Treść opublikowana przez dymian1
-
[ALL B7] Wymiana łożyska w przednim kole
a jaki jest koszt oryginalnego łożyska ? takimi firmami jak MEYLE, FAG to raczej nie warto zawracać sobie głowy ??
-
[ALL B7] Wymiana łożyska w przednim kole
114 000 km
-
[ALL B7] Wymiana łożyska w przednim kole
Witam wszystkich mam następujące pytanie: czy ktoś z użytkowników audi a4 b7 wymieniał już łożyska w przednim kolę ? Jakie są koszty łożyska i gdzie najlepiej zakupić? Oglądałem na allegro ale za bardzo nic tam nie ma. Mam szukać łożysk z innych firm czy lepiej zakupić oryginalne ?
-
[B7 BLB] Propozycja zbiorowego zapytania, a poźniej pozwu przeciw Audi
dowiedziałem się, że łańcuchy były stosowane konkretnie do pewnego nr VIN a powyżej tego były już koła zębate
-
[B7 BLB] Propozycja zbiorowego zapytania, a poźniej pozwu przeciw Audi
mam silnik BPW z września 2005 i juz mam zastosowane koła (tak bynajmniej wychodzi z VIN) więc wychodzi na to że prędzej dawali juz kóleczka niż 2006
-
[B7 BPW] Po zwiększeniu mocy 140 do 170 zaczęły się problemy z obrotami
więc co to może być za objaw ?? Może zły program ?
-
[B7 BPW] Po zwiększeniu mocy 140 do 170 zaczęły się problemy z obrotami
jak to niemożliwe ! - to właśnie przez ślizgające się sprzęgło obroty Ci wzrastają, kto Ci powiedział, że sprzęgło nie może się ślizgać jak nie naciskasz na jego pedał ? więc wygląda na to że sprzegło już nie daje rady ??
-
[B7 BPW] Po zwiększeniu mocy 140 do 170 zaczęły się problemy z obrotami
Auto przy zapalaniu czasami w trakcie jazdy zwieksza obroty silnika do ok 1,5 tys na ok 4-5 sekund,turbina chodzi glosniej niz przed podniesieniem mocy gwizda w rodzaju jak by jechala za mna karetka pogotowia lub policja,przy jezdzie jest uczucie jak by sie sprzeglo slizgalo ale jest to niemozliwe bo nawet niedotykam pedalu,mozliwe ze obroty sie zwiekszaja same i wtedy uczucie slizgania sie sprzegla,bo przeciez niemozliwe ze w czasie jazdy sprzeglo zacznie sie samo slizgac,pozatym auto pokazuje spalanie powyzej 7l,swieci kontrolka silnika po badaniu technicznym przy pomierze spalin(abgasuntersuchung). Inna sprawa: -przed okolo 3 tygodniami wyskoczyla informacja o serwisie za dany czas czyli dni i kilometry,a teraz wyskakuje serwis,ale to chyba normalne i niema nic wspo lnego z wyzej wymienionymi wadami. -oznaczenie silnika BKD nr VIN WAUZZZ8PX4A166686 -2004rok aktualny przebieg 160 tys -wymiana glowicy silnika przy 144tys -rozrzad przy 121tys -Pozdrawiam..
-
[B7 BPW] Silnik BPW- napęd pompy przez koło czy łańcuch ?? Pomocy
a niby dlaczego moze być inaczej
-
[B7 BLB] Propozycja zbiorowego zapytania, a poźniej pozwu przeciw Audi
a wiesz co ci juz dokładnie poszło ??
-
[B7 BLB] Propozycja zbiorowego zapytania, a poźniej pozwu przeciw Audi
Jak powiedział przedmówca - nie są już dostępne niestety - fotka jest stara. Chciałem tylko pokazać, czego może sięspodziewać każdy użytkownik BLB czy BPW... Gdy usterka już wystąpi - na to nie ma rady innej niż komplet naprawczy za 4400zł lub wymiana bloku silnika. dlaczego od razu BPW ?? przecież od jakiegos czasu były produkowane z kołami zębatymi a nie łańcuchem ....To jak to w końcu jest ??
-
[B7 BLB] Propozycja zbiorowego zapytania, a poźniej pozwu przeciw Audi
więc mimo tego ze w BPW od pewnego czasu były montowane już koła zębate nadal trzeba uważać na ten imbusik ??
-
[B7 BLB] Propozycja zbiorowego zapytania, a poźniej pozwu przeciw Audi
ja mam BPW... z VIN widzę ze akurat mam już niby zastosowane koła zębate. Ale i tak nie znam przeszłości tego samochodu. Przebieg 101 000. Do wymiany rozrządu bym mógł spokojnie jeszcze 15 tyś zrobić Teraz sie zastanawiam czy nie wymienić tego IMBUSIKA i od razu rozrząd. Co mi poradzicie ?? pozdr[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2009, 10:22_________________________________________________ co masz na mysli pisząc...
-
[B7 BPW] Jaki jest system napędzający wałki w tym silniku ?
a jeszcze jedno pytanie... W wersji z kołami zębatymi też występuje ten nieszczęsny "imbusik" co napędza pompę??
-
[B7 BPW] Jaki jest system napędzający wałki w tym silniku ?
Jak mógł bym Cię sprawdzać. Po prostu zmyliło mnie to ze tez widziałem takie i takie . Błąd był w tym ze nie sprawdzałem po nr VIN
-
[B7 BPW] Jaki jest system napędzający wałki w tym silniku ?
Witam jaki system napędzający wałki jest w tym silniku BPW czy łańcuszkowy czy zębatkowy Poniżej podaje nr VIN WAUZZZ8EX6A088461
-
[B7 BLB] Propozycja zbiorowego zapytania, a poźniej pozwu przeciw Audi
i jest cos wiadomo na temat jakies akcji ??
-
[B7 BPW] Silnik BPW- napęd pompy przez koło czy łańcuch ?? Pomocy
Witam, tak jak w temacie Dowiedziałem sie z w silniki BPW maja 2 wersje napędu pompy: z lancuchem lub z kolami Czy po VIN mozna okreslic jaka mam wersje. VIN: WAUZZZ8EX6A088461 Z gory dzieki
-
[ALL B7] Jakie oznaczenie miały wadliwe silniki 2.0 tdi w A4 ??
zapomniałem dopisac ze głównie rozchodziło mi sie o pękające głowice
-
[ALL B7] Jakie oznaczenie miały wadliwe silniki 2.0 tdi w A4 ??
Witam tak jak w temacie Jakie oznaczenie miały wadliwe silniki 2.0 tdi w A4 ?? W szczególnosci rozchodzi mi sie o wadę fabryczną. Pozdr
-
[ALL B7] Różnice między b6 a b7 avant
Witam Tak jak w temacie. Czy jest jakas roznica w tych modelach. Szczegolnie rozchodzi mi sie o wzmocnienie, chłodnice oraz podłoge bagaznika .
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Was Jestem tu nowy