Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gibons

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gibons

  1. Grześ ale to jest chyba do 2G co napisałeś w 3G nie koduje się tego przypadkiem przez ukryte menu i w 5F ?
  2. 12l nawet na krótkie odcinki w CAGA to trochę dużo.
  3. Ty masz sedana więc koszt jest całkiem inny czyt. większy
  4. Chyba oto Ci chodzi 8K0 807 233 B - Cena ASO 147zł brutto
  5. Dzięki powiem Ci że wahałem się trochę z tym tłumikiem, ale nie żałuje teraz sto razy lepiej wygląda i S-line też robi robotę. Jeszcze myślę nad założeniem końcówek chromowanych.
  6. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Linki nie zamarzały szybko korodowały dlatego że przy końcu nie było oryginalnie tej "koszulki" i tam szybko rdza siadała i blokowały się. Z resztą nie ważne tutaj jest inna technika więc nic się pewnie dziać nie będzie.
  7. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Boze i Ty nie grzmisz :-D Kolego odkąd jesteś taki poprawny? Zerknij lepiej tutaj na pisownie. http://a4-klub.pl/search.php?searchid=5122077
  8. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To chyba był Fiat 126p. Skąd ten wniosek ? czyżbyś po przednio malczanem pomykał ? Poprzednio nie, ale pamiętam go właśnie przez ten ręczny. Pamiętam jak go pchałem po śniegu z zaciągniętym ręcznym przez 100 metrów do garażu na rozmarznięcie. Ja po przednio miałem VW z 2001r dokładnie polówkę w zasadzie tam była różnica bo z tyłu były jeszcze bębny i pewnie dlatego nie raz nie do końca odbijał ręczny i był problem. Tutaj sprawa wygląda inaczej, ale zawsze lepiej zapytać czy ktoś miał z tym problem
  9. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    za 3.0 Q TDI trzeba troszke kasy wyłozyc I raczej trzeba jej szukać na zachodzie gdzie dochodzi potem nie mała opłata. Co do spalania rozmawiałem ostatnio z jednym gościem i mówił że średnio mu bierze 8,5l więc spalanie dobre jak na taki motor
  10. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To chyba był Fiat 126p. Skąd ten wniosek ? czyżbyś po przednio malczanem pomykał ?
  11. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Proszę Cie teraz nie robią idealnych samochodów kiedy to w końcu zrozumiecie jakby tak patrzyć to nie kupiłbyś teraz żadnego z nowszych samochodów ponieważ w Audi dzieje się to i tamto w BMW znowu każdy boi się rozrządu ponoć łańcuchy się naciągają wymiana droga 5k-7k bo trzeba silnik wyciągać etc w VW podobnie bo to prawie to co Audi jak nie to samom w nie których przypadkach etc itd itp Trzeba po prostu szukać zadbanej sztuki dokładnie ją sprawdzić a potem coś wyjdzie ? no cóż życie, albo się człowiek decyduje na samochód nowszy, albo można kupić starsze konstrukcje idiotoodporne. Sorry ale taka jest prawda teraz nie robią dobrych samochodów niestety. W kwestii mechaników już nie będę się wypowiadał bo co jeden to mądrzejszy.
  12. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Powiedzcie mi panowie bo to moja pierwsza zima z B8 jak tutaj wygląda sprawa z ręcznym hamulcem ? zaciągacie go jak jest mróz ? nic się nie dzieje ? nie chwyta ? w po przednim samochodzie miałem zwykły ręczny i w zimie np unikałem zaciągania za zwyczaj zostawiałem na biegu. Odkąd mam b8 używam tylko hamulca ręcznego i zostawiam na biegu jałowym.
  13. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zmień mechanika taka dobra rada.
  14. Ja szukam czegoś co będzie dobrze działać w takich krajach jak. Słowacja Węgry Austria Czechy (Ukraina jeśli to możliwe) Rumunia Chorwacja etc.
  15. Chyba jest u mnie się tak blokuje.
  16. Mi się wydaje że B8 było od 2008r a A5 bodajże od 2007r
  17. Witam mam takie pytanie za niedługo kończy mi się ubezpieczenie OC/AC etc zawierając nową umowę chciałbym wykupić na ten rok jakieś porządne assistance na Polskę oraz Europę. Słyszałem że nie trzeba korzystać z ubezpieczalni tej w której zawierane jest OC i AC tylko można w całkiem innej osobno wykupić Assistance. Co byście mogli polecić ?
  18. To wiem chodziło mi bardziej o szerokość felgi i jej et oraz oponę jaką masz na tym. Jeździłeś już na tym w zimie ? bo zastanawiam się właśnie też nad takim samym kołem. Tylko nie wiem czy 18 nie za duża na zimę.
  19. Możesz napisać jakie tam masz koło ?
  20. To jest letni setup czy już zimowy ; >?
  21. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja też mam AUX działający też podpinałem telefon i muza szła tylko trzeba było przestawić na MMI ze Zmieniarki na AUX i leciała muza. Mam MMI 2G
  22. na pewno 20 będzie jak Vossen piękne felgi ale ta cena mi podoba się wzór CV3 chyba takie ma oznaczenie, ale 3tyś szt
  23. Gibons odpowiedział(a) na matiteam3 temat w 2.0TDI
    Patrzyłem na obroty i nie wzrastają ani nie falują etc są stałe.
  24. Czyli 6mm starczy spokojnie ? zamówię ją i ten klej do szyb myślę że już nic tego nie urwie
  25. Taka będzie ok ? czy szerszą używaliście ? ta ma 6mm TAŚMA DWUSTRONNA 3M PLUS TAPE -NA LISTWY 6x20 (3714665592) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Wie ktoś czy można to w jakimś sklepie kupić typu Castorama etc ? ---------- Post dopisany at 16:07 ---------- Poprzedni post napisany at 16:02 ---------- Chyba że ma ktoś do odsprzedania parę metrów :> ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.