Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gibons

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gibons

  1. A dlaczego nie ? teraz mam na zimę 17stki a lato 19cali. Czemu odradzałbyś 225/45/18 ewentualnie 235/45/18 ? obecnie mam 225/45/17 a lato 245/40/19
  2. Faktycznie panowie źle sobie popatrzyłem. Najlepsze byłyby własnie takie jak w 2 linku tylko w 18
  3. To nie są te felgi tamte są 18cali....
  4. Gibons odpowiedział(a) na mxzibi temat w Audi A4 B8
    U mnie działa to tak że jak samochód stoi na prostej muszę wcisnąć hamulec. Jeżeli samochód zaś stoi na pochylni wystarczy że wrzucisz bieg i będziesz chciał ruszyć hamulec sam puści. Ja nie posiadam Hold Asisst
  5. Witam chciałbym się dowiedzieć co to za model felg ? szukam czegoś na zimę i chciałbym albo te z 1 linku albo te z 2 http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-76/b8-caha-czarna-a4-avant-2-0-tdi-170-ps-quattro-s-line-sportpaket-plus-243787/ A4 2.0TDI S-LINE BIXENON NAVI MMI SKÓRA CHROM 17'' (3394260030) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Może wie ktoś co to za felga i jakie ma oznaczenia ?
  6. Podejdą kolega napisał po czym je rozpoznać i czym się różnią
  7. Grześ potem trzeba zrobić jeszcze przód poliftowy i wyrezamy potem w dowodzie jeszcze rocznik 2012
  8. a sam nie potrafisz ogarnąć wymiany oleju? Oczywiście że potrafię, ale zależy mi na historii serwisowej. Do max 15tyś będę wymieniał w serwisie a po 30tyś (long life) w ASO. Chcę zacząć od ASO wiem że jest to droga sprawa za taką pierdołę, ale chcąc utrzymać historię serwisową nie mam wyjścia. Samochód zakupiłem w PL tutaj też wyjechał z salonu obecnie mam 152 tyś. Ostatnia wymiana była przy 142kkm. Do tego czeka mnie też wymiana hamulców, rozrządu itp
  9. Czyli w ASO przy wymianie oleju powinni to ogarnąc ? Czy lepiej jak sobie stanę przed ASO wleję to silnik popracuje te 15min i powiem żeby mi wymienili olej ?
  10. Temat spory mimo wszystko przeglądałem ponad 60stron i nie znalazłęm ;/ a czy w ASO zrobią mi coś takiego ? wie ktoś ile to może kosztować?
  11. Widzę moje okolice w Trzebini hmm jebie rafinerią raczej nic tam ciekawego nie zobaczysz a możesz poczuć właśnie jak wali ropą Jak pojedziesz i będziesz już czuł ten zapach będziesz wiedział że jesteś niedaleko właśnie Trzebini. Tak serio nic tam nie ma do zobaczenia miasto raczej przemysłowe różnego rodzaju zakłady itp itd Jedne ciekawe miejsce to balaton (dawny kamieniołom zalany wodą) dużo osób jeździ tam nurkować ponoć ciekawe rzeczy są na dnie od pojazdów po inne pierdoły. W Zatorze masz Dinozatorland czyli miasto dinozaurów które się ruszają i ryczą + jakieś quady i kokardy tam są. Niedaleko Zatora i Wadowic bo w Inwałdzie jest miasteczko miniatur to mogę polecić ciekawe miejsce. W Wadowicach hmm nie wiem może dom Jana Pawła II Cię interesuje wiem że można zwiedzić....
  12. sto lat sto lat..... ale o co chodzi ; > ?
  13. Gość powiedział że jeśli się zgodzę możemy wjechać na autostradę (nie wiem czemu jeśli ja się zgodzę ) ASO jest za raz przy A4. Jazda ponoć ma trwać 45min więc nie tak źle coś tam się pośmiga swoją drogę bardzo mnie ciekawi ten samochód podoba mi się w Avancie, ale przydałoby się tam 3.0TDI Ps co do wyniesienia podoba mi się kierownica więc może uda się
  14. Przy kazdej wymianie to nie az tak bardzo... Ale po Castrolu to raczej koniecznosc....---------- Post dopisany at 09:00 ---------- Poprzedni post napisany at 08:51 ---------- Jest sprawa niezaprzeczalna ze Motul pod wzgledem jakosci do ceny bije na głowe konkurencje... Gdyby tylko jeszcze był mniej popularny, i co poniektórzy nie musieli go podrabiac... byłoby super. Miłego dnia W takim razie napiszcie mi na czym to polega i jak to zrobić gdzie etc ponieważ nigdy z tym nie miałem doczynienia. W swoim poprzednim aucie zwyczajnie zlałem olej podajże jeżdził też na castrolu i lałem potem full syntetyk Mobil 1
  15. Witam ostatnio dostałem email o takiej propozycji wypełniłem wysłałem. Dzisiaj gość zadzwonił do mnie i w czwartek idę na 15:00 przejechać się nowym Golfem VII. Miał ktoś może okazję jeżdzić samochodem z takiej akcji testowej ? jak to wygląda wie ktoś może ? to jest odpłatne ? można faktycznie coś z tej jazdy wynieść czy wygląda to tak że robimy kółeczko w okół ASO VW ?
  16. Panowie przymierzam się do wymiany oleju w mojej b8 silnik 2.0TDI CAGA. Obecnie auto jeździ na oleju Castrol Edge Proffesional teraz zastanawiam się nad zalaniem czegoś innego. Castrol Vs Motul Vs LM ? co z tej trójki na dzień dzisiejszy byście mi polecili ? czy przy każdej wymianie oleju na inną firmę trzeba robić płukankę ?
  17. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jakie są numery tych listew ? one chyba są tańsze w ASO niż na allegro... PS . Panowie jeżeli chciałbym wymienić tylny zderzak na S-line to czy potem będę musiał kalibrować Side Assist po ściągnięciu zderzaka ?
  18. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Najlepsze maty cena\jakość to STP
  19. Ale listwy S-line mają przecież "dzyndzle" do włożenia do proga ? zwykłe zaś są już na taśmie nie tak ?
  20. a co myślicie o takim infiniti ? nikt by nie chciał takim jeżdzić ?
  21. Oczywiście że nie może.... ja po prostu piszę po co sprzedawać skoro jest zadowolony. Może niech napisze na co chce zmienić
  22. Jeżeli o mnie chodzi i miałbym duży budżet na samochód do codziennej jazdy kupiłbym coś takiego Infiniti FX30d Premium S 2013 NOWY akcyza SPCSA.pl (3375190519) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. A do wypadów w ciepłe i słoneczne dni Audi a5
  23. Skoro wszystko tak bez awarii powymieniane i w ogóle to po co chcesz sprzedać ?
  24. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ile chcesz za niego napisz na PW i skąd jesteś

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.