Treść opublikowana przez Gibons
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Pewnie jakaś pompa
-
Montaż listew zewnętrznych progowych S4 B8 i S-line
To co kupować 3m ? tamte się nie nadadzą ?
-
Czy ta A4 B8 jest na oryginalnym zawieszeniu
Mnie się wydaje że jest na S-linie moja podobnie siedzi na 17
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
Mam jeszcze 2 takie zbędne dokładki więc jedną chyba pomaluje plastidipem na czarny mat bo w kolor samochodu na pewno mi się podobać nie będzie takie z połyskiem. Orientuje się ktoś czy jedna puszka starczy na to ?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Powiem wam że aż dziwne że tego w standardzie nie ma. Jak wsiadłem do B8 bez servo to masakra zwłaszcza na dużym i szerszym kole:facepalm:
-
Dłużej kręci na zimnym
2.0 TDI 143KM na obroty zerknę za chwilę bo pójdę odpalać
-
Montaż listew zewnętrznych progowych S4 B8 i S-line
Poszukam po sklepach tego kleju dzisiaj jak nie znajdę to zamówię z allegro skoro polecacie:) Ja kupiłem taśmę dwustronną w castoramie mam 2 jakąś Ruską firmy Scley oraz dość popularną firmy Tesa jedna była za 6zł druga za 20zł teraz nie pamiętam która ile kosztowała
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
Foto zderzaka i wydechu już z dokładką. Myślę czy by nie walnąć ją na czarno mam jeszcze jedną dokładkę na zbyciu
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Z tego co wiem to chyba jeszcze serva brakuje ;>
-
Uruchomienie testu wskazówek Gauge Test/Needle Sweep oraz Lap Timera
W którymś z tematów masz opis ukrytego zielonego i czerwonego menu poszukaj
-
Montaż listew zewnętrznych progowych S4 B8 i S-line
A może ktoś zapodać jakąś nazwę przykładową kleju ? ewentualnie czy z castoramy coś się nada ?
-
Montaż listew zewnętrznych progowych S4 B8 i S-line
Dzięki jutro poszukam takiego kleju
-
Lusterko zewnetrzne B8
Do lusterek bocznych musisz pociągnąć kabelki aby fotochrom zadziałał.
-
Montaż listew zewnętrznych progowych S4 B8 i S-line
Ma ktoś jakieś fotki z tej operacji ? jaki najlepiej kupić klej ? jutro będę montował listwy
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
S-line też już opanowali ---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 23:21 ---------- allroad też
-
serwisowa tabela obslugowa
1sze słyszę
-
serwisowa tabela obslugowa
A wymienia się to ? to się wypala a nie wymienia chyba.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Muszę se taki grill Chin-line załatwić
-
serwisowa tabela obslugowa
U mnie 5l weszło
-
serwisowa tabela obslugowa
Ja wymieniam Olej + filtr oleju co 10.000km Motul Specyfic. Filtr paliwa co 30.000km a filtr kabinowy co roku.
-
Klimatyzowany schowek jak zrobić ?
Z drugiej strony jak masz w schowku zmieniarkę lub AMI etc to nie zostaje tam dużo miejsca zbytnio aby coś chłodzić
-
Dłużej kręci na zimnym
Za chwilę będę odpalał to przyjrzę się temu i napiszę Ci ---------- Post dopisany at 16:38 ---------- Poprzedni post napisany at 14:12 ---------- No więc tak wciskam kluczyk wskazówki lecą do końca wracają w między czasie lustra się rozkładają i praktycznie jak kończą się rozkładać następuje rozruch ze tak powiem od strzału nie patrzyłem na temp. ale chyba u mnie podobna 7st około
-
Dłużej kręci na zimnym
U mnie wygląda to tak teraz... wciskam zapłon wszystko się uruchamia lusterka się rozkładają i silnik się zapala trwa to może 2-3sek nie uruchamiania a czas po jakim się uruchamia silnik od wciśnięcia zapłonu. Potem jest już normalnie na dotyk. Nie ma u mnie efektu kręcenia przez 3sek i dopiero odpalenia tylko wciskam zapłon wszystko się zaświeca i potem ciach odpala.
-
Dłużej kręci na zimnym
Grześ dobrze pisze świece muszą się zagrzać. Przypomnij sobie jak jest w starszych dieslach. Przekręcasz kluczyk czekasz aż świece się zagrzeją (zgaśnie kontrolka świec ) i można zapalać. Tutaj musisz włączyć zapłon i wtedy świece się grzeją i auto po chwili odpala. Mam tak samo i nie wydaje mi się aby to było przez akumulator. Ja to przynajmniej sobie tak tłumaczę jak napisałem
-
[ ALL B8] A4 B8 Avant 2.0 TDI
Nie ma za co co jak co ale lampy na prawdę dają fajny efekt teraz rób podświetlanie led tablicy żeby to miało ręce i nogi