Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gibons

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gibons

  1. Współczuję tylko tej opłaty akcyzowej jakby nie to to też byłaby u mnie 3.0TDI ale znaleźć krajowe to cud.
  2. No ładna sztuka tylko na glebę z nią
  3. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie da się ściągnąć dokładkę zderzaka tylnego bez zdejmowania samego zderzaka ?
  4. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    1,5km i jeździ autem ? Kto bogatemu zabroni
  5. Dystanse daje się przede wszystkim po to aby np przykręcić głośnik 16,5. Dystans z mdf daje dużo jest sztywniejszy niż plastik i głośnik w nim gra lepiej. Jak go przymocujesz porządnie to powietrze nie ucieka pod tapicerkę etc
  6. W A6 C7 jest na pewno znacznie lepsze nagłośnienie więc może być ciekawy efekt i zgadzam się z Tobą słabo to nasze b8 jest wygłuszone seryjnie nie tylko pod względem muzyki, ale ogólnie. PS Focal lub DLS
  7. Oj nie denerwuj się nie miałem nic złego na myśli. Osobiście w audi nie mam wygłuszonych drzwi (jeszcze) ale w poprzednim samochodzie przerabiałem bardzo dokładnie temat Dobrej klasy mata nie wystarczy trzeba jeszcze wiedzieć jak i gdzie ją kleić. Po prostu zasada jest prosta. Wszystkie otwory zaklejamy i wszystko to co może wpadać w rezonans usztywniamy matami bądź obklejamy taśmą parcianą i głośnik na MDF. Ja np w poprzednim samochodzie miałem duże otwory technologiczne. Na to poszła blacha aluminiowa na nitach a potem wszystko zostało zaklejone matami do tego środek drzwi gdyż zewnętrzna blacha jest cienka i rezonans jest duży. Tutaj nie ma tego problemu gdyż otwory są znikome ---------- Post dopisany at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany at 21:28 ---------- Jarku wszystko jest ok tylko tą gumową zaślepkę również zakleiłbym matą. Niebieską nakładkę na cięgnie owinąłbym taśmą parcianą. No i najważniejsze głośnik na mdf i obkleić to matą i będzie na prawdę git. Napisałem że zrobiłeś to na 40% tylko dlatego że uważam że głośnik na mdfie to +50% do poprawy grania. PS czujesz różnicę w wadze drzwi ? w poprzednim samochodzie po wygłuszeniu zamykały mi się jak w S-klasie
  8. Dużym plusem jest to że nie ma tutaj dużych otworów technologicznych, ale aby to miało ręce i nogi trzeba to zrobić tak jak należy. Więc środek (to też jest ważne) wyklejamy matami tam gdzie tylko damy radę przyklejamy matę. Następnie zaklejamy szczelnie wszelkiego rodzaju otwory technologiczne. Drzwi w środku mają być szczelne pełnić rolę powiedzmy szczelnej skrzyni. Kolejną ważną rzeczą jest dystans z MDF (to na prawdę daje dużo) głośnik montujemy na dystans z MDF dystans oczywiście obklejamy matami aby to wszystko usztywnić na maksa. Wszelkiego rodzaju kable cięgna etc obklejamy taśmą parcianą tak aby nie było rezonansu. Następnie na boczek idzie gąbka. i szczelnie zamykamy to wszystko. Gwarantuję że jak zrobisz tak każde drzwi zdziwisz się nawet na serii efektem. Takie drzwi po wygłuszeniu potrafią "przytyć" nawet kilka kg Mniej więcej ma to tak wyglądać. Jeżeli chcesz zrobić to na prawdę dobrze proponuję obejrzeć jakąś relację z takiej operacji na forum CarAudi. Materiały użyte bardzo dobre
  9. Gibons odpowiedział(a) na arek776 temat w Audi A4 B8
    Moduł to jest adres 46 ?
  10. Ok bo myślałem już że coś nie tak z mechanizmem składania lusterka kierowcy że tak lekko z opóźnieniem.
  11. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Spoko już się porozumieliśmy a powiedzcie mi gdzie można zamówić to wszystko w ASO online ? tak żeby przysłali to pocztą czy kurierem. Jest taka możliwość w ogóle ?
  12. Dzisiaj montowaliśmy lusterka w A5 el składane i mam pytanie czy u was też składają się że tak powiem z opóźnieniem ? tzn prawe od pasażera składa się w tej A5 sekundę wcześniej gdzieś. Ewidentnie widać że lusterko kierowcy rozkłada się ciut dłużej. Jak jest u was ?
  13. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Rezasz sam Nie, wybieram się do kolegi Darecy o ile odpisze mi wreszcie na PW
  14. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie czy potrzebuję jeszcze coś oprócz tego do wymiany na neon ? 2x Obudowa 8K0 973 705 B 2x Obudowa 8R0 973 605 1x 0,5 mm 000 979 025 E 1x 0,75mm 000 979 164 E 4x 0,5 mm 000 979 009 E
  15. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A fabrycznie automatyczna klapa w avancie zamyka się z kluczyka czy z guzika ? czy tak i tak powinna ?
  16. Ten uchwyt o który Ty pytałeś można dokupić ten tzw haczyk.
  17. Za sztuke chyba chcą 50 zeta
  18. No to lipa ;/ będzie trzeba coś wykombinować
  19. Masz ten numer czy Ci podać ? Ja z kolei potrzebuję numer czarnej zaślepki też słonecznika tylko ta która przychodzi od drugiej strony. Dziś zakładałem sufit i okazało się że ich brak. ---------- Post dopisany at 19:31 ---------- Poprzedni post napisany at 18:46 ---------- 8j0 857 563 ---------- Post dopisany 07-10-2013 at 14:54 ---------- Poprzedni post napisany 05-10-2013 at 19:31 ---------- Ma ktoś może nr tej zaślepki ? można w ogóle dokupić taki mały drobiazg ?
  20. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Takie fotele i manualne sterowanie
  21. Tak można za pomocą przełącznika w każdej chwili złożyć
  22. Dzisiaj sprawdziłem nie trzeba mieć przełącznika sterowania lusterkami z funkcją do składania. Lusterka składają się i rozkładają. Błędów na kompie nie ma.
  23. Teraz mam elektryczne pamięć mi nie potrzebna. Tylko ja jeżdżę samochodem więc jest mi to zbędne. Wentylacja ciekawy bajer ale to chyba rzadkość. Ja widziałem maty na allegro chyba 150zł szt
  24. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Na pewno światłowód też trzeba wymienić WRC chyba robił taką podmiankę i pisał że tylko to zostaje ---------- Post dopisany at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany at 23:46 ---------- Ma ktoś jakąś listę co trzeba dokładnie wymienić ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.