Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dymian1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dymian1

  1. dymian1 odpowiedział(a) na dymian1 temat w Audi A4 B8
    A co to jest? I po co to jest? Charakteryzuje sie jakimis numerami ?
  2. dymian1 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam Po zdemontowaniu zderzaczka okazalo sie ze mam wolna jakas wtyczke Co ma tam byc podlaczone?
  3. dymian1 opublikował(a) temat w Audi
    Witam wszystkich Pytanie dotyczy kwestii podpasowania tylnych czujnikow do a4 b8 ze skody octavi 2 Podejda takie czy musza byc oryginalne z audi? Pozdrawiam Oznaczenie czujnikow to 8H0 919 275 c A wiazka 1Z9 971 065 Czy powyzszy zestaw podpasuje do a4b8 Sorry oznaczenie czujnika to 7H0 919 275 c
  4. Nic nie bylo przekladane A co rozumiesz przez slowo joystic?
  5. dymian1 odpowiedział(a) na dymian1 temat w Audi A4 B8
    Dzieki za info
  6. Widze w tym linku ze jest Basic (zwane również Low) - bez twardego dysku, bez joysticka A w moim przypadku jest joystic wiec cos nie czaje Moze mam tylko mapy do LOW a sama nawi jest inna?
  7. Dzieki za info Co musial bym zrobic zeby zmienic soft ? Gdzie moge kupoc nowa mape ?
  8. Witam Jaka to nawigacja? 2g czy 3g ? Low czy high
  9. dymian1 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam Poszukuje nr weza wodnego widocznego na ponizszych zdjeciach 2.0 tdi CAHA 170 km
  10. dymian1 odpowiedział(a) na dymian1 temat w Audi A4 B8
    No to ladnie Duze to moga byc roznice? Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  11. dymian1 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam czy kierownice powietrza o numerach 8k0 121 283 maja roznice w budowie pod katem ostatnich literek?? Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  12. Sa jakies ktore podpasuja w zamian 8K0 199 521 C ?? Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  13. Witam Jaka bedzie roznica we wsporniku silnika o numerze 8K0 199 521 C a 8K0 199 521 P ?? Dziekuje za pomoc Pozdrawiam Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  14. problem rozwiązany- uszkodzone sprzęgiełko alternatora
  15. Wg mojej opinii to piszczy tylko pasek to wymień pasek zobaczysz czy ustanie piszczenie a i później będziesz miał jeden pasek mniej do wymiany pasek to i tak wymienię ale zastanawiam sie czy to czasem nie jest pompa :/
  16. Wg mojej opinii to piszczy tylko pasek
  17. Witam, od wczoraj zauwazylem dziwne piski podczas kręcenia na postoju. W/w piski ustępują, gdy zwiększam obroty silnika
  18. ja bym nie naprawiał tylko szukał jakiejś używanej... ma ktoś jakąś używkę ?
  19. juz to sprawdzilem przedwczoraj. Była lekko poluzowana. Dokręcilem i myslałem ze rozwiąże to problem. Może tak być że przez to odkręcenie tej śruby to poduszka nie spełnia już swej funkcji ? (czyli jest do wymiany)[br]Dopisany: 19 Luty 2012, 09:56_________________________________________________A co byście powiedzieli na uszkodzone łożyska (łożysko) w skrzyni biegów ?????[br]Dopisany: 21 Luty 2012, 16:07_________________________________________________jaki jest koszt całkowitego remontu skrzyni biegów ?
  20. obyś miał racje bo nie mam zamiaru wydawać tyle kasy na dwumas
  21. to dlaczego buczenie zanika, gdy silnik ma jakieś obciążanie (np. podczas przyśpieszania)
  22. Dobrze mówi ale sadze ze było by to tez zauważalne na zewnątrz samochodu. w jaki sposób, jak nie pomacasz wałka na krzywkach to nie dojrzysz tego z zewnątrz, no chyba, że będzie tak zjechany, że już będzie chodził jak padaka rozchodzi mi sie o zauważenie buczenia a nie weryfikacje wałka. [br]Dopisany: 17 Luty 2012, 14:54_________________________________________________oglądałem dzis samochód od spodu na podnośniku i niestety nie zauważyłem żadnych usterek typu luzy itd. Zdziwił mnie fakt, że podczas ruszania (na podnośniku) i nagłego hamowania następuje jakiś "głuchy" stuk. Ciekaw jestem czy jest to powiązane z tym buczeniem podczas spadku obrotów w czasie jazdy.....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.