Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gibons

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gibons

  1. Ja się tak zastanawiam przecież można kupić zwykłe z polifta i pomalować na taki kolor S4 i będzie to samo przecież niczym innym się nie różnią.
  2. Rozsądne pieniądze to jakie ; >? ---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ---------- i lift czy przed lift
  3. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie chcesz sprzedać Mógłby kroś spojrzeć w Etke, jakie są numery dla 1be 3.0Tdi a 1be 2.0Tdi ? Tutaj różnicy raczej nie będzie
  4. Nie ma sprawy sysek jak czegoś szukasz to pisz ja codziennie przeglądam allegro haha
  5. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a powiedzcie mi jak teraz mam 1BE s-line to można na to założyć same sprężyny H&R tak żeby to miało ręce i nogi ? i żeby amory nie cierpiały ?
  6. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No to chyba trzeba będzie założyć bagażnik na dach jutro i pasami to jakoś przymocować
  7. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Na pewno nie da rady jakoś tego wcisnąć ;>
  8. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pany włożę do avanta b8 wydech od 3.0tdi ? ktoś już może przewoził takie cuś ?
  9. aha bo to 18 a w a7 były takie jak u mnie 19
  10. Może aku masz faktycznie na 100% ? a co do doświetlania ja kodowałem i normalnie działa ---------- Post dopisany at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany at 20:09 ---------- Jak będziesz w okolicach Oświęcimia możemy się zgadać to spróbujemy zakodować
  11. Ty chyba szukałeś kiedyś ? LEWA PRAWA MASKOWNICA BANG&OLUFSEN AUDI A4 B8 (3545538667) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  12. Podobny wzór do moich felga chyba z A7 tak ?
  13. 265 ? do 2.0 TDI oszalałeś chyba kupię po prostu 245/35/19 i do tego sprężynki H&R -30 i bedzie luks
  14. a te ? 8K0 253 825 D
  15. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Na allegro był zestaw tarcze + same jarzma nie trzeba wymieniać wtedy zacisków ? czy jak to jest ?
  16. Przyszedł czas też na wymianę oliwy. Olej będzie wymieniany co 10.000km w serwisie a co 30.000km ASO. Poprzednia wymiana była przy 140tyś teraz mam 155tyś wymiana była w serwisie. Następna wymiana przy 165tyś już w ASO. Olej Motul Specific 5W30 Filtr Knecht
  17. Mody modami ale przydałyby się jakieś nowe foty w tym temacie:)
  18. a kto mógłby polecić coś w rozmiarze 245/35/19 ?
  19. No ładna furka i widzę że kolega z okolicy życzę bezawaryjności i kiedy pierwsze mody ?
  20. A czy w b8 też tak nie jest zwykłe d2s a skretne d3s ?
  21. Ładna furmanka kolorek bardzo ładny fajnie pasuje do tych felg i czarnych listw wokół szyb Zapodaj jeszcze neon na tył
  22. No ładnie się to prezentuje w ile się uwineliście ?
  23. Mogą być takie same ja mam np 225/50/17 na zimę
  24. Witam mam takie pytanko bo nie mogę dojść do tego. Obecnie mam oponę 245/40/19 i zawieszenie s-line 1BE . Chce kupić opony 245/35/19 i teraz powiedzcie mi czy dobrze myślę. Samochód będzie miał mniejszy prześwit od podłoża do podwozia, ale między oponą a nadkolem(błotnikiem) będzie większa szpara tak ? Ma ktoś może foto takiego koła na 1BE w b8 ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.