Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gibons

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gibons

  1. Ktoś chetny
  2. Hebel konkret. Różnica jest prawda :)?
  3. Taki będzie wypas już? Jaka pojemność rozwazasz?
  4. Tylko ze przy zacisku s4 brakuje jarzma dlatego tak śmiesznie wygląda przy tym. Co nie zmienia faktu że tamte są większe. Tutaj podobny zacisk pod tą samą tarcze 356mm tylko bez konieczności stosowania adapterów.
  5. Też pasują. Jak chcesz mam takie na sprzedaż.
  6. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To mniejszy dystans. Tylko mniejsze nie są już z kołnierzem.
  7. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    13mm dystom.pl daj oponę 245
  8. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ori używane po niskim przebiegu.
  9. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Może ktoś potrzebuje coś na mały swap hamulców ?
  10. Gibons odpowiedział(a) na gondzior56 temat w Audi A4 B8
    Zmieniasz tarcze klocki i zaciski. Wszystko pasuje p&p. Może być sam przód, ale wiadomo że jak wymienisz komplet to hamowanie będzie dużo skuteczniejsze. PS jak coś to pisz pw mam zaciski klocki tarcze nowe.
  11. Pod 17 cali zakładaj zestaw od s4 B8 345mm 330mm wchodzi idealnie i hamuje dobrze. Seria to straszna lipa. Jak chcesz więcej info pisz na priv mam takie zestawy
  12. Zmień na 17 i pakuj 345mm. 16 do B8 to lipa.
  13. Jakie argumenty za boczkiem i za deskowaniem? Pod deskę trzeba specjalna membranę która jest 300% drozsza
  14. Pod zacisk s4 ma być tarcza 345mm/330mm
  15. Panowie jaki fundament lepszy? Lany vs bloczek Wełna czy piana na poddasze? Deskowac dach czy nie? Jest ktoś na forum kto zajmuje się strikte budowaniem domów? Nie pytam o wykończeniowke.
  16. Felga i tak będzie schowana jeżeli to 8j. Sam mam 8j i et 47 z dystansem 20mm. Dystans bierz z kołnierzem czyli minimum 13mm
  17. Daj dystans 20mm i będzie ok.
  18. Gibons odpowiedział(a) na Boras27 temat w Audi A4 B8
    Mam porządne klocki jakbyś chciał pod ten zacisk.
  19. Przecież zacisk jest pod tarcze 345mm więc po co ja chcesz przetaczać?
  20. Tarcze musisz mieć z q5 lub s4 B8. Nie lepiej wrzucić większy zacisk np 356mm? Tarcze są w tej samej cenie co 345mm a hamuje to znacznie lepiej.
  21. Ehh piękna jest. Na wydech dałbym końcówki fi 100 i jakiś większy hebel w kolorze nadwozia
  22. Mam tyły 330
  23. Ja bym dał żółte. Auto czarne felga grafit bo rotor. Zacisk jak najbardziej żółty by siadł. Coś na aucie musi się wyróżniać.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.