Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gibons

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gibons

  1. Czy jest możliwość zakupu u Ciebie czujnika poziomowania xenonu ? 8K0941285P
  2. Kurde to jest fajna sprawa bo powiedzmy że niewielkim kosztem możemy mieć 50-60KM więcej (T+Soft) więc różnica znaczna tylko te padające/kończące się sprzęgła ;/
  3. Czyli wynika z tego że każde lustro które ma 10 lub więcej pinów jest na 100% składane ? :> dobrze rozumiem ?
  4. Ile po zmianie turbiny przybędzie KM czy trzeba walić jeszcze program ?
  5. To pewnie jakieś spięcie w elektronice Coraz bardziej podoba mi się ten kolor
  6. No właśnie można jakoś poznać po ilości pinów czy lusterka są składane ? czy jest to różnie ? Widzę że nie koniecznie trzeba kupować pod kolor bo można przełożyć ze swoich ten plastik ?
  7. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzięki Cuber już znam cenę
  8. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Avant zderzak jak ładny to 400 - 500, do poprawek jak poszukasz to może za 300 się uda, Sedan to już od około 700 - 800 w górę. Dokładki nie warto używki, drogie są i złachane na Allegro lepiej w ASO zamówić, chyba ze chcesz malować w kolor to można się pobawić z używką ale i tak chyba nie warto. Dzięki a orientuje się ktoś może ile taka dokładka na 2rurkę tzn prawa i lewa strona kosztuje w ASO ? a najbardziej interesowałoby mnie ta kratka w środku ile może kosztować. ---------- Post dopisany at 13:06 ---------- Poprzedni post napisany at 13:05 ---------- Na Forum masz opis co i jak Grześ lamp raczej sam nie ogarnę. Tam można uwalić łatwo ponoć MC tak ?
  9. e tam teraz musisz kupić nadkola od allroad te plastikowe i się schowa
  10. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No do Rzeszowa mam kawałek z 300km w jedną stronę, ale być może będę chciał jeszcze tempomat i składane lustra ogarnąć to się zobaczy ---------- Post dopisany at 10:25 ---------- Poprzedni post napisany at 10:24 ---------- Orientuje się ktoś jaka jest dobra cena za zderzak tył S-line i za dokładkę 2rurke ?
  11. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wie ktoś gdzie można zamontować ledy (nie neony) tak jak w oryginalne w okolicach Krakowa - Katowic - Bielska Białej ? ---------- Post dopisany at 10:17 ---------- Poprzedni post napisany at 10:17 ---------- ledy rzecz jasna do b8 avant
  12. Furka ładna no i Q zazdroszczę
  13. Rozumiem że to jest widok z tylnej kamerki po rezaniu u Grzesia xD
  14. Dużo roboty z założeniem takiej kamery cofania ? co jest wymagane aby taką dorzucić ?
  15. Gibons opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam czy te lusterka będą składane elektrycznie czy nie koniecznie ? można to poznać jakoś po ilości pinów ? ewentualnie wizualanie na foto ? LUSTERKO LEWE SIDE ASSIST AUDI A4 B8 8K0 LZ9Y (3437548372) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  16. Czarna B8 Avant widziana na drodze Chrzanów-Libiąż SBL 240xx
  17. Witam czy mógłby ktoś mi podać nr czujnika poziomowania xenonów z przodu dla b8 143km 2008r Avant jak to ma znaczenie. Znalazłem taki numer ale nie jestem pewien czy jest właściwy 8K0941285P gdyby ktoś dysponował ceną takiego czujnika byłbym bardzo wdzięczny. Mój chyba padł wywala mi błąd wczoraj podpiąłem sam czujnik do wtyki od passata i błąd zniknął więc chyba czujnik do wymiany chyba że ktoś wie jak można go zregenerwoać ;> prawdopodobnie mi zawilgł stało się to po tym jak kercherem myłem nadkola z błota.... ciśnienie zrobiło chyba swoje.
  18. tak było było kilka zdjęć bez opisu. Asystent wsiadania i wysiadania tj to że fotel po zgaszeniu silnika się odsuwa a po zapaleniu ustawia się do pamięci jaką ma. Jest to możliwe jak masz pamięć foteli patrz zdjęcie nr3 trzeba podpiąć vag i uaktywnić tą funkcję. Pamięć foteli to bajka funkcja, już mi żona może ustawiać fotel pod siebie i nie ma już problemów. jak kupiłem miał 75tyś teraz ma 90tyś Fajny bajer ciekawe tylko jak na to mechanizm czy jak tak ciągle będzie się odsuwał i przesuwał szybciej nie padnie... Ja akurat nie mam problemu z tym jestem jedynym użytkownikiem samochodu Również życzę bezawaryjnej jazdy jak nie lubię czerwonego to Twój samochód mi się podoba jedynie brak tego MMI, ale to zawsze możesz wyrezać i będzie koks Lepiej by trochę wyglądała na tych felgach co leżą na tej Q7
  19. Co to jest asystent wsiadania i wysiadania ? PS jaki tam masz przebieg ? Foty znajome chyba już kiedyś założyłeś tutaj temat, ale bez opisu.
  20. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a nie czasem 1BE i 1BV to są obnizone ?
  21. Dalej nie wiem co wybrać Canon 600d Vs Nikon D5100 koszt około 1800zł Canon 650d/60d VS Nikon D5200/D7000 koszt około 2700zł Teraz nie wiem czy warto dokładać ten 1000zł do któregoś z tych 4 body ?
  22. To byłem ja Pozdrawiam
  23. Felgi model z Audi a7 otwór był oryginalnie taki bodajże. ---------- Post dopisany 08-08-2013 at 12:49 ---------- Poprzedni post napisany 04-08-2013 at 21:51 ---------- No to tak pierwszy i chyba najważniejszy w brew pozorom mod mam już za sobą. Z resztą w taki gorąc nie chce się nic więcej grzebać.
  24. To pewnie znasz.... IFI ::
  25. Ja też dzięki za spota i za ramki dzisiaj montaż - 1 mod

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.