Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gibons

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gibons

  1. Info mam takie że w b8 aby założyć zacisk z s4 lub s5 b9 trzeba dać adapter, który i tak trzeba trochę przyszlifowac lub zwrotnice. Do tego trzeba tarcze kotwiczna trochę przyrezac aby to siadlo. Pod zacisk s4 można dać tarcze 356mm z c7.
  2. Obserwować temat na dniach dam info o terminach
  3. Na 356mm podobno też dystansu nie trzeba przy zacisku s4 b9 tylko adaptery. Ktoś wie jaki jest koszt adapterow?
  4. Można się jeszcze dopisać jak ktoś chce. W takim razie kontaktuje się z Wojtkiem w sprawie terminów.
  5. Ok w takim razie jeszcze dwie osoby i ruszamy z tematem. Jeżeli wszyscy z listy są aktualni. 1. MarcinB8 Audi A4 B8 2.0TDI CAGA FWD manual 2. 13lipca Audi A5 2.0tdi Quattro Manuał 3. l2k2 Audi A4 B8 2.0 TDI CJCA FWD multitronic 4. kuba8484 Seat Leon 5F 1.4 TSI CPTA manual. 5. rodosbwa Audi A7 FL 3.0 bitdi Quattro Tiptronic 6. rodosbwa Opel Insygnia 2.0 bitdi 4x4 Automat 7. Ricco01, Skoda Octavia III, 2.0 TDI 150KM, manual, FWD. 8. Psychodad81 octavia 2.0TDI 150km 4x4 manual
  6. Zagrożenia raczej nie ma. Nie słyszałęm aby w Audi były problemy z klapkami jak w BMW np E60. Raczej zastanawiam się nad tym czy ma to jakieś plusy lub minusy ?
  7. Witam Pytanie czy ktoś może usuwał klapki w kolektorach ? na allegro można znaleźć zestawy zaślepek aby wywalić klapki z kolektorów. Ktoś robił może taki zabieg ? mam dziurke w jednym z kolektorów i będę musiał go wymienić. Co prawda nastawniki i klapki są ok ale zastanawiam się czy by ich przy okazji nie wywalić i wyłączyć nastawniki.
  8. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pisałem Ci 245.40.18 i 245.35.19 i nie kombinuj przy 8.5 tak jest spoko.
  9. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Chcesz to prześlę Ci jak to u mnie robiłem. Tylko będę na kompie i doszukam się fotek wieczorem
  10. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    10mm wystarczy to przyklejasz na boczek od środka więc 2m powinny styknac.
  11. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    10szt starczy spokojnie
  12. Fotele to chyba najprostsza rzecz do podmiany tak że spokojnie
  13. Piękne auto piękne wyposażenie. Bezawaryjności życzę.
  14. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja mam te osramy laser cos tam. Świeci to mega dobrze w porownaniu do oryginalnych zarnikow zwlaszcza wlasnie w nocy w lasach itp
  15. Gibons odpowiedział(a) na rodosbwa temat w Audi A7/S7/RS7
    Tarcze nowe i klocki też mam. Napisze ci rano pw
  16. Gibons odpowiedział(a) na rodosbwa temat w Audi A7/S7/RS7
    Tu masz temat jak nadal zainteresowany wpisuj się. https://a4-klub.pl/topic/279635-grupowy-chiptuning-aligator-dynosoft-katowice-vii-tura-2018/?page=32
  17. Gibons odpowiedział(a) na rodosbwa temat w Audi A7/S7/RS7
    Jak chcesz mam zaciski Sq5 380mm po przebiegu 15tys. Chyba że wolisz wywalić kilkanaście tysięcy na ceramike Kurde a7 jest piękne
  18. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam w mega dobrej cenie komplet zacisków z SQ5 jakby ktoś chciał 380mm/330mm kompletne po przebiegu 15tyś. Kolor czarny
  19. Gibons odpowiedział(a) na czarny389 temat w Audi A4 B8
    Nie sprzęgło a turbinę od caha
  20. Gibons odpowiedział(a) na czarny389 temat w Audi A4 B8
    Wymień sprzęgło wraz z turbiną CAHA lub CGLC i będziesz miał spokój na długo i moc 200PS. Ja zrobiłem na takim setupie 60tyś i zero problemów.
  21. Mnie chodzilo o zacisk z s6 6tłok i tarcza 400mm
  22. Lepiej dać z s6 400mm
  23. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Fag
  24. Gibons odpowiedział(a) na Peeteer1 temat w Audi A4 B8
    Ogarnales ten temat?
  25. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Schowek na apteczke

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.