Treść opublikowana przez dymian1
-
Co by tam mialo byc?
A co to jest? I po co to jest? Charakteryzuje sie jakimis numerami ?
-
Co by tam mialo byc?
Witam Po zdemontowaniu zderzaczka okazalo sie ze mam wolna jakas wtyczke Co ma tam byc podlaczone?
-
Pdc tyl
Witam wszystkich Pytanie dotyczy kwestii podpasowania tylnych czujnikow do a4 b8 ze skody octavi 2 Podejda takie czy musza byc oryginalne z audi? Pozdrawiam Oznaczenie czujnikow to 8H0 919 275 c A wiazka 1Z9 971 065 Czy powyzszy zestaw podpasuje do a4b8 Sorry oznaczenie czujnika to 7H0 919 275 c
-
Jak rozpoznać jaką mamy nawigacje MMI ?
Nic nie bylo przekladane A co rozumiesz przez slowo joystic?
- Waz wodny
-
Jak rozpoznać jaką mamy nawigacje MMI ?
Gdzie moge to znalezc?
-
Jak rozpoznać jaką mamy nawigacje MMI ?
Widze w tym linku ze jest Basic (zwane również Low) - bez twardego dysku, bez joysticka A w moim przypadku jest joystic wiec cos nie czaje Moze mam tylko mapy do LOW a sama nawi jest inna?
-
Jak rozpoznać jaką mamy nawigacje MMI ?
Dzieki za info Co musial bym zrobic zeby zmienic soft ? Gdzie moge kupoc nowa mape ?
-
Jak rozpoznać jaką mamy nawigacje MMI ?
Witam Jaka to nawigacja? 2g czy 3g ? Low czy high
-
Waz wodny
Witam Poszukuje nr weza wodnego widocznego na ponizszych zdjeciach 2.0 tdi CAHA 170 km
-
Kierownice powietrza
No to ladnie Duze to moga byc roznice? Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Kierownice powietrza
Witam czy kierownice powietrza o numerach 8k0 121 283 maja roznice w budowie pod katem ostatnich literek?? Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Jaka jest roznica we wsporniku silnika
Sa jakies ktore podpasuja w zamian 8K0 199 521 C ?? Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Jaka jest roznica we wsporniku silnika
Witam Jaka bedzie roznica we wsporniku silnika o numerze 8K0 199 521 C a 8K0 199 521 P ?? Dziekuje za pomoc Pozdrawiam Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Piski podczas kręcenia na postoju
problem rozwiązany- uszkodzone sprzęgiełko alternatora
-
Piski podczas kręcenia na postoju
Wg mojej opinii to piszczy tylko pasek to wymień pasek zobaczysz czy ustanie piszczenie a i później będziesz miał jeden pasek mniej do wymiany pasek to i tak wymienię ale zastanawiam sie czy to czasem nie jest pompa :/
-
Piski podczas kręcenia na postoju
Wg mojej opinii to piszczy tylko pasek
-
Piski podczas kręcenia na postoju
Witam, od wczoraj zauwazylem dziwne piski podczas kręcenia na postoju. W/w piski ustępują, gdy zwiększam obroty silnika
-
[B7 BPW] Niepokojący dźwięk-buczenie podczas zdejmowania nogi z gazu (spadku obrotów...)
ja bym nie naprawiał tylko szukał jakiejś używanej... ma ktoś jakąś używkę ?
-
[B7 BPW] Niepokojący dźwięk-buczenie podczas zdejmowania nogi z gazu (spadku obrotów...)
juz to sprawdzilem przedwczoraj. Była lekko poluzowana. Dokręcilem i myslałem ze rozwiąże to problem. Może tak być że przez to odkręcenie tej śruby to poduszka nie spełnia już swej funkcji ? (czyli jest do wymiany)[br]Dopisany: 19 Luty 2012, 09:56_________________________________________________A co byście powiedzieli na uszkodzone łożyska (łożysko) w skrzyni biegów ?????[br]Dopisany: 21 Luty 2012, 16:07_________________________________________________jaki jest koszt całkowitego remontu skrzyni biegów ?
-
[B7 BPW] Niepokojący dźwięk-buczenie podczas zdejmowania nogi z gazu (spadku obrotów...)
obyś miał racje bo nie mam zamiaru wydawać tyle kasy na dwumas
-
[B7 BPW] Niepokojący dźwięk-buczenie podczas zdejmowania nogi z gazu (spadku obrotów...)
na razie wszystko wskazuje na dwumas
-
[B7 BPW] Niepokojący dźwięk-buczenie podczas zdejmowania nogi z gazu (spadku obrotów...)
Poniżej filmiki:
-
[B7 BPW] Niepokojący dźwięk-buczenie podczas zdejmowania nogi z gazu (spadku obrotów...)
to dlaczego buczenie zanika, gdy silnik ma jakieś obciążanie (np. podczas przyśpieszania)
-
[B7 BPW] Niepokojący dźwięk-buczenie podczas zdejmowania nogi z gazu (spadku obrotów...)
Dobrze mówi ale sadze ze było by to tez zauważalne na zewnątrz samochodu. w jaki sposób, jak nie pomacasz wałka na krzywkach to nie dojrzysz tego z zewnątrz, no chyba, że będzie tak zjechany, że już będzie chodził jak padaka rozchodzi mi sie o zauważenie buczenia a nie weryfikacje wałka. [br]Dopisany: 17 Luty 2012, 14:54_________________________________________________oglądałem dzis samochód od spodu na podnośniku i niestety nie zauważyłem żadnych usterek typu luzy itd. Zdziwił mnie fakt, że podczas ruszania (na podnośniku) i nagłego hamowania następuje jakiś "głuchy" stuk. Ciekaw jestem czy jest to powiązane z tym buczeniem podczas spadku obrotów w czasie jazdy.....