Treść opublikowana przez Gibons
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Czy jest możliwość zakupu u Ciebie czujnika poziomowania xenonu ? 8K0941285P
-
Zmiana turbosprężarki w Audi A4 B8 2.0 TDI 140 KM na CAHA 170 KM?
Kurde to jest fajna sprawa bo powiedzmy że niewielkim kosztem możemy mieć 50-60KM więcej (T+Soft) więc różnica znaczna tylko te padające/kończące się sprzęgła ;/
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Czyli wynika z tego że każde lustro które ma 10 lub więcej pinów jest na 100% składane ? :> dobrze rozumiem ?
-
Zmiana turbosprężarki w Audi A4 B8 2.0 TDI 140 KM na CAHA 170 KM?
Ile po zmianie turbiny przybędzie KM czy trzeba walić jeszcze program ?
-
[ALL B8] Zabawka by Kopniak B8 2xS-line Misano Red Perleffekt
To pewnie jakieś spięcie w elektronice Coraz bardziej podoba mi się ten kolor
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
No właśnie można jakoś poznać po ilości pinów czy lusterka są składane ? czy jest to różnie ? Widzę że nie koniecznie trzeba kupować pod kolor bo można przełożyć ze swoich ten plastik ?
-
B8 TrOOOOp
Dzięki Cuber już znam cenę
-
B8 TrOOOOp
Avant zderzak jak ładny to 400 - 500, do poprawek jak poszukasz to może za 300 się uda, Sedan to już od około 700 - 800 w górę. Dokładki nie warto używki, drogie są i złachane na Allegro lepiej w ASO zamówić, chyba ze chcesz malować w kolor to można się pobawić z używką ale i tak chyba nie warto. Dzięki a orientuje się ktoś może ile taka dokładka na 2rurkę tzn prawa i lewa strona kosztuje w ASO ? a najbardziej interesowałoby mnie ta kratka w środku ile może kosztować. ---------- Post dopisany at 13:06 ---------- Poprzedni post napisany at 13:05 ---------- Na Forum masz opis co i jak Grześ lamp raczej sam nie ogarnę. Tam można uwalić łatwo ponoć MC tak ?
-
Rotory 20
e tam teraz musisz kupić nadkola od allroad te plastikowe i się schowa
-
B8 TrOOOOp
No do Rzeszowa mam kawałek z 300km w jedną stronę, ale być może będę chciał jeszcze tempomat i składane lustra ogarnąć to się zobaczy ---------- Post dopisany at 10:25 ---------- Poprzedni post napisany at 10:24 ---------- Orientuje się ktoś jaka jest dobra cena za zderzak tył S-line i za dokładkę 2rurke ?
-
B8 TrOOOOp
Wie ktoś gdzie można zamontować ledy (nie neony) tak jak w oryginalne w okolicach Krakowa - Katowic - Bielska Białej ? ---------- Post dopisany at 10:17 ---------- Poprzedni post napisany at 10:17 ---------- ledy rzecz jasna do b8 avant
-
[ALL B7] Czarne 2.0TDI Q by dejvv86 (Avant w s-line)
Furka ładna no i Q zazdroszczę
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
Rozumiem że to jest widok z tylnej kamerki po rezaniu u Grzesia xD
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
Dużo roboty z założeniem takiej kamery cofania ? co jest wymagane aby taką dorzucić ?
-
lusterka zewnetrzne
Witam czy te lusterka będą składane elektrycznie czy nie koniecznie ? można to poznać jakoś po ilości pinów ? ewentualnie wizualanie na foto ? LUSTERKO LEWE SIDE ASSIST AUDI A4 B8 8K0 LZ9Y (3437548372) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Czarna B8 Avant widziana na drodze Chrzanów-Libiąż SBL 240xx
-
Czujnik poziomowania xenonów - przód
Witam czy mógłby ktoś mi podać nr czujnika poziomowania xenonów z przodu dla b8 143km 2008r Avant jak to ma znaczenie. Znalazłem taki numer ale nie jestem pewien czy jest właściwy 8K0941285P gdyby ktoś dysponował ceną takiego czujnika byłbym bardzo wdzięczny. Mój chyba padł wywala mi błąd wczoraj podpiąłem sam czujnik do wtyki od passata i błąd zniknął więc chyba czujnik do wymiany chyba że ktoś wie jak można go zregenerwoać ;> prawdopodobnie mi zawilgł stało się to po tym jak kercherem myłem nadkola z błota.... ciśnienie zrobiło chyba swoje.
-
[ALL B8] Zabawka by Kopniak B8 2xS-line Misano Red Perleffekt
tak było było kilka zdjęć bez opisu. Asystent wsiadania i wysiadania tj to że fotel po zgaszeniu silnika się odsuwa a po zapaleniu ustawia się do pamięci jaką ma. Jest to możliwe jak masz pamięć foteli patrz zdjęcie nr3 trzeba podpiąć vag i uaktywnić tą funkcję. Pamięć foteli to bajka funkcja, już mi żona może ustawiać fotel pod siebie i nie ma już problemów. jak kupiłem miał 75tyś teraz ma 90tyś Fajny bajer ciekawe tylko jak na to mechanizm czy jak tak ciągle będzie się odsuwał i przesuwał szybciej nie padnie... Ja akurat nie mam problemu z tym jestem jedynym użytkownikiem samochodu Również życzę bezawaryjnej jazdy jak nie lubię czerwonego to Twój samochód mi się podoba jedynie brak tego MMI, ale to zawsze możesz wyrezać i będzie koks Lepiej by trochę wyglądała na tych felgach co leżą na tej Q7
-
[ALL B8] Zabawka by Kopniak B8 2xS-line Misano Red Perleffekt
Co to jest asystent wsiadania i wysiadania ? PS jaki tam masz przebieg ? Foty znajome chyba już kiedyś założyłeś tutaj temat, ale bez opisu.
-
B8 TrOOOOp
a nie czasem 1BE i 1BV to są obnizone ?
-
Lustrzanka ?Jaka ? Canon ? czy Nikon ?
Dalej nie wiem co wybrać Canon 600d Vs Nikon D5100 koszt około 1800zł Canon 650d/60d VS Nikon D5200/D7000 koszt około 2700zł Teraz nie wiem czy warto dokładać ten 1000zł do któregoś z tych 4 body ?
-
[Małopolska] Widziany, widziana
To byłem ja Pozdrawiam
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
Felgi model z Audi a7 otwór był oryginalnie taki bodajże. ---------- Post dopisany 08-08-2013 at 12:49 ---------- Poprzedni post napisany 04-08-2013 at 21:51 ---------- No to tak pierwszy i chyba najważniejszy w brew pozorom mod mam już za sobą. Z resztą w taki gorąc nie chce się nic więcej grzebać.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To pewnie znasz.... IFI ::
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja też dzięki za spota i za ramki dzisiaj montaż - 1 mod