Treść opublikowana przez Gibons
-
Wymiana dwumasy sprzegła
Mam pytanie do was czy dwumas i sprzęgło jest takie samo w 2.0CR 143KM co w 2.0CR 170KM ? ten sam numer części itp ? Drugie pytanie to czy orientujecie się ile kosztuje wymiana wraz z częściami oryginalnymi ASO oraz poza ASO (jakiś dobry serwis) U mnie według historii serwisowej dwumas był wymieniany przy 60tyś teraz mam 145tyś pytam czysto z ciekawości pozdrawiam.
-
Jaki zestaw do Avanta 2,0 TDI z 2008 r.?
To źle słyszałeś.
-
Jaki zestaw do Avanta 2,0 TDI z 2008 r.?
Tarcze Brembo klocki Ferodo i będziesz zadowolony ewentualnie Zimmerman lub TRW
-
Zakopane, pokoje.
Hej ja mam bardzo fajne miejscówki w Zakopanem. Pokoje z łazienką (duży prysznic) Duże wygodne łóżko balkon z widokiem na giewont, Duży płaski TV, internet Wifi itp oraz parking na posesji zamykanej bramą na pilota. Ja płaciłem 45-50zł nie pamiętam ze śniadaniem 10zł więcej było. Do krupówek 8 minut spacerkiem pokoje apartament noclegi w Zakopanem wypoczynek API 4 Szczerze polecam jakbyś miał jakieś pytania to pisz:)
-
Montaż PDC przód
Toż to żart był o nic się nie obraziłem Chyba jednak zakupie zderzak pod PDC zamiast tego wiercić ten jest w idealnym stanie więc myślę że też go sprzedam za dobrą cenę.
-
Montaż PDC przód
Na oko to chłop umarł w szpitalu
-
Co polecacie ?
Kolega pytał raczej o felgi nie o opony ; >
-
Montaż PDC przód
Mam MMI 2G i PDC z tyłu. Wiem że muszę wymienić moduł na 8 kanałowy i parę gratów dokupić. Wiem też że w grill da się wsadzić czujniki jednak nie orientuje się czy muszę zmieniać zderzak specjalnie pod wersję PDC czy może jest to gdzieś oryginalnie zaznaczone z tyłu zderzaka gdzie takie otwory powinny się znajdować tak jak to ma miejsce w przypadku tylnego zderzaka bez PDC otwory są poznaczone od wewnątrz. Chodzi mi tylko o to czy ktoś może kojarzy jak jest z przodem czy jest to zaznaczone czy trzeba na "ślepo" rezać
-
Montaż PDC przód
Dzięki na pewno coś pomoże chociaż szkoda że nie PL z tamtych słów rozumiem tylko Achtung a ktoś orientuje się może czy dużo roboty jest z kamerą cofania ?
-
Montaż PDC przód
Witam chciałbym się zorientować czy zwykły zderzak bez PDC z przodu od strony wewnętrznej posiada zaznaczone miejsca na wycięcie/zamontowanie czujników PDC ? tak jak to jest w tylnym zderzaku. Czy konieczne jest zakupienie zderzaka w którym było już PDC z przodu. Wiem że tylny zderzak nie mający PDC ma takie otwory poznaczone jak to jest z przodem w tym wypadku ? Myślałem nad dołożeniem PDC a nie specjalnie podoba mi się zderzak S-line którego ewentualnie bym dokładał bo nie widzę sensu zmieniać dobrego zwykłego na zwykły PDC
-
Poszczególne etapy renowacji lakieru
Nie do końca chodzi mi o polerowanie. Raczej chciałem dowiedzieć się jak to wszystko robi się etapami aby ktoś to w punktach napisał. np 1. Mycie samochodu szamponem 2. Spłukiwanie 3. Glinka itp interesuje mnie jak to odbywa się w waszym przypadku jakimi etapami.
-
Myjka Ciśnieniowa
Z tego co widzę to ciśnienie robocze 120bar ta z lidla ma 150bar chyba że Black & Decker 200bar MYJKA CIŚNIENIOWA 200BAR 1700W BLACK&DECKER PW (3091766540) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Myjka Ciśnieniowa
To co byś mógł polecić ? jakie powinno być minimalne ciśnienie robocze abym był zadowolony ?
