Treść opublikowana przez Gibons
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Grześ ale to jest chyba do 2G co napisałeś w 3G nie koduje się tego przypadkiem przez ukryte menu i w 5F ?
-
Jakie macie spalanie w A4 B8 2.0TDI?
12l nawet na krótkie odcinki w CAGA to trochę dużo.
-
[ ALL B8] A4 B8 Avant 2.0 TDI
Ty masz sedana więc koszt jest całkiem inny czyt. większy
-
Osłona silnika ostatnia czesc przy zderzaku z wersji s4
Chyba oto Ci chodzi 8K0 807 233 B - Cena ASO 147zł brutto
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
Dzięki powiem Ci że wahałem się trochę z tym tłumikiem, ale nie żałuje teraz sto razy lepiej wygląda i S-line też robi robotę. Jeszcze myślę nad założeniem końcówek chromowanych.
-
B8 TrOOOOp
Linki nie zamarzały szybko korodowały dlatego że przy końcu nie było oryginalnie tej "koszulki" i tam szybko rdza siadała i blokowały się. Z resztą nie ważne tutaj jest inna technika więc nic się pewnie dziać nie będzie.
-
B8 TrOOOOp
Boze i Ty nie grzmisz :-D Kolego odkąd jesteś taki poprawny? Zerknij lepiej tutaj na pisownie. http://a4-klub.pl/search.php?searchid=5122077
-
B8 TrOOOOp
To chyba był Fiat 126p. Skąd ten wniosek ? czyżbyś po przednio malczanem pomykał ? Poprzednio nie, ale pamiętam go właśnie przez ten ręczny. Pamiętam jak go pchałem po śniegu z zaciągniętym ręcznym przez 100 metrów do garażu na rozmarznięcie. Ja po przednio miałem VW z 2001r dokładnie polówkę w zasadzie tam była różnica bo z tyłu były jeszcze bębny i pewnie dlatego nie raz nie do końca odbijał ręczny i był problem. Tutaj sprawa wygląda inaczej, ale zawsze lepiej zapytać czy ktoś miał z tym problem
-
B8 TrOOOOp
za 3.0 Q TDI trzeba troszke kasy wyłozyc I raczej trzeba jej szukać na zachodzie gdzie dochodzi potem nie mała opłata. Co do spalania rozmawiałem ostatnio z jednym gościem i mówił że średnio mu bierze 8,5l więc spalanie dobre jak na taki motor
-
B8 TrOOOOp
To chyba był Fiat 126p. Skąd ten wniosek ? czyżbyś po przednio malczanem pomykał ?
-
B8 TrOOOOp
Proszę Cie teraz nie robią idealnych samochodów kiedy to w końcu zrozumiecie jakby tak patrzyć to nie kupiłbyś teraz żadnego z nowszych samochodów ponieważ w Audi dzieje się to i tamto w BMW znowu każdy boi się rozrządu ponoć łańcuchy się naciągają wymiana droga 5k-7k bo trzeba silnik wyciągać etc w VW podobnie bo to prawie to co Audi jak nie to samom w nie których przypadkach etc itd itp Trzeba po prostu szukać zadbanej sztuki dokładnie ją sprawdzić a potem coś wyjdzie ? no cóż życie, albo się człowiek decyduje na samochód nowszy, albo można kupić starsze konstrukcje idiotoodporne. Sorry ale taka jest prawda teraz nie robią dobrych samochodów niestety. W kwestii mechaników już nie będę się wypowiadał bo co jeden to mądrzejszy.
-
B8 TrOOOOp
Powiedzcie mi panowie bo to moja pierwsza zima z B8 jak tutaj wygląda sprawa z ręcznym hamulcem ? zaciągacie go jak jest mróz ? nic się nie dzieje ? nie chwyta ? w po przednim samochodzie miałem zwykły ręczny i w zimie np unikałem zaciągania za zwyczaj zostawiałem na biegu. Odkąd mam b8 używam tylko hamulca ręcznego i zostawiam na biegu jałowym.
-
B8 TrOOOOp
Zmień mechanika taka dobra rada.
-
Assistance Na Europe
Ja szukam czegoś co będzie dobrze działać w takich krajach jak. Słowacja Węgry Austria Czechy (Ukraina jeśli to możliwe) Rumunia Chorwacja etc.
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Chyba jest u mnie się tak blokuje.
-
Od kiedy produkcja B8
Mi się wydaje że B8 było od 2008r a A5 bodajże od 2007r
-
Assistance Na Europe
Witam mam takie pytanie za niedługo kończy mi się ubezpieczenie OC/AC etc zawierając nową umowę chciałbym wykupić na ten rok jakieś porządne assistance na Polskę oraz Europę. Słyszałem że nie trzeba korzystać z ubezpieczalni tej w której zawierane jest OC i AC tylko można w całkiem innej osobno wykupić Assistance. Co byście mogli polecić ?
-
[ALL B8] Bieda ale z Działającą klimatyzają ;) yeaahhh !!!
To wiem chodziło mi bardziej o szerokość felgi i jej et oraz oponę jaką masz na tym. Jeździłeś już na tym w zimie ? bo zastanawiam się właśnie też nad takim samym kołem. Tylko nie wiem czy 18 nie za duża na zimę.
-
[ALL B8] Bieda ale z Działającą klimatyzają ;) yeaahhh !!!
Możesz napisać jakie tam masz koło ?
-
[ALL B8] Bieda ale z Działającą klimatyzają ;) yeaahhh !!!
To jest letni setup czy już zimowy ; >?
-
B8 TrOOOOp
Ja też mam AUX działający też podpinałem telefon i muza szła tylko trzeba było przestawić na MMI ze Zmieniarki na AUX i leciała muza. Mam MMI 2G
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
na pewno 20 będzie jak Vossen piękne felgi ale ta cena mi podoba się wzór CV3 chyba takie ma oznaczenie, ale 3tyś szt
-
Dłużej kręci na zimnym
Patrzyłem na obroty i nie wzrastają ani nie falują etc są stałe.
-
Montaż listew zewnętrznych progowych S4 B8 i S-line
Czyli 6mm starczy spokojnie ? zamówię ją i ten klej do szyb myślę że już nic tego nie urwie
-
Montaż listew zewnętrznych progowych S4 B8 i S-line
Taka będzie ok ? czy szerszą używaliście ? ta ma 6mm TAŚMA DWUSTRONNA 3M PLUS TAPE -NA LISTWY 6x20 (3714665592) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Wie ktoś czy można to w jakimś sklepie kupić typu Castorama etc ? ---------- Post dopisany at 16:07 ---------- Poprzedni post napisany at 16:02 ---------- Chyba że ma ktoś do odsprzedania parę metrów :> ?