Treść opublikowana przez Gibons
-
B8 TrOOOOp
A może wrzucisz na forum dla innych też
-
B8 TrOOOOp
Pisz na PW jaka cena jaki stan etc
-
B8 TrOOOOp
Jarek ile płaciłeś za wymianę ? ASO czy serwis jakiś?
-
B8 TrOOOOp
Może tu ? http://a4-klub.pl/sprzedam-czesci-samochodowe-151/czesci-audi-vw-duze-rabaty-forum-kola-dwumasowe-plus-sprzegla-luk-sachs-285985/
-
Zimówki Michelin Pilot Alpin PA3 215/50/17
Możesz spokojnie zakładać.
-
Zimówki Michelin Pilot Alpin PA3 215/50/17
jaka szerokość felgi ?
-
Polecane opony zimowe
Ja w b8 mam na zimę 225/50/17 więc spokojnie takie możesz zakładać jeżeli się nie mylę to jest to nawet przewidziany rozmiar do tego samochodu.
-
Asystent Swiatel Drogowych HIGH BEAM ASSIST 2008-2012
A wie ktoś może jak kabelki są pociągnięte w oryginale do asystenta od lusterka ? chodzi mi o to którędy itd
-
Audi A5 8T FL SHOCKWAVE
Polift w a5 wymiata masakra. Powodzenia w modach i bezawaryjności
-
B8 TrOOOOp
Napisz do użytkownika stanley
-
Zamiana ze zwykłych lamp na neony przednie z xenonem i tylne po lifie 2012 avant
Ale kolega chce ledy nie neon a tam chyba są inne wtyki
-
B8 TrOOOOp
Tak wysłałem. Przekaż Twojemu koledze żeby mi nie wysyłał smsów o tak wczesnej porze bo nie którzy śpią po nocce. Stołki są z mojego samochodu te na których siedziałeś na SCP. Mam do kupienia komplet z S4 tyko muszę podjechać je obejrzeć w jakim są stanie.
-
B8 TrOOOOp
Jak myślicie to będzie oryginał ? XENON D3s PHILIPS XenEcoStart NOWY odbiór POZNAŃ (3637097617) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
B8 TrOOOOp
Byłby ktoś zainteresowany kompletem siedzeń skóra/alcantara w pełnej elektryce bez podgrzewania z pakietem schowek i pakietem oświetlenie. ? jak coś to PW
-
B8 TrOOOOp
Powinna działać tak jak Ci mówię ja miałem wyciągniętą z auta z 2008r z przodu a po numerze okazało się że to niby tylna. A PDC działało bo osobiście widziałem
-
B8 TrOOOOp
Numery mają inne, ale ja kupiłem wiązkę do przodu z numerem z tyłu a wiem że była wyciągnięta na bank z przodu więc nie wiem czym się mogą różnić. Może długością przewodów ?
-
B8 TrOOOOp
Napisz do Jarka (Darecy). ---------- Post dopisany at 13:05 ---------- Poprzedni post napisany at 12:25 ---------- Panowie, proszę zerknijcie na ten temat: http://a4-klub.pl/kazdy-temat-20/problem-doborem-sensora-temperatury-291311/ Jarek miał mi montować właśnie. Nawet miałem dzisiaj do niego jechać bo byłem umówiony, ale napisał że się nie podejmie bo robił jeden samochód i uwalił komfort. Szukam więc gdzieś indziej.
-
B8 TrOOOOp
Panowie kto podjąłby się montażu tylnych lamp żarówkowe na neon ? Mam wszystko lampy piny etc. Ewentualnie zna ktoś jakąś firmę z okolic Krakowa Katowic tak do 300km która to ogarnie. Słyszał ktoś o DK Tronic z krakowa ?
-
Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
Fajnie napisz jeszcze jakiej barwy te żaróweczki 4500K czy 6000k ? moim zdaniem 4500k świeci fajnie tylko trochę nie pasuję do ori podświetlania ledowego pod stołkami.
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Nie będzie obcierać ?
-
B8 TrOOOOp
"gościu" Ty wiesz najlepiej co autor pytania miał na myśli i pewnie pytał o nową z ASO. Samochodu tez nie można z hakiem zamówić w salonie bo nie ma dokładek takich. Samemu trzeba rezać
-
B8 TrOOOOp
ale czy tutaj ktoś chciał jakiś numer ? ktoś pytał co występuje w ASO ? a co nie ? gość zapytał czy jest dyfuzor s-line z otworem a więc jest tak jak i od S4 etc w każdym dyfuzorze może być otwór na hak i po temacie.
-
B8 TrOOOOp
Tylko że nikt tutaj nie pytał co dostajesz w ASO tylko czy dyfuzor s-line występuję z otworem na hak
-
B8 TrOOOOp
Pytanie nie brzmiało czy fabrycznie dyfuzor s-line jest z dziurą tylko czy takowy istnieje. Poniżej dowód że tak A4 B8 S LINE KOMBI 8K DOKŁADKA DYFUZOR TYŁ SEDAN (3612656696) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
- B8 TrOOOOp