Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gibons

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gibons

  1. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Myślę że ktoś kto jest w temacie mógłby zrobić taką listę dla potomnych
  2. No tak, ale masz inną barwę na pewno niż te pozostałe. Poza tym dobrze jest wsadzić sobie tam jakieś o jasnej i mocnej barwie i zakodować sterowanie tym oświetleniem
  3. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No właśnie chciałbym żeby ktoś wypisał co dokładnie trzeba wymienić z najmniejszą pierdołą jeśli ktoś potrafi rzecz jasna taką listę sporządzić bo zastanawiam się nad wymianą tylko muszę zorientować się co i jak
  4. Sorry nie drzwi tylko pod siedzeniami
  5. Kolega z forum bodajże Tomek oferuje takie ledy w podobnej cenie. Z tego co widzę w aukcji brakuje 4xled do podświetlania drzwi i led rejestracji.
  6. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Może ktoś powiedzieć co należy dokładnie kupić aby wymienić nawigację MMI 2G na MMI 3G tą z HDD.
  7. A czy ktoś z was dokładał same maty grzewcze w siedzenia ? teraz mam skóre&alcantare i myślałem żeby sobie wyrezać podgrzewanie tylko nie wiem czy takie dokładanie mat grzewcznych jest opłacalne ?
  8. Cuber te skóry które kupiłeś miałeś już podgrzewane ? zmieniałeś tylko klimatronik + wiązka czy wkładałeś jakieś maty do foteli ?
  9. No widzę że lustra już założone szybko się uwinąłeś
  10. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja potrzebuję samą dokładkę pod avanta. W ogóle jest różnica sedan avant w dokładce ?
  11. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ma ktoś może z was do sprzedania dokładkę zderzaka na tył pod wydech po obu stronach ? Dokładka zwykła nie s-line.
  12. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie w tym tyg będę wymieniał sufit.. jakieś wskazówki ? na coś trzeba uważać ? do wymiany potrzebne są same torxy ? czy jeszcze jakieś inne udziwnione klucze mnie czekają ?
  13. Gibons odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Mam takie pytanko znajomy ma ksenon z ledami samopoziomowanie jednak nie jest to skretny ksenon. Co jest potrzebne aby to zmienić ?
  14. Jutro podam Ci numer bo teraz nie chce mi się do garażu lecieć a mam luzem taki.
  15. Większość chyba bierze Sachs
  16. Trzeba było sobie kupić wentylowane
  17. Czytałem czytałem tylko gdzieś mi się obiło o uszy że to działa tylko od 2009r dzięki Grześ
  18. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Niechciałbyś znać ceny z ASO welurowe kosztują 500zł jakby ktoś był chetny mam kpl nowych za połowę ceny.
  19. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To jest dokładna do polifta. Cena raczej normalna. Kratka w ASO około 200zł ---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:25 ---------- 300zł za kpl na allegro. ---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ---------- Wie ktoś może jaki przychodzi klucz do odkręcenia szyn bagażnika w avancie ? jest taka duża śrubka chyba torx ktoś kojarzy jaki to klucz będzie ?
  20. Czy w 2008r mmi2G też można to uruchomić?
  21. To jakie kolory są do pamięci ? czy poznajmy po tym że są kable zmostkowane i wtedy na bank jest pamięć?
  22. No to Ci tłumaczę jeżeli masz napisane Sprzedam lusterka 10kabli tzn że jest podgrzewane el składane el regulowane i do tego ma instalację pod fotochrom. jeżeli piszą ilość kabli +2kable zawsze te +2 jest do asystenta pasa ruchu.
  23. Tak jak Ci piszę 10pin to na sto% el regulowane el podgrzewane el składane z instalką pod fotochrom, ale nie koniecznie z wkładem. ---------- Post dopisany at 16:29 ---------- Poprzedni post napisany at 16:28 ---------- Ja wiem co mam el składane el podgrzewane el regulacja fotochrom wraz z wkładem + 2 piny do asystenta. ---------- Post dopisany at 16:29 ---------- Poprzedni post napisany at 16:29 ---------- różowy i niebieski jest od el składania tak jak napisałeś w 1 poście.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.