-
Poszczególne etapy renowacji lakieru
Z tego co wiem to lepiej na początek kupić polerkę z regulacją od 0 w górę. Co do polerki lakieru raczej nie mam zajeżdżonego więc będę chciał półki co zrobić taką korektę ręcznie. Tylko interesuje mnie jak to robi się etapami.
-
Myjka Ciśnieniowa
Witam jaką moglibyście polecić myjkę ciśnieniową ? myślę nad czymś w granicy 400zł-500zł ale gdyby było coś dużo lepszego to tak max 800zł. Myślałem nad jakimś Karcherem, ale znalazłem teraz w ofercie lidla myjkę ciśnieniową wysokociśnieniowa pompa z aluminium o długim okresie eksploatacji, odporna na korozję idealne do czyszczenia samochodów, tarasów, fasad, itp. gruntowne czyszczenie dzięki silnemu strumieniowi wody: maks. 450 l / godz. ciśnienie: maks. 150 barów wbudowany zbiornik na środki czyszczące o pojemności 1,5 l z automatycznym mieszaniem przy niskim ciśnieniu zintegrowany bęben węża kabel sieciowy: 5 m gwarancja: 3 lata Co o niej sądzicie ? LIDL sklepy spożywcze
-
Poszczególne etapy renowacji lakieru
Jasne zawsze to ręce mniej trochę będą boleć chociaż na początek wolałbym zrobić ręcznie. Jednak jeśli możesz napisz na pewno się wykorzysta Twoją wiedzę
-
Poszczególne etapy renowacji lakieru
Witam chciałbym aby ktoś z was kto siedzi w tym temacie napisał jakie powinny być poszczególne etapy takiej odnowy lakieru. Myślę że przyda się to nie tylko mi. Fajnie jakby ktoś ujął to w punktach tak krok po kroku co należy robić aby umyć zakonserwować itd
-
[B8 CAHA] Czarna A4 AVANT 2.0 TDI 170 PS QUATTRO S-LINE SPORTPAKET PLUS
A nie czasem 66,6 ?
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
To powiedzmy gdybym miał to zrobić mechanicznie czyli polerką jaki zestaw byście polecili ? w dość rozsądnej cenie domyślam się że to starczy na kilka razy więc warto wydać kasę.
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Witam chciałbym się zając za niedługo swoim lakierem jednak nie mam w tym doświadczenia. Chciałbym skompletować jakiś zestaw powiedzmy na początek do 300zł dodam że chciałbym to wszystko wykonać ręcznie i uzyskać efekt "weet look" kolor lakieru to czarnu LZ9Y co byście mi polecili ? i w jakiej kolejności mam to nakładać jakie odstępy ?
-
Felgi 18" repliki??
Ja mam 245/40/19 ale jeszcze na nich nie jeździłem zobaczymy jak to będzie latem
-
Felgi 18" repliki??
będę miał do sprzedania coś takiego jakby Cię interesowało bardzo podobne do tego co podałeś. Nie są to podróbki.
-
OC+AC+NNW - Audi b8 gdzie polecacie ?
Powiedz mi coś więcej o tym Twoim ubezpieczeniu bo coś strasznie tanio Ci to wyszło. Masz naprawę szkody w ASO ? na oryginalnych częściach ? i masz stałą sumę ubezpieczenia ? chyba nie za bardzo masz te wszystkie rzeczy. Ja ze zniżką OC 60% i AC 40% mam obliczoną składkę OC+AC dodam że nie ma żadnego Asistance w AC za kwotę 3415zł Zastanawiam się jak Ty płacisz 2.200zł chyba że to 1 z 2 rat xD ?
-
OC+AC+NNW - Audi b8 gdzie polecacie ?
Mini Ac jest to tylko ubezpieczenie od kradzieży bodajże. Nie ma w tym innych szkód typu stłuczka szyby itp chyba że się mylę.
-
OC+AC+NNW - Audi b8 gdzie polecacie ?
Dziwne bo mi w Generali wychodzi 3.200zł Samochód ubezpieczony na 60tyś