Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gibons

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gibons

  1. Mnie bardziej zależy na wpisie w historie niż na serwisowaniu w ASO. Gdybym mógł oddać do innego warsztatu który wpisze mi w historię np wymianę rozrządu bo teraz do tego się przymierzam to z pewnością bym to zrobił. Półki co najtaniej wychodzi wymiana rozrządu w ASO Bielsko-Biała 760zł rozrząd z pompą + pasek wielorowkowy i rolka alternatora. Inne ASO w pobliżu cena za tą samą usługę 1350-1450zł. więc raz tyle nie wiem skąd taka różnica. Szkoda mi trochę tej historii bo auto krajowe i od nowości serwisowane w ASO.
  2. Witam Zastanawiam się kto z was serwisuje swój samochód w ASO ? Posiadam samochód zakupiony w polskim salonie i od nowości jest serwisowany w ASO przyszedł czas na wymianę rozrządu i mam dylemat czy warto wydawać tyle kasy na ASO. Chciałem się zorientować jak to jest w waszym przypadku.
  3. Zestaw jest dla osoby która lubi grzebać przy samochodach oraz motocyklach dosyć często, ale dla własnych potrzeb nie zarobkowych etc. Po prostu chodzi mi o zestaw z dobrego materiału oraz żeby było sporo opcji aby nie trzeba było dokupywać kluczy. Powiedzmy żeby rozkręcić trochę samochód, ale też jak przyjdzie wymienić świecę w motocyklu aby dało radę
  4. A coś ze stanleya ? ktoś używa ? czy lepiej już coval ? lub yato ? o tym honitonie też widzę dobre opinie krążą.
  5. 1 Zestaw ma 66el więcej niż ten z Covala (tutaj znalazłem tylko 150el) co prawda cena jest wyższa, ale komplet konkret. Myślę że jak do amatorskiego działania starczy i chyba nie będzie gorszy jakościowo od Covala. Ciekawi mnie ta gwarancja natomiast wieczysta
  6. Mówisz o czymś takim ? COVAL KLUCZE NASADOWE 150 EL GW KURIER 24H (3772916513) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Ilu elementowe macie te zestawy ? z tego co widzę to stal jest ta sama co w Yato. Poza tym nie wydaje mi się aby Yato było chińskim szajsem jak to nazwałeś to nie topex
  7. Dzięki Dev myślę że do 600zł chyba nic innego nie wykombinuję.
  8. Ktoś może potwierdzić że to faktycznie stal najwyższej jakości ? te oznaczenia na aukcji ktoś zna się na nich ?
  9. Chciałbym kupić na prezent jakiś dobry zestaw kluczy. Znalazłem coś takiego może ktoś ma ? używa ? miał do czynienia ? Ewentualnie coś w tej cenie lepszego ? ZESTAW 216el KLUCZY YATO YT-3884 + 40 el. YT-0400 (3731240452) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  10. Ładnie siadło i kolorek piękny. Nie mogę się doczekać jak wejdzie vossen:naughty:
  11. Powiedzcie mi co wymienić przy wymianie rozrządu ? Rozrząd + pompa wody Napinacz + pasek klimatyzacji ? Napinacz + pasek alternatora ?
  12. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mogę to jakoś sprawdzić nie rozbierając kiery ? ilu ładunkową mam kupić ?
  13. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie jaką poduchę trzeba do takiej kiery ?
  14. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mi chodziło raczej o jakąś skuteczną metodę ściągnięcia listew a nie samego kleju z nich.
  15. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Półki co same golasy mi wpadają nikt ich nie reza
  16. W standardzie jest instalacja wiązka itp. ale nie zawsze są wkłady lusterek z matą do podgrzewania. Nie raz trzeba je dokupić i zakodować podgrzewanie.
  17. Mniejsze poliftowe mają taki "rowek" u góry na obudowie. Większe są gładkie wszędzie. Możesz też sprawdzić inaczej składając je ręką np jak nie masz el składanych. Jak złożą się prostopadle do nadwozia to są większe jak pod kątem do góry to poliftowe mniejsze.
  18. Ja zbieram oryginalne płyty z muzyką dokładnie polski hip-hop. Mam coś koło 200 płyt. Od najstarszych po najnowsze wszystko 1sze wydania.
  19. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pokaż jak ta gumka wygląda.
  20. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Myślałem o takiej
  21. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Oj przecież nikt się z Ciebie nie wyśmiewa to tylko takie żarty. Jeśli Cię uraziłem sorry tutaj masz temat o wymianie kierownicy może choć trochę coś Ci pomoże. http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/montaz-kierownicy-multifunkcjyjnej-a4-b8-268784/ PS czym ściagaliście listwy progowe te wewnetrzne ? dzisiaj przyszły mi s-line i jutro chce podmienić. Czym najlepiej się to ściaga ? myślałem o jakiejśc cienkiej szpachelce
  22. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Był gdzieś temat o podmianie poduszki chyba
  23. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ubierz kask motocyklowy najlepiej.
  24. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja wysyłałem DHLem 76zł płaciłem dwie paczki każda po 38zł ---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:33 ---------- Tu zamawiałem https://www.kurjerzy.pl/przesylki_kurierskie_cennik?gclid=CNLts-6WkrsCFY5b3goduikAfA

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.