Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gibons

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gibons

  1. Z tego co ja się dowiedziałem to polecają Bosch, NGK i Beru z nastawieniem na te ostatnie.
  2. Gibons odpowiedział(a) na Fenix121 temat w 2.0TDI
    Ja tankując za 100zł pojawia mi się zasięg 330km ale jeżdżąc tylko po mieście zrobiłem 250km. Najniższe spalanie jakie mi pokazało to 6.6l Na trasie jeszcze nie miałem okazji tego sprawdzić. Również jestem początkującym użytkownikiem diesla.
  3. 1100zł ale chyba nie w ASO ; > ? czy to cena za kompletny rozrząd ? czyli rozrząd + pompa z wszystkimi rolkami uszczelniaczami i paskiem alternatora + robocizna ?
  4. No bez przesady jak ściągniesz grill i lampy to chyba wystarczy odkręcić błotniki od zderzaka i potem już z górki
  5. Witam tak jak w temacie chciałbym się dowiedzieć jakie trzeba zakupić świece żarowe do b8 143KM ? jakie idą na pierwszy montaż ?
  6. http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/all-b8-demonta-przedniego-grilla-209859/
  7. Gibons odpowiedział(a) na Gibons temat w Nadwozie i Wnętrze
    W podłokietniku mam tylko zapalniczkę 12V oraz takie wyjście coś ala minic jack/ AUX i nic więcej. Jak przyciskam TEL przy nawigacji załącza się zielony ekran i pisze mi że nie wykryto telefonu.
  8. Gibons odpowiedział(a) na Gibons temat w Nadwozie i Wnętrze
    Mam przycisk TEL przy nawigacji przy lewarku, ale nie wiem czy to oznacza że mam BT ?
  9. Potwierdzam Dunlop SP Sport szybko się ściera i jest dość głośny.
  10. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Grzegorz Dzięki
  11. W takim razie te 1 dobrą cenę miały ;/ jak sądzicie ? na allegro są też 18 to też oryginał ?
  12. Czy te są oryginalne ? umie ktoś na "oko" poznać to ? FELGI 19 AUDI ROTOR A4 A8 ET 43 ORGINAL LUBIN (3078477011) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Czy te ? ORYGINAŁ AUDI 19'' ROTOR A3 A4 A5 A6 A7 A8 RS5 RS6 (3102683843) - motoAllegro może ktoś zna numer oryginalnego rotora 19 cali ? czy występował też w 18calach ?
  13. Panowie a co myślicie o oponach Michelin Pilot Sport 2 lub 3 ? jeździł ktoś na takich może ? bo będę musiał zakupić jakiś komplet na lato tylko nie wiem jaki rozmiar do b8 zastanawiam się nad 235/40/19 lub 245/40/19 ?
  14. Jak wygląda sprawa z oryginalną kamerą co trzeba zakupić i jaki to mniej więcej koszt gdybyś mógł sprawę przybliżyć Czy zamiennik dużo taniej wychodzi ? Powiem szczerze że nie myślałem o tym, ale ostatnio woziłem się lexusem IS 220 i tam była taka kamerka zajeb*** bajer
  15. Gibons odpowiedział(a) na Gibons temat w Nadwozie i Wnętrze
    ale to ten sam link ;> ---------- Post dopisany at 10:21 ---------- Poprzedni post napisany at 10:20 ---------- A czy masz może nr tego sterownika ? czy ten sterownik obsługuje jedynie BT ? czy coś jeszcze? bo jeżeli coś jeszcze to być może mam go w samochodzie bo moja wersja nie należy do najuboższych.
  16. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Koledzy czy możecie mi napisać co to jest na foto nr 1. i nr 2. ? 1. to wzmacniacz ? 2. ?? Zobacz całą galerię
  17. Gibons odpowiedział(a) na dawid771 temat w Audi A4 B8
    Na szczęście nie mam żadnych objawów ale myślę nad programem dlatego pytam
  18. Gibons odpowiedział(a) na Gibons temat w Nadwozie i Wnętrze
    To jest sama instalacja tak ? do tego jeszcze sterownik i mikrofon trzeba ?
  19. A czy w MMI 2G da radę ogarnąć kamerę cofania ? półki co nie mam PDC z przodu ale będę zakładał po czym mogę sprawdzić czy mogę dołożyć kamerę ? czy MMI 2G było kilka wersji ? jeżeli tak to jak je rozpoznać ?
  20. Gibons odpowiedział(a) na dawid771 temat w Audi A4 B8
    Napiszcie coś więcej bo sam mam samochód z początku produkcji 2008r. U mnie dwumas był wymieniany przy 60tyś według historii serwisowej.
  21. Gibons odpowiedział(a) na Gibons temat w Nadwozie i Wnętrze
    A masz jakieś numery części ? ewentualnie kosztorys jak to wygląda mniej więcej ? byłbym wdzięczny bardzo bo chciałbym to zamontować u siebie. Swoją drogą dziwne że w audi nie ma oryginalnie instalacji podprowadzanej ?
  22. Gibons odpowiedział(a) na dawid771 temat w Audi A4 B8
    Przyłączam się do pytania
  23. Gibons odpowiedział(a) na Gibons temat w Nadwozie i Wnętrze
    No w podłokietniku mam tylko wyjście na AUX i zapalniczkę bodajże. Telefonu nie było. Co musiałbym zakupić aby dodać Bluetootha ?
  24. Gibons odpowiedział(a) na Gibons temat w Nadwozie i Wnętrze
    Oj nie chciałbyś widzieć mojej komórki co prawda ma bluetooth ale wątpię że cokolwiek wykryje (SE K550i - niezniszczalny ). Czy da się to sprawdzić jakoś z poziomu MMI ? ewentualnie po jakimś kablu/wejściu ?
  25. Gibons opublikował(a) temat w Nadwozie i Wnętrze
    Witam chciałem zapytać jak mogę sprawdzić czy mam w samochodzie bluetootha ? ewentualnie co trzeba zakupić aby go dołożyć ? ---------- Post dopisany at 02:18 ---------- Poprzedni post napisany at 02:05 ---------- Zapomniałem dopisać że mam MMI 2G tylko nie wiem jaką wersję.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.