Treść opublikowana przez Gibons
-
Kto z was serwisuje samochód w ASO ?
Mnie bardziej zależy na wpisie w historie niż na serwisowaniu w ASO. Gdybym mógł oddać do innego warsztatu który wpisze mi w historię np wymianę rozrządu bo teraz do tego się przymierzam to z pewnością bym to zrobił. Półki co najtaniej wychodzi wymiana rozrządu w ASO Bielsko-Biała 760zł rozrząd z pompą + pasek wielorowkowy i rolka alternatora. Inne ASO w pobliżu cena za tą samą usługę 1350-1450zł. więc raz tyle nie wiem skąd taka różnica. Szkoda mi trochę tej historii bo auto krajowe i od nowości serwisowane w ASO.
-
Kto z was serwisuje samochód w ASO ?
Witam Zastanawiam się kto z was serwisuje swój samochód w ASO ? Posiadam samochód zakupiony w polskim salonie i od nowości jest serwisowany w ASO przyszedł czas na wymianę rozrządu i mam dylemat czy warto wydawać tyle kasy na ASO. Chciałem się zorientować jak to jest w waszym przypadku.
-
Czy ten zestaw kluczy jest coś wart ?
Zestaw jest dla osoby która lubi grzebać przy samochodach oraz motocyklach dosyć często, ale dla własnych potrzeb nie zarobkowych etc. Po prostu chodzi mi o zestaw z dobrego materiału oraz żeby było sporo opcji aby nie trzeba było dokupywać kluczy. Powiedzmy żeby rozkręcić trochę samochód, ale też jak przyjdzie wymienić świecę w motocyklu aby dało radę
-
Czy ten zestaw kluczy jest coś wart ?
A coś ze stanleya ? ktoś używa ? czy lepiej już coval ? lub yato ? o tym honitonie też widzę dobre opinie krążą.
-
Czy ten zestaw kluczy jest coś wart ?
1 Zestaw ma 66el więcej niż ten z Covala (tutaj znalazłem tylko 150el) co prawda cena jest wyższa, ale komplet konkret. Myślę że jak do amatorskiego działania starczy i chyba nie będzie gorszy jakościowo od Covala. Ciekawi mnie ta gwarancja natomiast wieczysta
-
Czy ten zestaw kluczy jest coś wart ?
Mówisz o czymś takim ? COVAL KLUCZE NASADOWE 150 EL GW KURIER 24H (3772916513) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Ilu elementowe macie te zestawy ? z tego co widzę to stal jest ta sama co w Yato. Poza tym nie wydaje mi się aby Yato było chińskim szajsem jak to nazwałeś to nie topex
-
Czy ten zestaw kluczy jest coś wart ?
Dzięki Dev myślę że do 600zł chyba nic innego nie wykombinuję.
-
Czy ten zestaw kluczy jest coś wart ?
Ktoś może potwierdzić że to faktycznie stal najwyższej jakości ? te oznaczenia na aukcji ktoś zna się na nich ?
-
Czy ten zestaw kluczy jest coś wart ?
Chciałbym kupić na prezent jakiś dobry zestaw kluczy. Znalazłem coś takiego może ktoś ma ? używa ? miał do czynienia ? Ewentualnie coś w tej cenie lepszego ? ZESTAW 216el KLUCZY YATO YT-3884 + 40 el. YT-0400 (3731240452) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Ładnie siadło i kolorek piękny. Nie mogę się doczekać jak wejdzie vossen:naughty:
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
Powiedzcie mi co wymienić przy wymianie rozrządu ? Rozrząd + pompa wody Napinacz + pasek klimatyzacji ? Napinacz + pasek alternatora ?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Czekamy na wiecej fotek
-
B8 TrOOOOp
Mogę to jakoś sprawdzić nie rozbierając kiery ? ilu ładunkową mam kupić ?
-
B8 TrOOOOp
Panowie jaką poduchę trzeba do takiej kiery ?
-
B8 TrOOOOp
Mi chodziło raczej o jakąś skuteczną metodę ściągnięcia listew a nie samego kleju z nich.
-
B8 TrOOOOp
Półki co same golasy mi wpadają nikt ich nie reza
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
W standardzie jest instalacja wiązka itp. ale nie zawsze są wkłady lusterek z matą do podgrzewania. Nie raz trzeba je dokupić i zakodować podgrzewanie.
-
Montaż oświetlenia zewnętrznego w obudowie lusterek bocznych
Mniejsze poliftowe mają taki "rowek" u góry na obudowie. Większe są gładkie wszędzie. Możesz też sprawdzić inaczej składając je ręką np jak nie masz el składanych. Jak złożą się prostopadle do nadwozia to są większe jak pod kątem do góry to poliftowe mniejsze.
-
Czy ktoś coś zbiera/ kolekcjonuje??
Ja zbieram oryginalne płyty z muzyką dokładnie polski hip-hop. Mam coś koło 200 płyt. Od najstarszych po najnowsze wszystko 1sze wydania.
-
B8 TrOOOOp
Pokaż jak ta gumka wygląda.
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Oj przecież nikt się z Ciebie nie wyśmiewa to tylko takie żarty. Jeśli Cię uraziłem sorry tutaj masz temat o wymianie kierownicy może choć trochę coś Ci pomoże. http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/montaz-kierownicy-multifunkcjyjnej-a4-b8-268784/ PS czym ściagaliście listwy progowe te wewnetrzne ? dzisiaj przyszły mi s-line i jutro chce podmienić. Czym najlepiej się to ściaga ? myślałem o jakiejśc cienkiej szpachelce
-
B8 TrOOOOp
Był gdzieś temat o podmianie poduszki chyba
-
B8 TrOOOOp
Ubierz kask motocyklowy najlepiej.
-
B8 TrOOOOp
Ja wysyłałem DHLem 76zł płaciłem dwie paczki każda po 38zł ---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:33 ---------- Tu zamawiałem https://www.kurjerzy.pl/przesylki_kurierskie_cennik?gclid=CNLts-6WkrsCFY5b3goduikAfA