Treść opublikowana przez Gibons
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Współczuję tylko tej opłaty akcyzowej jakby nie to to też byłaby u mnie 3.0TDI ale znaleźć krajowe to cud.
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
No ładna sztuka tylko na glebę z nią
-
B8 TrOOOOp
Panowie da się ściągnąć dokładkę zderzaka tylnego bez zdejmowania samego zderzaka ?
-
B8 TrOOOOp
1,5km i jeździ autem ? Kto bogatemu zabroni
-
Wygłuszanie drzwi oraz poprawa seryjnego MMI audio + podświetlenie schowka
Dystanse daje się przede wszystkim po to aby np przykręcić głośnik 16,5. Dystans z mdf daje dużo jest sztywniejszy niż plastik i głośnik w nim gra lepiej. Jak go przymocujesz porządnie to powietrze nie ucieka pod tapicerkę etc
-
Wygłuszanie drzwi oraz poprawa seryjnego MMI audio + podświetlenie schowka
W A6 C7 jest na pewno znacznie lepsze nagłośnienie więc może być ciekawy efekt i zgadzam się z Tobą słabo to nasze b8 jest wygłuszone seryjnie nie tylko pod względem muzyki, ale ogólnie. PS Focal lub DLS
-
Wygłuszanie drzwi oraz poprawa seryjnego MMI audio + podświetlenie schowka
Oj nie denerwuj się nie miałem nic złego na myśli. Osobiście w audi nie mam wygłuszonych drzwi (jeszcze) ale w poprzednim samochodzie przerabiałem bardzo dokładnie temat Dobrej klasy mata nie wystarczy trzeba jeszcze wiedzieć jak i gdzie ją kleić. Po prostu zasada jest prosta. Wszystkie otwory zaklejamy i wszystko to co może wpadać w rezonans usztywniamy matami bądź obklejamy taśmą parcianą i głośnik na MDF. Ja np w poprzednim samochodzie miałem duże otwory technologiczne. Na to poszła blacha aluminiowa na nitach a potem wszystko zostało zaklejone matami do tego środek drzwi gdyż zewnętrzna blacha jest cienka i rezonans jest duży. Tutaj nie ma tego problemu gdyż otwory są znikome ---------- Post dopisany at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany at 21:28 ---------- Jarku wszystko jest ok tylko tą gumową zaślepkę również zakleiłbym matą. Niebieską nakładkę na cięgnie owinąłbym taśmą parcianą. No i najważniejsze głośnik na mdf i obkleić to matą i będzie na prawdę git. Napisałem że zrobiłeś to na 40% tylko dlatego że uważam że głośnik na mdfie to +50% do poprawy grania. PS czujesz różnicę w wadze drzwi ? w poprzednim samochodzie po wygłuszeniu zamykały mi się jak w S-klasie
-
Wygłuszanie drzwi oraz poprawa seryjnego MMI audio + podświetlenie schowka
Dużym plusem jest to że nie ma tutaj dużych otworów technologicznych, ale aby to miało ręce i nogi trzeba to zrobić tak jak należy. Więc środek (to też jest ważne) wyklejamy matami tam gdzie tylko damy radę przyklejamy matę. Następnie zaklejamy szczelnie wszelkiego rodzaju otwory technologiczne. Drzwi w środku mają być szczelne pełnić rolę powiedzmy szczelnej skrzyni. Kolejną ważną rzeczą jest dystans z MDF (to na prawdę daje dużo) głośnik montujemy na dystans z MDF dystans oczywiście obklejamy matami aby to wszystko usztywnić na maksa. Wszelkiego rodzaju kable cięgna etc obklejamy taśmą parcianą tak aby nie było rezonansu. Następnie na boczek idzie gąbka. i szczelnie zamykamy to wszystko. Gwarantuję że jak zrobisz tak każde drzwi zdziwisz się nawet na serii efektem. Takie drzwi po wygłuszeniu potrafią "przytyć" nawet kilka kg Mniej więcej ma to tak wyglądać. Jeżeli chcesz zrobić to na prawdę dobrze proponuję obejrzeć jakąś relację z takiej operacji na forum CarAudi. Materiały użyte bardzo dobre
-
Wygłuszanie drzwi oraz poprawa seryjnego MMI audio + podświetlenie schowka
Zrobiłeś to tylko w 40% dobrze
-
Zmiana lamp w Audi A4 B8
Moduł to jest adres 46 ?
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Ok bo myślałem już że coś nie tak z mechanizmem składania lusterka kierowcy że tak lekko z opóźnieniem.
-
B8 TrOOOOp
Spoko już się porozumieliśmy a powiedzcie mi gdzie można zamówić to wszystko w ASO online ? tak żeby przysłali to pocztą czy kurierem. Jest taka możliwość w ogóle ?
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Dzisiaj montowaliśmy lusterka w A5 el składane i mam pytanie czy u was też składają się że tak powiem z opóźnieniem ? tzn prawe od pasażera składa się w tej A5 sekundę wcześniej gdzieś. Ewidentnie widać że lusterko kierowcy rozkłada się ciut dłużej. Jak jest u was ?
-
B8 TrOOOOp
Rezasz sam Nie, wybieram się do kolegi Darecy o ile odpisze mi wreszcie na PW
-
B8 TrOOOOp
Panowie czy potrzebuję jeszcze coś oprócz tego do wymiany na neon ? 2x Obudowa 8K0 973 705 B 2x Obudowa 8R0 973 605 1x 0,5 mm 000 979 025 E 1x 0,75mm 000 979 164 E 4x 0,5 mm 000 979 009 E
-
B8 TrOOOOp
A fabrycznie automatyczna klapa w avancie zamyka się z kluczyka czy z guzika ? czy tak i tak powinna ?
-
Uchwyt słonecznika przedniego pasażera..... Nr ori
Ten uchwyt o który Ty pytałeś można dokupić ten tzw haczyk.
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Za sztuke chyba chcą 50 zeta
-
Uchwyt słonecznika przedniego pasażera..... Nr ori
No to lipa ;/ będzie trzeba coś wykombinować
-
Uchwyt słonecznika przedniego pasażera..... Nr ori
Masz ten numer czy Ci podać ? Ja z kolei potrzebuję numer czarnej zaślepki też słonecznika tylko ta która przychodzi od drugiej strony. Dziś zakładałem sufit i okazało się że ich brak. ---------- Post dopisany at 19:31 ---------- Poprzedni post napisany at 18:46 ---------- 8j0 857 563 ---------- Post dopisany 07-10-2013 at 14:54 ---------- Poprzedni post napisany 05-10-2013 at 19:31 ---------- Ma ktoś może nr tej zaślepki ? można w ogóle dokupić taki mały drobiazg ?
-
B8 TrOOOOp
Takie fotele i manualne sterowanie
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Tak można za pomocą przełącznika w każdej chwili złożyć
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Dzisiaj sprawdziłem nie trzeba mieć przełącznika sterowania lusterkami z funkcją do składania. Lusterka składają się i rozkładają. Błędów na kompie nie ma.
-
Montaż wentylowanych siedzeń w Audi A4 B8 2007-2011
Teraz mam elektryczne pamięć mi nie potrzebna. Tylko ja jeżdżę samochodem więc jest mi to zbędne. Wentylacja ciekawy bajer ale to chyba rzadkość. Ja widziałem maty na allegro chyba 150zł szt
-
B8 TrOOOOp
Na pewno światłowód też trzeba wymienić WRC chyba robił taką podmiankę i pisał że tylko to zostaje ---------- Post dopisany at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany at 23:46 ---------- Ma ktoś jakąś listę co trzeba dokładnie wymienić ?