Treść opublikowana przez Gibons
-
B8 TrOOOOp
Myślę że ktoś kto jest w temacie mógłby zrobić taką listę dla potomnych
-
[ALL B8] Bieda ale z Działającą klimatyzają ;) yeaahhh !!!
No tak, ale masz inną barwę na pewno niż te pozostałe. Poza tym dobrze jest wsadzić sobie tam jakieś o jasnej i mocnej barwie i zakodować sterowanie tym oświetleniem
-
B8 TrOOOOp
No właśnie chciałbym żeby ktoś wypisał co dokładnie trzeba wymienić z najmniejszą pierdołą jeśli ktoś potrafi rzecz jasna taką listę sporządzić bo zastanawiam się nad wymianą tylko muszę zorientować się co i jak
-
[ALL B8] Bieda ale z Działającą klimatyzają ;) yeaahhh !!!
Sorry nie drzwi tylko pod siedzeniami
-
[ALL B8] Bieda ale z Działającą klimatyzają ;) yeaahhh !!!
Kolega z forum bodajże Tomek oferuje takie ledy w podobnej cenie. Z tego co widzę w aukcji brakuje 4xled do podświetlania drzwi i led rejestracji.
-
B8 TrOOOOp
Może ktoś powiedzieć co należy dokładnie kupić aby wymienić nawigację MMI 2G na MMI 3G tą z HDD.
-
[ALL B8] Bieda ale z Działającą klimatyzają ;) yeaahhh !!!
link nie działa
-
[ALL B8] Bieda ale z Działającą klimatyzają ;) yeaahhh !!!
Jaką barwę mają te ledy ?
-
Montaż wentylowanych siedzeń w Audi A4 B8 2007-2011
A czy ktoś z was dokładał same maty grzewcze w siedzenia ? teraz mam skóre&alcantare i myślałem żeby sobie wyrezać podgrzewanie tylko nie wiem czy takie dokładanie mat grzewcznych jest opłacalne ?
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
Cuber te skóry które kupiłeś miałeś już podgrzewane ? zmieniałeś tylko klimatronik + wiązka czy wkładałeś jakieś maty do foteli ?
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
No widzę że lustra już założone szybko się uwinąłeś
-
B8 TrOOOOp
Ja potrzebuję samą dokładkę pod avanta. W ogóle jest różnica sedan avant w dokładce ?
-
B8 TrOOOOp
Ma ktoś może z was do sprzedania dokładkę zderzaka na tył pod wydech po obu stronach ? Dokładka zwykła nie s-line.
-
B8 TrOOOOp
Panowie w tym tyg będę wymieniał sufit.. jakieś wskazówki ? na coś trzeba uważać ? do wymiany potrzebne są same torxy ? czy jeszcze jakieś inne udziwnione klucze mnie czekają ?
-
wymiana lamp
Mam takie pytanko znajomy ma ksenon z ledami samopoziomowanie jednak nie jest to skretny ksenon. Co jest potrzebne aby to zmienić ?
-
Uchwyt słonecznika przedniego pasażera..... Nr ori
Jutro podam Ci numer bo teraz nie chce mi się do garażu lecieć a mam luzem taki.
-
Dwumas + sprzęgło kompl.
Większość chyba bierze Sachs
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Trzeba było sobie kupić wentylowane
-
Aktywacja wskazania naładowania akumulatora Wymiana Demontaz Kodowanie
Czytałem czytałem tylko gdzieś mi się obiło o uszy że to działa tylko od 2009r dzięki Grześ
-
B8 TrOOOOp
Niechciałbyś znać ceny z ASO welurowe kosztują 500zł jakby ktoś był chetny mam kpl nowych za połowę ceny.
-
B8 TrOOOOp
To jest dokładna do polifta. Cena raczej normalna. Kratka w ASO około 200zł ---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:25 ---------- 300zł za kpl na allegro. ---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ---------- Wie ktoś może jaki przychodzi klucz do odkręcenia szyn bagażnika w avancie ? jest taka duża śrubka chyba torx ktoś kojarzy jaki to klucz będzie ?
-
Aktywacja wskazania naładowania akumulatora Wymiana Demontaz Kodowanie
Czy w 2008r mmi2G też można to uruchomić?
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
To jakie kolory są do pamięci ? czy poznajmy po tym że są kable zmostkowane i wtedy na bank jest pamięć?
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
No to Ci tłumaczę jeżeli masz napisane Sprzedam lusterka 10kabli tzn że jest podgrzewane el składane el regulowane i do tego ma instalację pod fotochrom. jeżeli piszą ilość kabli +2kable zawsze te +2 jest do asystenta pasa ruchu.
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Tak jak Ci piszę 10pin to na sto% el regulowane el podgrzewane el składane z instalką pod fotochrom, ale nie koniecznie z wkładem. ---------- Post dopisany at 16:29 ---------- Poprzedni post napisany at 16:28 ---------- Ja wiem co mam el składane el podgrzewane el regulacja fotochrom wraz z wkładem + 2 piny do asystenta. ---------- Post dopisany at 16:29 ---------- Poprzedni post napisany at 16:29 ---------- różowy i niebieski jest od el składania tak jak napisałeś w 1 poście.