Treść opublikowana przez Gibons
-
Opryskiwacz/Pianownica - jakiej używacie ? Jaka poj. aby była praktyczna ?
O coś takiego chodzi ? PROFESJONALNA PIANOWNICA DO KARCHER K2 K4 K5 K6 K7 (3121606175) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Jeżeli dokupię do karchera taką pianownice czy ta ręczna też do czegoś mi się przyda ? jak to jest u was jakich akcesoriów używacie ? ---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ---------- Do tamtego można dokupić jeszcze taką dyszę spieniającą DYSZA SPIENIAJĄCA DO OPRYSKIWACZY KWAZAR! Carvalet (3139053729) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Opryskiwacz/Pianownica - jakiej używacie ? Jaka poj. aby była praktyczna ?
Gloria trochę kosztuje jak na taki bajer... Epoca chodziło Ci o coś takiego ? MrCleaner.pl kosmetyki samochowe detailing kosmetyka aut - Mr Cleaner Detailing Sklep Jeżeli powiedzmy mam karchera (będę kupował na 100% niebawem) i pianownicę do niego to taki ręczny też mi się przyda przy takich pracach czy nie ma sensu zakupu ?
-
Opryskiwacz/Pianownica - jakiej używacie ? Jaka poj. aby była praktyczna ?
Witam powoli zbieram jakiś sprzęt/akcesoria które mogą się przydać przy detalingu teraz rozmyślam jaki opryskiwacz wybrać. Napiszcie czego wy używacie i ile ich posiadacie oraz do czego wykorzystujecie. Zastanawiam się również jaką pojemność wybrać aby była praktyczna czy 1l wystarczy mi spokojnie czy brać raczej 1,5l lub 2 ? Myślałem o czymś takim KWAZAR VENUS PRO+ 1L. - OPRYSKIWACZ / PIANOWNICA (3110470869) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Dołożenie czujników parkowania
Jak mam sprawdzić jaki mam sterownik ? mam tylko na tył i zaciekawiła mnie wizualizacja:)
-
Dołożenie czujników parkowania
Ale żeby mieć wizualizacje musi mieć też z przodu czujniki tak ?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Czy jeżeli ktoś ma Side Assist to będzie miał ten sterownik ?
-
B8 TrOOOOp
Gdzie można taką mapę na 2013 zdobyć ? oprócz ASO? da się coś takiego skopiować ?xD
-
Dziwne "buczenie" podczas jazdy
Chodzi o to że wymieniłeś już dawno, ale wcześniej jeździłeś po śniegu lub po błocie. Teraz gdy tego śniegu nie ma opony na suchej nawierzchni lub prawie suchej mogą buczeć. Im większa prędkość tym bardziej będą buczeć. Jeżeli to jest buczenie słyszalne bardziej z którejś strony np prawej czy lewej to stawiałbym raczej na łożysko
-
Głośniki w B8 Vs coś z wyższej półki
Na allegro można zakupić całe B&O za 2000-2500tyś montaż raczej prosty.
-
Tylne słupki bagażnika pod rolete b8 avant - wersja s-line B&O
Witam poszukuję numeru tych słupków na których zaczepia się roletę bagażnika. Chodzi mi o wersję s-line z Bang&Olufsen czy ktoś mógłby podać numer tych słupków ? Będę bardzo wdzięczny
-
Jaki kompresor możecie polecić ?
Witam chciałbym zakupić sobie kompresor do użytku domowego. Nałożyć jakąś konserwacje pistoletem coś tam przedmuchać itp Co byście mi polecili dobrego i taniego ? nie znam się zupełnie na tym.
-
B8 2.0 143KM Intercooler od b8 3.0TDI
Rozumiem dzięki więc wydaje mi się że od 3.0TDI wystarczy w zupełności.
-
B8 2.0 143KM Intercooler od b8 3.0TDI
Będzie chociaż 10PS z tego ? Z BIturbo jest chyba trochę drogi ;/ z tego co kojarzę.
-
B8 2.0 143KM Intercooler od b8 3.0TDI
Witam mam pytanie jeżeli bym założył taki intercooler. Jakie są tego plusy lub minusy ? i ile mocy może przybyć ? czy nie wpływa to jakoś negatywnie na turbine etc?
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
Jak taki rabat można uzyskać?
-
Wysokie spalanie
Ja obecnie śmigam na 225/50/17
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
To 20km ode mnie trzeba kiedyś zrobić jakiegoś spota hehe
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
Ale cena pewnie była podana razem z rozrządem czyli części + robocizna. P.S widzę że kolega z okolic
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
można dostarczyć własne części. ja kupowałem rozrząd na allegro, ORI tylko pompa wody HEPU (są też z ORI pompą) za 990 zł (z fakturą). wymiana nie pamiętam ile... mogę jutro spojrzeć na fakturę (ASO) jeśli ktoś potrzebuje Jeżeli możesz to spojrzyj bo też zamierzam za niedługo podjechać na wymianę
-
Wysokie spalanie
Po co 2 takie same tematy zakładasz ; > ?
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
Wiesz większość osób patrzy jednak na tą historie przy kupnie samochodu. Wiem to po sobie nie kupiłbym auta z polski bez historii myślę że Ty też byś odpuścił taki samochód. Jakieś inne rzeczy zawsze można zrobić gdzieś indziej, ale myślę że rozrząd to taka rzecz gdzie powinna się znaleźć w książce serwisowej. Jutro jeszcze zadzwonię do salonu VW, Seata i Skody słyszałem że tam taniej coś można zrobić takie rzeczy i w nie których przypadkach wpisują też w historie. Zapytam od razu czy części można nabyć we własnym zakresie. Oczywiście kupiłbym dosłownie to samo co w ASO bym dostał tylko wiadomo wyjdzie sporo taniej. Same części w ASO wychodzą ok 1800zł bez uszczelniaczy + 700zł robocizna to wychodzi 2500zł powiedzmy. Pamiętam że ktoś kiedyś pisał na forum że w którymś ASO Audi powiedzieli mu 2200zł za wymianę + części. To jeszcze taka suma do przełknięcia zważywszy że jest to w ASO jest historia jest wbite w książce i prawdopodobnie jest to jednorazowa wymiana bo pewnie zanim dojdzie do następnej sprzedasz samochód chyba że myślisz nim śmigać 10 lat
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
Bardziej chodzi mi tutaj o wpis w historii niż o ASO gdyby nie wpisy o ASO bym nie pomyślał
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
2600zł to jest wymiana + części rozrząd pompa pasek alternatora rolka napinająca i rolka odwracająca etc. Sama robocizna 700zł
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
w ASO wymiana 700zł kompletnego rozrządu + części tylko nie wiem czy można zakupić je we własnym zakresie. Wie ktoś może?
-
Jakie świece żarowe polecacie do Audi A4 B8 2.0 TDI?
w ASO wołają sobie 100zł za sztukę, ale nie wiem jaka firma. Pewnie takie jak szły na 1 montaż. Wymiana kompletu 120zł