Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gibons

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gibons

  1. O coś takiego chodzi ? PROFESJONALNA PIANOWNICA DO KARCHER K2 K4 K5 K6 K7 (3121606175) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Jeżeli dokupię do karchera taką pianownice czy ta ręczna też do czegoś mi się przyda ? jak to jest u was jakich akcesoriów używacie ? ---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ---------- Do tamtego można dokupić jeszcze taką dyszę spieniającą DYSZA SPIENIAJĄCA DO OPRYSKIWACZY KWAZAR! Carvalet (3139053729) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  2. Gloria trochę kosztuje jak na taki bajer... Epoca chodziło Ci o coś takiego ? MrCleaner.pl kosmetyki samochowe detailing kosmetyka aut - Mr Cleaner Detailing Sklep Jeżeli powiedzmy mam karchera (będę kupował na 100% niebawem) i pianownicę do niego to taki ręczny też mi się przyda przy takich pracach czy nie ma sensu zakupu ?
  3. Witam powoli zbieram jakiś sprzęt/akcesoria które mogą się przydać przy detalingu teraz rozmyślam jaki opryskiwacz wybrać. Napiszcie czego wy używacie i ile ich posiadacie oraz do czego wykorzystujecie. Zastanawiam się również jaką pojemność wybrać aby była praktyczna czy 1l wystarczy mi spokojnie czy brać raczej 1,5l lub 2 ? Myślałem o czymś takim KWAZAR VENUS PRO+ 1L. - OPRYSKIWACZ / PIANOWNICA (3110470869) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  4. Jak mam sprawdzić jaki mam sterownik ? mam tylko na tył i zaciekawiła mnie wizualizacja:)
  5. Ale żeby mieć wizualizacje musi mieć też z przodu czujniki tak ?
  6. Czy jeżeli ktoś ma Side Assist to będzie miał ten sterownik ?
  7. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Gdzie można taką mapę na 2013 zdobyć ? oprócz ASO? da się coś takiego skopiować ?xD
  8. Chodzi o to że wymieniłeś już dawno, ale wcześniej jeździłeś po śniegu lub po błocie. Teraz gdy tego śniegu nie ma opony na suchej nawierzchni lub prawie suchej mogą buczeć. Im większa prędkość tym bardziej będą buczeć. Jeżeli to jest buczenie słyszalne bardziej z którejś strony np prawej czy lewej to stawiałbym raczej na łożysko
  9. Na allegro można zakupić całe B&O za 2000-2500tyś montaż raczej prosty.
  10. Witam poszukuję numeru tych słupków na których zaczepia się roletę bagażnika. Chodzi mi o wersję s-line z Bang&Olufsen czy ktoś mógłby podać numer tych słupków ? Będę bardzo wdzięczny
  11. Witam chciałbym zakupić sobie kompresor do użytku domowego. Nałożyć jakąś konserwacje pistoletem coś tam przedmuchać itp Co byście mi polecili dobrego i taniego ? nie znam się zupełnie na tym.
  12. Rozumiem dzięki więc wydaje mi się że od 3.0TDI wystarczy w zupełności.
  13. Będzie chociaż 10PS z tego ? Z BIturbo jest chyba trochę drogi ;/ z tego co kojarzę.
  14. Witam mam pytanie jeżeli bym założył taki intercooler. Jakie są tego plusy lub minusy ? i ile mocy może przybyć ? czy nie wpływa to jakoś negatywnie na turbine etc?
  15. Jak taki rabat można uzyskać?
  16. Gibons odpowiedział(a) na Fenix121 temat w 2.0TDI
    Ja obecnie śmigam na 225/50/17
  17. To 20km ode mnie trzeba kiedyś zrobić jakiegoś spota hehe
  18. Ale cena pewnie była podana razem z rozrządem czyli części + robocizna. P.S widzę że kolega z okolic
  19. można dostarczyć własne części. ja kupowałem rozrząd na allegro, ORI tylko pompa wody HEPU (są też z ORI pompą) za 990 zł (z fakturą). wymiana nie pamiętam ile... mogę jutro spojrzeć na fakturę (ASO) jeśli ktoś potrzebuje Jeżeli możesz to spojrzyj bo też zamierzam za niedługo podjechać na wymianę
  20. Gibons odpowiedział(a) na Fenix121 temat w 2.0TDI
    Po co 2 takie same tematy zakładasz ; > ?
  21. Wiesz większość osób patrzy jednak na tą historie przy kupnie samochodu. Wiem to po sobie nie kupiłbym auta z polski bez historii myślę że Ty też byś odpuścił taki samochód. Jakieś inne rzeczy zawsze można zrobić gdzieś indziej, ale myślę że rozrząd to taka rzecz gdzie powinna się znaleźć w książce serwisowej. Jutro jeszcze zadzwonię do salonu VW, Seata i Skody słyszałem że tam taniej coś można zrobić takie rzeczy i w nie których przypadkach wpisują też w historie. Zapytam od razu czy części można nabyć we własnym zakresie. Oczywiście kupiłbym dosłownie to samo co w ASO bym dostał tylko wiadomo wyjdzie sporo taniej. Same części w ASO wychodzą ok 1800zł bez uszczelniaczy + 700zł robocizna to wychodzi 2500zł powiedzmy. Pamiętam że ktoś kiedyś pisał na forum że w którymś ASO Audi powiedzieli mu 2200zł za wymianę + części. To jeszcze taka suma do przełknięcia zważywszy że jest to w ASO jest historia jest wbite w książce i prawdopodobnie jest to jednorazowa wymiana bo pewnie zanim dojdzie do następnej sprzedasz samochód chyba że myślisz nim śmigać 10 lat
  22. Bardziej chodzi mi tutaj o wpis w historii niż o ASO gdyby nie wpisy o ASO bym nie pomyślał
  23. 2600zł to jest wymiana + części rozrząd pompa pasek alternatora rolka napinająca i rolka odwracająca etc. Sama robocizna 700zł
  24. w ASO wymiana 700zł kompletnego rozrządu + części tylko nie wiem czy można zakupić je we własnym zakresie. Wie ktoś może?
  25. w ASO wołają sobie 100zł za sztukę, ale nie wiem jaka firma. Pewnie takie jak szły na 1 montaż. Wymiana kompletu 120zł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.