Treść opublikowana przez CWK_S_L_A_Y
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no ktos musi robic Ja będę z koleżką w niedziele najprawdopodobniej gdyż ponieważ iz niewiem czy się wyrobie na sobote wieczór, bycmoze najprawdopodobniej będziemy z dziewczętami naszymi chyba ... a więc szykujcie sie wszyscy na ostrą walke przy niedzielnym poranku
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
damy rade Jak nie my to kto hehe ... Miejmy nadzieje ze pogoda nam dopisze jedynie, a puzniej juz bedzie git
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Rewelacja kurcze, a nie uwazacie ze lepsiej byloby gdybysmy wystartowali na 45minut... ostatnio lekko dlugo mis ie wydawalo, a na koniec niewiadomo dlacego oni biarą pod uwage i tak ilosc okrazen a nie czasy wiec przy tak dlugim czasie 1h nawet znudzeni czy zmeczeni zawodnicy nie będą wyskakiwać bo będzie im szkoda okrązeń ... ale cóż, jesli tak jest zajęte dla nas, to będziemy latać przydałby mi sie kolejny pucharek
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Dom, nie ladnie, oj nie:) heh. Jak zainteresowanie tak duze to faktycznie Chyba na 2 tury polecimy, co? Kartow im nie starczy pewnie, ale tłok za duży tez nie dobry...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ARTUR - Mam nadzieje tylko ze przytyles, zeby mi szanse wzrosly :)hehehe ... O, i widze Ze pan Pavel Swoim "małym" potFForkiem przyleci Jak Miło
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ok kumam ... Fajnie jedynie gdybys mogl dopisac jedna osobe do Kartingów ...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Zabawne nie wpisywałem sie a zostałem wpisany hehehe ... Dzieki Za pamiec Niestety Panowie i panie, ale w sobote nie dam rady, jednak gdybyscie nie mieli nic przeciwko, z miłą chęcią pojechałbym w wyscigu dnia nastepnego??!! A więc Domjenick , gdybys mógł skreslić mnie z sobotniej impreZZki, ale na Niedziele wpisz Mnie + Boczek !! A więc dwie osoby... o ile miejsca są oczywiście... Dasz rade?? SORRY MłodyBocek - Z Doncaster lecisz powiadasz?? Ja z tamtąd z koleżką będziemy cisnąć w niedziele do Was, moze sie znacie?? (patrz wyzej)
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
spot jest pod adresem podanym na górze kazdej kolejnej strony, tam tez jest link do hotelu gdybys chcial zostac na noc z soboty na niedziele ... spotkanie pewnie ustalone zostanie na godzine popoludniową, ok 15-17 i bedzie trwalo do puznego wieczorka, nocleg w hotelu (tam tez impreska) i rano jakies sniadanie i zapewne wypad na kartingi ... a wiec tak to wyglada ...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Wszywka powiadasz ... to nie Fajnie ;( ale nie picie też ma swoje plusy , naprzykład co uważam za największy - brak kaca dnia następnego niestety nie wiem czy mi sie uda, napewno bede leciał do Doncaster nie opodal , ale to dopiero wieczorkiem w sobote wiec gdyby jakims cudem udalo mi sie to będe obecny dopiero na wieczorej "impreSSce" hotelowej ... zobacyzmy jak sie to potoczy, a moze i na karty sie zapisze do kiedy termin zgłoszeń na kartingi wogule??
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
" AUDI MANIACS" ... Dobry temat, któż to wymyślił, ... świetna nazwa na zjazdy, wizytówki i do filmów
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Witm, Witam DOMJENICK - zaporzyczyłem temat-a i zamontowałem na forum AudiClubIslands.org , mam nadzieje ze się nie obrazisz ... może i tam ktoś jest kto byłby zainteresowany ... Jeśli wycierczki mi nie "zdechną" to i ja sie postaram, teraz już bez nich bym nie ryzykował hehe...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
cos tu temat ruszyl ... Niestety ale mimo checi szczerych to 10-go nie dam rady bo to sobota, myslalem ze w neidziele to będzie ... lipa ...
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
Ciekawie, \ciekawie TTwoja furka sie prezentuje, nigdy nie bylem szczerze przekonany do nich , ale czekam na twoje mody bo dobych furek nigdy za wiele
-
[ALL] Wydech Lorbi ala RS6
Jak dla mnie rowniez mogly by lekko "czoło" schowac pod zderzakiem, ale nie ma co marudzic - wyglada ciekawie Nalezy zapytac jedynie - Co Teraz??!![br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 19:44_________________________________________________Ciekawy filmik, teraz to miałczy przepieknie A jak sprawOOja sie oponki YOKO (o ile sie nie myle) ,planowalem takie zakupic ...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no - 5cio metrowką to faktycznie sobie pobiegasz Jesli chodzi o licznik to przeciez mozesz sobie vagiem zmienic na km, albo wykorzystac mile ... w koncu to odcinek na 1/4 mili powodzonka A jeszcze jesli wolno zapytac- cóż to zainwestycja w auto sie szykuje?? chyba nie kolejne kucyki?? Pzdr
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Ktoś tu ma mozgownice nie od parady ja tam się nawet nie zabierał ale co niektórzy mogliby się pochwalić ...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
od kiedy 1/4 mili to 800m???? Jak dla mnie to bardziej brzmi jak 1/2 mili hehehe Powodzenia w mierzeniu i czekam na wyniki
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
10ty Pażdziernika mi w sumie jakos nie wadzi, czasu jest jeszcze duzo a wiec mozemy sie zebrac i poleciec razem wszyscy ... Puki co jestem Za !!!! Londynczycy lecicie ze mna???? Jest Czas- zdąrzymy sie ogarnac i zorganizowac ... pzdr
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
DOMJENICK - a od kiedy to zmienilismy miejsce odbytego spotu??!! hehehe ... DARTFORD-1sze słyszę... PZDR
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
prosze bardzo - PREMIUM wersja ruszyla ... DzienX Rower http://rapidshare.com/files/261045616/video.3gp
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
JAkością napewno, ale czy ty nic nie kreciles?? Odnotowalem tez jakieś HD kamerki... Ale fakt - na krótka zajawke może i by sie nie zdalo ... Podkladzik dobry dobry , chociaż mi podchadza bardziej kozackie instrumentale pod takie rzeczy-musielibysmy tylko jakiegos kompozo-tworzyciela zrekrutowac do klubu:) hehe jest KOX I to sie liczy !!!!
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
HUANik, a co niema nawet namiastki zawodów i grilla?? Ale wiesz- wybaczAm bo moja niuna często się pojawiła:) pzdr Kozak jesteś!!!!! I napewno bez swojej kamerzystki byś tegonie dokonał-gratki dla Pani rOOwniez!!!!!
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
No to miałeś pracowity weekend DonHuanOs nie mogę się już doczekać... Pzdr
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Dzięki MistrzOOniu :notworthy:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
DOMJENICK - Bystre spostrzezenie ... przydalaby i mi sie taka w dobrej rozdzielczości - najlepiej wrzuc w ORI rozmiarze Jeśli NIES możesz oczywiście