Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gibons

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gibons

  1. Kurde szkoda ze mam Side Assist tak bym sobie zmontował składane a tak pewnie kosztują krocie. Ile takie mają mieć pinów ze składaniem podgrzewaniem fotochrom i side assist ? 10 ? czy 14?
  2. Jak robisz odcinki 6km i biegi non stop 1,2,3 światła znowu 1,2,3 światła to się nie dziw że Ci pokazuje 9l mi seicento w takiej jeździe pali 7l
  3. Na jakiej zasadzie działają składane lusterka ? czy po włączeniu centralnego one się składają np na parkingu jak zamykamy samochód ? czy jest opcja żeby jechać ze złożonymi lusterkami ? czy automatycznie się rozkładają?
  4. No nie wiem Panowie to chyba zależy jaką kto ma kulturę jazdy. Nie powiem mi też wyświetla 8l-8,5l ale na krótkich odcinkach typu 3-5km ale to normalne zjawisko silnik nawet nie osiąga temp odpowiedniej. FIS tak czy tak pewnie jest nie dokładny najlepiej zatankować do pełna zobaczyć ile się przejechało i wtedy wyliczyć średnią. Ja teraz jeździłem tylko i wyłącznie po mieście na całym baku zrobiłem 830km. Więc jestem zadowolony a jazda ograniczała się do 60-70km/h tu skrzyżowanie tu przejazd itd tu jakieś rondo więc jak to w mieście. To co napisałeś że 15l przy 210km/h nie ma szans u mnie. Mi pokazywało przy 200km/h tak jak pisałem pod 9l. Najniżej udało mi się zejść ale to w trasie 6.0 nie chciało pokazać 5 z przodu ale to była prędkość 130km/h na odcinku 40km mniej więcej. Jak dla mnie jest to oszczędne auto pali mi mniej więcej tyle co moje poprzednie auto VW Polo 1.4MPI więc ja jestem zadowolony. A że tak zapytam gdzie tankujecie ?
  5. Powiem Ci że na prawdę dziwna sprawa mi nawet tyle przy rozruchu nie pokazuje. Jak uruchomię silnik to pokazuje wysokie spalanie, ale w granicach 10l po paru minutach spada w dół. Na Kraków jak leciałem A4 200km/h FIS wskazywał 8.7l. Jak Tobie spala 15l przy takiej prędkości to ja nie chce wiedzieć ile 3.0TDI weźmie 25l ? Powiedz mi jeszcze na którą opcje w FISie patrzysz ? 1 czy 2 ? bo masz jeszcze coś takiego jak chwilowe spalanie tam.
  6. Panowie może ktoś jest chętny na Stripera ? mam duże opakowanie. Więcej info na PW
  7. lukas309 daleko nie masz możemy się kiedyś ustawić zobaczysz na własne oczy. Poprzedni bak wyjeździłem tylko po mieście wielkości Jaworzna (jeżeli chodzi o ruch) i zrobiłem na całym baku 830km. Dzisiaj tankowałem do pełna (miałem 10km zasięgu przed tankowaniem) zatankowałem za 340zł dotąd aż pistolet mi odbił. Wyskoczył mi zasięg 870km więc podejrzewam że znowu zrobię ok 830km. Jeżeli przełączę na FISie na średnie spalanie (2) pokazuje mi w tej chwili 7.2l/100km. A spalanie średnie to na opcji (1) po tym jak już się silnik rozgrzeje rzecz jasna czyli po paru minutach po mieście mam wskazania średnio 7l/100km więc tak jakby się zgadzało. Dzisiaj jechałem A4 na Katowice prędkość 140km max spalanie na FISie pokazywało 6.3l/100km. DPF posiadam koła tak jak pisałem 245/40/19 dodam że jeżdżę cały czas z włączoną klimatyzacją bo to ma też chyba znaczenie. Niedowiarków zapraszam Aha i biegi zmieniam przy 3000tyś. obrotów na ogół nie kręcę wyżej chyba że wyprzedzam rzecz jasna.
  8. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    6,5 ponoć
  9. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie kto ma kabelek z okolic Katowic Krakowa chciałbym podłączyć swoją b8 i skasować błąd.
  10. Ja mam spalanie 7l/100km tylko miasto. Na całym baku zrobiłem 850km ostatnio. Koła 245/40/R19 więc chyba nie jest źle.
  11. Panowie kiedy i gdzie jest jakiś spocik ? mam tydzień wolnego teraz i z chęcią bym podjechał na swojego 1 spota w gronie audi
  12. Ile chciałbyś za lampy led te co będziesz wymieniał ?
  13. Ja mogę sprzedać dużą butelkę za 60zł z wysyłką pojemność 473ml a więc 4 razy więcej. Psiknięte może 5ml.
  14. Co to za dziwny komplet fotel kierowcy sterowany el a pasażera manualnie ? były takie opcje?
  15. Ten środek sprawdzi się najlepiej ? czy jest jeszcze jakaś alternatywa ? po polerce rozumiem ponownie myjemy samochód i dopiero wtedy cleaner i wosk ? P.S Jeden aplikator starczy na samochód ? (audi avant - kolor czarny) i jak z wydajnością tego specyfiku ?
  16. Dzięki za szczegółową odpowiedź mam jeszcze pytanie do Ciebie bo widzę że siedzisz mocno w temacie. Jeżeli chciałbym zrobić drobną korektę lakieru z tym że ręcznie (usunięcie drobnych rysek oraz tych świrli czy jak się to tam nazywa) co powinienem zakupić ?. Jakie pasty i jakie pady do ręcznej roboty i jak to powinno wyglądać etapami ? Może być na PW bo jakby nie było to temat o wosku. Będę wdzięczny za poradę.
  17. Mam pytanie mam cleaner DODO JUICE LIME PRIME LITE jak należy to nakładać i czym (ile odczekać aby polerować) i czy pomiędzy tym a woskiem powinienem zastosować coś do tzw weet looku ? czy ten cleaner już nada taki efekt? wosk mam POORBOY'S WORLD NATTY'S WAX BLUE
  18. Jesli masz Q to silnik 170PS
  19. Ja zakupiłem Karchera K. 5.600 i jestem bardzo zadowolony muszę się jeszcze tylko zaopatrzyć w pianownice PA. Polecam wszystkim moc wystarczająca w zupełności
  20. Koledzy a czym aplikujecie PB Natural Look ? powiem że produkt zacny zapach rewelacja. Po nałożeniu i przetarciu fibrą efekt idealny Tylko powiedzcie czym go nakładać najlepiej.
  21. Mogę odsprzedać jeśli ktoś chce mam dużą butelkę psiknięte kilka razy może z 5ml
  22. Dzisiaj odebrałem strippera każdy zachwalał więc zakupiłem. Według mnie szału nie robi taki sobie ten zapaszek.
  23. bardziej opłaca się brać to większe opakowanie prawie 500ml za 60zł a tutaj mamy za polowe tej ceny zaledwie 1/4
  24. Ja mam do wysłania felgi wraz z oponami 14 cali jedno koło wazy 14,3kg czym polecacie wysłać to ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.