyczekuje terminu
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
tak mysle skoro nas tylu (kilku) z okolic londynu itp to musimy coś uklepac miejscowego, hmm??!!
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Po redbullu?? Jednym?? Grooba sprawa. Koorde trochę żałuję ze spot nie jest w ten weekend. Nakrecilem się lekko na spotkanie
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Co ty ludzi od 8 poganiasz;)
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
A tam od razu oddam. Poprostu dla towazystwa, lipa trochę walić ponad 300km samemu ; )
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ja będę jechał sam to mogę ja zabrać : p
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
a dlaczemu mOOj stan sie nie zmienil?? LYSAGLACA- jak postoi to długo na maxa sie grzeje jak u Ciebie chyba (później jest OK) i jak skakałem (bawiłem sie) Vagiem to hyba też coś tam było przy ednej świecy nie tak tylko nie miałem szansy sprawdzić co to ... Napewno wymiana pomoże ale sprawdzicie mi i poradzicie jakie przy okazji OK- Koniec OFF-Topiców - Wyjzd Tuż Tuż, na miejscu będziemy nawijać o CCCO KOPEREK86 - Gratulacje , twardziel z Ciebie, pozdrOOw Przyjaciółke, albo najlepiej zabierz ze Soba :gwizdanie:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
w takim układzie mam USB
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
wyglada to chyba tak(nie pamietam a kabel lezy w Audi), że z jednej strony jest wtyczka (chyba "żeńska") w stylu VGA i wychodza z niej jakies 4 lub 5 kabelków z "męskimi" wsuwkami ... może to jakieś starsze podłączenie pod kompa w aucie??
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ja mam jakis kabel co chodzi nausb u mnie ale ma jeszcze jakies osobne kable, to niewiem do czego, ale zapewne sie dowiem za tygodni kilka No i Może w końcu chłopaki mi powiecie co jest z moja niunią, wydaje mi sie ze problem ze świecami ale dam wam ocenić ...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
to git, ja narazie zmieniłem mile na km i sprawdzilem czujniki
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
DOMJENICK - to gites ... osobiście nie studiowałem jakoś specjalnie tego programu ale chociaz dzieki niemu wiem ze mam do wymiany czujnik G62 który juz dawno zakupiłem tylko wymienic nie mam kiedy ... ale mam nadzieje zrobic to w ten weekend...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
HUAN- dla Ciebie będzie pewnie najlepiej- złapiesz oddech po 1/3 trasy, zamienimy kilka słów i pocisniemy dalej
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
HUAN - co do parkingu to dla mnie spox,kazde miejsce pasuje mi od M40 przez M25 i wzdłuż M1 ... z tym, że nie obiecuje bo moze wyjade dzień wcześniej jak juz pisałem ... (chyba sie nie pogniewacie??) ...ale musze przyznać miejsce idealne wybrałeś, z tamtąd juz mozna gnac bez przystanków do celu ... No i Genialny pomysł z tym spotem gdzies bliżej "miejscowej" społeczności bo kilku nas tu jest ku uciesze Możemy spokojnie skoczyc, z kolesiem obczajam odkryty tor bo na zamknietym już byłem, więc możemy zjechac się na Kartingi lub może jakiś paintball (wiecej nas bedzie trzeba) ... cos sie pomysli ...spokojnie, narazie zjechac sie musimy i wtedy obgadamy co tam dalej damy rade zadziałać ...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
domjenick - toś mi pocisnął ... ;( przecież wiem na czym polegają spoty, chodziło mi bardziej o to czy nic nie będzi epotrzebne wiecej "do grill-a" (nie lubie jak czegos brakuje) ... Sam pewnie też zabiore Laptopa, jakiegos VAG-a mam zamontowanego, mało miałem czasu żeby go obcykac, ale moze innym sie przyda, albo może od kogoś dostane lepszą wersje :) KOPEREK86 - na bank dasz rade, a jeśli nie to zawsze asz sie z kim zabrać, nie ma strachu ...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
