Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gibons

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gibons

  1. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mi wychodzi 9L w cyklu 50/50 ale nie o to tutaj chodzi. Patrząc na to to niech bierze 1.4 silnik bardziej chodziło o serwis.
  2. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jakie koszty Dev nie jest zle
  3. 1. MarcinB8 Audi A4 B8 2.0TDI CAGA FWD manual - 29 Marzec Godz 10:00 2. 13lipca Audi A5 2.0tdi Quattro Manuał 3. l2k2 Audi A4 B8 2.0 TDI CJCA FWD multitronic - 28 Marzec Godz 10:00 4. kuba8484 Seat Leon 5F 1.4 TSI CPTA manual. - 19 Marzec Godz 14:00 5. rodosbwa Audi A7 FL 3.0 bitdi Quattro Tiptronic - 18 Marzec 6. rodosbwa Opel Insygnia 2.0 bitdi 4x4 Automat - 18 Marzec 7. Ricco01, Skoda Octavia III, 2.0 TDI 150KM, manual, FWD. 8. Psychodad81 octavia 2.0TDI 150km 4x4 manual - 21 Marzec Godz 10:00 9. MrRaffaello Tiguan 2.0 TDI 190 km 4x4 Automat DSG 10. Jackq Audi A3 8V 2.0 TDI 150KM CRLB, Quattro, Manual 11. Ryferson VW Tiguan 2.0 TDI 110KM, FWD, manual 12. brumek29 Bmw 3GT 2.0 D 184 KM, Xdrive, automat 13. brumek29 Audi A4 B8 2.0 TDI 143 KM, ośka, manual 14. malec1975 Superb2 2.0 TDI CFGB 170 KM, FWD, DSG - 19 Marzec Godz 10:00
  4. 1. MarcinB8 Audi A4 B8 2.0TDI CAGA FWD manual - 29 Marzec Godz 10:00 2. 13lipca Audi A5 2.0tdi Quattro Manuał 3. l2k2 Audi A4 B8 2.0 TDI CJCA FWD multitronic - 28 Marzec Godz 10:00 4. kuba8484 Seat Leon 5F 1.4 TSI CPTA manual. - 19 Marzec Godz 14:00 5. rodosbwa Audi A7 FL 3.0 bitdi Quattro Tiptronic - 18 Marzec 6. rodosbwa Opel Insygnia 2.0 bitdi 4x4 Automat - 18 Marzec 7. Ricco01, Skoda Octavia III, 2.0 TDI 150KM, manual, FWD. 8. Psychodad81 octavia 2.0TDI 150km 4x4 manual 9. MrRaffaello Tiguan 2.0 TDI 190 km 4x4 Automat DSG 10. Jackq Audi A3 8V 2.0 TDI 150KM CRLB, Quattro, Manual 11. Ryferson VW Tiguan 2.0 TDI 110KM, FWD, manual 12. brumek29 Bmw 3GT 2.0 D 184 KM, Xdrive, automat 13. brumek29 Audi A4 B8 2.0 TDI 143 KM, ośka, manual 14. malec1975 Superb2 2.0 TDI CFGB 170 KM, FWD, DSG - 19 Marzec Godz 10:00
  5. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie mam już dostępu do historii
  6. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Polki co niestety ja nie mam, ale mogę kogoś polecić.
  7. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak był Był wyciek z pompy wody. Najpierw została wymieniona chłodnica EGR a potem zlokalizowano pompe wody i właściciel wymienił od razu cały rozrząd.
  8. Panowie. Rozmawiałem teraz z Wojtkiem. Terminy od 18 Marca do końca marca. Możecie dzwonić i jak zawsze mówicie że na grupowe z forum A4. Ci którzy umowia już termin proszę wpisać w tym temacie na kiedy macie termin. Tel do Wojtka. 606341144 Dzwońcie
  9. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Był robiony jest w historii ASO.
  10. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Musiałbym zapytać jaki zakres. Generalnie autem nie dało się jechać a co do kwoty zamkneła się w 5k Teraz auto jeździ jak nowe.
  11. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Znajomy robił ostatnio w C7 i nie płacił 10k
  12. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Stronic ma to do siebie że i przy przebiegu 50tys może być problem. Plus jest taki że naprawy nie są już takie drogie jak kiedys
  13. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Normalny przebieg
  14. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tomek bo eibacha nie miałeś ?
  15. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Hugo jest lepiej niż na H&R zdecydowanie. Mam porównanie do obu opcji ale na 19stkach akurat. Eibach zdecydowanie lepiej wypadał.
  16. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Na 20 jeszcze ale nie H&R
  17. Będą pasować lecz przydałby się dystans z 15mm - 20mm. Opona raczej 235.40.18
  18. Różnica jest spora kolego. Najlepiej odczuwalna jak wrzucisz komplet przód i tył. W s4 masz tył większy niż teraz u Ciebie przód. Swap z 320mm odczuwalny od razu nie wspomnę już o swapie z 314mm Tak jak koledzy piszą po mieście w korkach tego nie odczujesz, ale jak już trochę szybciej pojedziesz to jest różnica duża. Musi być też dobry klocek. Ja polecam taki zestaw. Tarcza zimmermann a klocek ori s4 i jest mega oraz trzeba dobrze odpowietrzyc układ. Dodam że ja u siebie miałem już kilka zestawow na swoim aucie. S4 345mm brembo 345mm ate 356mm i ate 380mm więc coś tam powiedzieć mogę.
  19. S4 ci wystarczy i wchodzi pod felgę 17 cali. Mam różne opcje zacisków do B8 jak chcesz pisz na pw do mnie.
  20. Dobry moment aby zmienić zaciski na inne. Pod większą tarcze i cieszyć się że auto w końcu hamuje.
  21. Przy tej samej feldze.
  22. Opona oponie nie równa wiadomo. Ja miałem ten sam rozmiar na dwóch oponach i nic nie wystawalo.
  23. Opona idealna na tą felgę same felgi też ładne też jestem zdania że jeden z lepszych wzorów w 18stce.
  24. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dokładnie zrób jak kolega radzi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.