Treść opublikowana przez Gibons
-
OC+AC+NNW - Audi b8 gdzie polecacie ?
Półki co najkorzystniej wychodzi mi Hestia 2559zł razem z Asistans oraz ubezpieczeniem szyb na 5tyś. Naprawy w ASO na oryginalnych częściach stała suma ubezpieczenia itp ogólnie full. Myślę że chyba nic lepszego nie znajdę na dzień dzisiejszy. W Axa i PROAMA wychodzi mi 2tyś za to samo z tym że nie ma tam stałej sumy ubezpieczenia.
-
OC+AC+NNW - Audi b8 gdzie polecacie ?
Witam chciałbym zapytać gdzie polecacie wykupić pełen pakiet na audi b8 ewentualnie gdzie wy użytkownicy b8-mek macie wykupione ubezpieczenie ? 60% zniżek na OC brak kiedykolwiek AC Co radzicie?
-
Czy wasze 2.0TDI 143KM "biorą" olej ?
Samochód ma 160tyś przebieg pewny bo ma go od nowości 2.0TDI CR 143KM
-
Czy wasze 2.0TDI 143KM "biorą" olej ?
Witam chciałbym się zorientować w temacie ponieważ ostatnio rozmawiałem ze znajomym i mówił mi że jego b8 bierze olej. Jak to jest w waszym przypadku ? czy te silniki tak mają ? z tego co wiem to on dolewa 0.6l tylko nie pamietam już na ile km. Czy branie oleju np może być czymś spowodowane ?
-
[Audi B8] Navigacja 2G Vs 3G - Czym to się różni ?
A czym tak dokładniej różni się 3G od 2G ? wiem tylko tyle że 3G mapy ma na HDD a w wersji low na CD czy tam DVD. Domyślam się że w 3G pewnie jakiś inny widok map jest dostępny niż w 2G (inna rozdzielczość? widok 3d? ) tak poza tym czymś jeszcze się to różni ?
-
[Audi B8] Navigacja 2G Vs 3G - Czym to się różni ?
Witam chciałbym się dowiedzieć tak jak w temacie czym różni się nawigacja 2G od 3G w modelu b8 ? będę wdzięczny za wytłumaczenie mi tego. Czy ikony na mapie np Parking, Szpital, CPN posiada tylko nawigacja 3G czy w 2G również są wyświetlane?
-
[ALL B8] A4 b8 artix.sweden- jest troche mocy ;)
Hej widzę że zakupiłeś tą sztukę AUDI A4 2.0 TDI * S LINE PLUS * NAVI * ALU * BIAŁA (2869993543) - motoAllegro Powiedz mi sprawdzałeś samochód gruntowanie w ASO ? przebieg ? faktycznie miał najechane tylko 100kkm?
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Gratuluje odzyskania pojazdu Powinni ucinać ręce przy samej d*pie za takie coś ;/ domyślam się że w dużym stopniu do znalezienia samochodu przyczynił się telefon w samochodzie... to dobry i tani sposób zabezpieczenia. Osobom, które są w plusie polecam tą usługę można samemu zlokalizować po części swój samochód Zawsze to zwiększa szanse jak gdzieś stoi porzucone na osiedlu etc. Wiem gdzie jesteś co o tym sądzicie ; >?
-
Audi A4 [B8] Koszty Napraw Silnika 2.0TDI CR
Oczywiście chciałem się zorientować w cenie którą chcę wydać na samochód są też takie które mają np 130tyś 140tyś czy 150tyś rozrząd podobno wymienia się tak jak piszesz 170-180tyś więc chciałem się zorientować ile taka przyjemność kosztuje po co mam dzwonić gdzieś jak ktoś na forum na pewno wymieniał i wie co i jak. Forum to skarbonka wiedzy....
-
Audi A4 [B8] Koszty Napraw Silnika 2.0TDI CR
1800zł to koszt naprawy czy z rozrzadem ?
-
Audi A4 [B8] Koszty Napraw Silnika 2.0TDI CR
Znalazłem np rozrząd na allegro za 650zł liczmy już 700zł 80% części to SKF pompa tylko i coś tam jeszcze jakiejś chyba hiszpańskiej firmy nie pamiętam nazwy... a ile powiedzmy taka robocizna kosztuje, ale nie u Pana Juzia tylko w jakiś dobrym zakładzie nie mówię o ASO
-
Audi A4 [B8] Koszty Napraw Silnika 2.0TDI CR
Witam chciałbym się dowiedzieć a nie znalazłem nigdzie takiego tematu w "szukaj"... mianowicie chodzi o koszty napraw silnika 2.0TDI CR a dokładniej interesuje mnie ile kosztuje. - wymiana rozrządu kompletna wraz z pompą wody etc... - wymiana koła dwumasowego oraz sprzęgła... - jakieś droższe możliwe naprawy przy przebiegach np 200tyś ?
-
[ALL B6] Pytanie do posiadaczy Car Audio w tym modelu
Witam chciałem zapytać osoby które zakładały w miarę profesionalne nagłosnienie do Audi B6 A4 Sedan. Chciałem zapytać ile kabla zasilającego w metrach będzie potrzebne aby dociągnąć od aku do bagażnika z tyłu do wzmacniacza ? jeżeli ktoś robił taką operacje pewnie będzie wiedzial
-
[ALL] ROZBILEM A4 FOTO...
Fajnie masz zaznaczone na aukcji Informacje dodatkowe : Bezwypadkowy xD hehe
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich mam na imie Damian mieszkam w małopolskim. Jestem na kupnie audi a4 b6 tylko rozważam czy sedan czy avant