wogOOle co do miejsca "głownej imprezy" ?? to co to wogOOle jest, jak wygląda?? nie potrzeba fot, ale lekkie wyjasnienie, hmm ... cos oprócz Grilla, i "przekąsek" będzie potrzebne?? Stołu nie zmieszcze, ale Krzesło jakies Jeszcze tyleczasu a tu juz wszystko prawie obcykane :)Frekwencj oby byla i bedzie malina, hmm ... Temat Leci Z GrOObej Rury ... Szkoda że inne fora sie obijają
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
a więc Polski Osrodek Uzależnień odrzucamy?? no to gitarka, Grill-omania - Szamanie gadanie i popijanie z przepalaniem - to jest to Myslicie że władze TESCO nas nie wyrzuca za przesiadywanie na parkingu?? chyba ze dla sciemy kogos na zakupy wyslemy hehe
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no właśnie, o to mi chodziło od początku, dlaczego impreza ma sie odbywać w dwóch miejscach miedzy którymi będzie trzeba uzywać fur?? z reszta, ja sie dostosuje ...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Coś czuję ze w hotelu może być ciekawa kontynuacja "czelendzu" jak nas tylu tam zostanie:) sorki-zapomniałem o tel -> 07931704643 (K@m!L) ja mam w sumie też grila, może nie za wielki ale jakaś kubache zesmoli bezproblemowo a więc też zabiorę na wszelki wypadek
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
może i racja jak dla mnie możemy zacząć o 10 rano kto nie bedIe mógł szybko dotoczyc sięto przecież może spokojnie dojechać sobie a ci co mogą wcześniej ogarneliby już grilla, ogrzali miejsce, hmm? Ja zostaje na noc więc dla mnie moż się to pozno zakończyć a może glosowanko na która? 15, 16?????
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Wydaje mi się ze można czas obrać na popołudnie jakos koło 18-19 przecież logiczne ze wszyscy niezjedzoemy chyba w jednym czasie , jak ktoś dojedzie chwilę poozniej to przecież też nic sie nie stanie, hmm?? A co z tym pozywienio-napojeniem robimy?
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Chłopaki - Ja Jestem na Spocie Na Bank (zmieńce status społeczny ) nie jestem pewien tylko jak z dojazdem, czy nie wyrusze sobi dzien wczesniej do znajomych ... ale to pOOzniej sie dogada... Jeśli chodzi o jedzenie, to może każdy niech kupi cos (ewentualnie z lekkim zapasem) i bedzie gitara, nie bedzie sie trzeba rozliczac , liczyc i przeliczac ... tak jak i z picie... KAzdy ma chyba sklep bo gdzies robic zakupy musi:) Ja z checia bym zakupił wszystkim ale co jesli wyrusze dzien wczensiej- myslicie ze wytrzyma dwa dni bez lodówki? bleeee. ... z napojami chyba ztez bysmy mogli sobie poradzic, hmm ?? kazdy pije inne rzeczy, ciezko trafic gust tylu osobom w jeden wieczor:) Tylko panowie, na ktOOra spotkanko??
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Grill była by bomba ...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
z jednej strony dobrze powiedziane , a macie foty jakies z poprzednich spotkac w tym miejscu?? Podejrzewam osobiście że SZKOPEK poprostu obawia sie ze nie będzie miejsca parkingowego dla jego niuni i zapewne przyimprezowac z lekka chce i obawia sie ze "parafianom" sie to nie spodoba Czy mam racje Kolego?? A tak poza tym to pisze sie na pokOOj, jeszcze obcykam tylko ewentualnie kto sie ze mna zabierze i jak juz wszytsko bedzie na cacy ustalone to nanecie robie rezerwacje, nie ma to tamto ...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
HUAN - reklamOOwki wypasior ... niewiem czy prędkosciowo dasz rade, w sobote po południu ruch może na M1 na to nie pozwolić :)hehe... Ustalcie jakieś miejsce spotkania na M1 w takim ukladzie(najlepiej jakis serwis), a ja potwierdze jeszcze swoje rpzybycie, OK. ZNACZY ZLOT 100%, ale moze dzien wczesniej do Doncaster podjade do typów, a to jest blisko Leeds więc jakby co bedziecie jechac sami (jeszcze ustalimy) ... Jesli chodzi o miejsce to mi osobiście bez różnicy kosciół czy inne badziewie, byle mozna "posiedziec spokojnie" ... Osobiście wybrałbym miejsce nieopodal (krok od) miejsca noclegu bo w końcu jak mamy sie napic jak dojechac bedzie trzeba??