Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

CWK_S_L_A_Y

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez CWK_S_L_A_Y

  1. nie mam i nie planuje ... nigdy nie mialem i nie rajcuje mnie niestety ... damy rade
  2. w sumie niewielka "różnica" audi A6 C5, czy Citroen C5 (to nie jest nowe C5 ).... hehehe ... szkoda że "niewielka" taka duza w tym wypadku ... zapytam typa i jak cos będzie kolejny na zlota :0 więcej-weselej DOMJENICK - mialem na myśli że wśród nas jadących od początku M1 - JA TEŻ NA NOC -
  3. lipa tylko bo KOPEREK86 ma najmocniejszą bryke, będzie nam uciekał ... nie no nie ma co szalec, wiecej jak 90 nie ma co leciec ...a wiec jak juz bedziemy na bank jechac to sie ustawimy i pocisniemy ... oczekuje juz wyjadu w takim ukladzie ... a Czy koleś Cytryną C5 może załapać sie na zlocik chłopaki?? najwyzej zaparkuje z boku :D ( o ile bedzie chcial jechac ) Ja Zostaje ...
  4. KOPEREK86 - nie czytaj od poczatku, rzuc okiem na trzy ostatnie strony i wszystko bedzie jasne ... poza tym - jestes ze SLOUGH?? to walisz razem ze mna i SZKOPKIEM?? (pozwolisz ze lekko zmiekcze:) heh ) Ja tez oczywiście nocke zahacze- z Soboty na Niedziele- brzmi idealnie po drodze z Doncaster typa może jeszcze zabiore
  5. no mam nadzieje, i wlasnie o to mi chodzi ... gdzie bedziemy "impreSSke" rozkrecac , bo wiadomo, jesli chcielibysmy sie napic w towarzystwie czy cos lepiej blisko noclegu zeby nie trzeba bylo kombinowac z dojazdem ... co powiecie panowie i panie forumowicz/ki/e?? Bo bez noclegu to raczej niedam rady ... [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 21:37_________________________________________________to nasteonym razem robimy kolo Ciebie SZKOPEK a jezioro masZ??
  6. to tak jak u mnie, chłopaki z chęcia też wpisze sie na ten spocik, (o ile sie nic nie zmieni) ... powiedzcie tylko czy spocik bedzie przy lub wtym hotelu czy po spotkaniu bedzie trzeba dojechac, ja dojade z Londynu a wiec nocleg raczej by mi sie przydal (po pijaku wracac??!! ) Zapewne nie sam przyjade z tego londynu po za tym
  7. Siemanko, Kamil mam na imię, pochodze z Zachodniopomorskiego, jednak puki co mieszkam w Londynie. Latam srebrną A6 1.9tdi z 2002r. Wersja bez kosmicznych upięknień, zwyczajne 1.9 w6-cio biegowym manualu. Piękne i ekonomiczne-taki był cel zakupu i taki też mi się udał NA wyposażeniu mam standard, Dwie poduchy, el szyby,(domykanie z pilota), el lusterka, el fotele przód, klima dwustrefowa, central i alarm ... generalnie stardard. W planach lekkie modyfikacje, najprawdopodobniej przed wakacjami - lotka na "tyłku", malowanie progów i dokładek zderzaków , montaż HID-ów, być moze nawet spryskiwacze w zderzaku:), alu 18" (najprawdopodobniej czarne z polerowanych przodem od RS4) , jak się uda to obniżenie zawiechy(może Koni), usunięcie halogenów - montaż oryginalnych świateł do jazdy dziennej od nowych A6 w zderzaku , wymiana grill-a na pełny chrom i usunięcie znaczków z zaplecza ... no i tak to się zapowiada ... pzdr FFshyzdeek uzytkownikom tego forum, mam nadzieje, że mnie rpzyjmiecie do swego grona ... Jah Bless

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.