Treść opublikowana przez Gibons
-
B8 TrOOOOp
Bogdan, masz już dla mnie boczek od kierowcy ... Nie odpisujesz na PW a nie wiem czy mam trzymać dla Ciebie ten pstryczek 123... Mumen a Ty masz dla mnie tą rączkę ?
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
No to w pyte tzn ze masz w polsce trzy razy drozsze ubezpieczenie. Nie wiem jak jest u was, ale na Polskie realia znalazłem to najtaniej i wszystko dokładnie przeczytałem chyba z 10 razy. Ubezpieczenie mam w Hestii.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Ja mam auto ubezpieczone na 65K szyby na 5k w/w nie ważne czy z mojej czy z kogoś winy nie zabierają zniżek ani z OC ani z AC naprawa na oryginalnych częściach w ASO. Bez wkładu własnego bez jakichś amortyzacji etc. Kosztowało mnie to 2200zł przy pełnych zniżkach OC i AC ---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:17 ---------- aha i 65K mam ważne cały okres ubezpieczenie suma ta nie spada
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Będzie facelift
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
To fajnie przy okazji wymienię przewody na jakieś w stalowym oplocie więc będzie komplet. Orientujesz się ile można wołać mniej więcej za taki komplet ? Zaciski + Jarzma i przewody ham ?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
A zacisk + Jarzmo ? ---------- Post dopisany at 16:13 ---------- Poprzedni post napisany at 16:12 ---------- Z tego co wiem to z S4 B7 ktoś chyba wsadzał heble do b8 myślałem że odwrotnie też da radę
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Powiedzcie mi czy z A4 B8 podejdą Heble przednie tam są bodajże 314mm do B7 lub B6 ? Ja będę wymieniał przód na S4 a moje chciałbym sprzedać kolega może ode mnie kupi ale on ma B7 chciałem się zorientować czy wejdzie to bez problemu.
-
To było ogłoszenie jakich wiele… Z jednym „ale”
Mam nadzieje że te Panie były równie ładne jak to B6
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
A wy nie macie tam czegoś takiego przy ubezpieczeniu że w/w nie traci się zniżek ? ja wiem że mam taką opcję w AC i OC
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
co za łeb jak to się stało ? pamiętasz chociaż jaki samochód ?
-
[ALL] Nowy warsztat Janusza i Wojtka
Jest taki w krk ale na ulicy opolskiej
-
[B8 CAGA] czarny kot
Ja mam jak chcesz pisz na PW idealny stan
-
[ALL] Nowy warsztat Janusza i Wojtka
a może ktoś napisze jak ten warsztat się nazywa ? ma jakąś nazwę stronę internetową ?
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Takie koła na zimę by pasowały do niej chyba że myślisz o większych FELGI ALU 17'' AUDI A4 8K ORYGINALNE !! SPRAWDŹ !! (3780424103) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
B8 TrOOOOp
Ja miałem wysyłkę gratis
-
Kto z was serwisuje samochód w ASO ?
No roboczo godzinę mają ładą żeby każdy z nas miał taką stawkę w pracy to by było dobrze Swoją drogą rozrząd ważna rzecz więc wypadałoby mieć ją w historii serwisowej. Dla odmiany pytałem też w ASO Skoda tam robocizna ponad 700zł, ale znowu coś części drogie ponad 1500zł za sam rozrząd z pompą wody i paskiem wieloklinowym, ale co najważniejsze nie wpiszą do historii serwisowania wymiany. Jedynie książka + faktura za naprawę i części. Taką operację można zrobić w każdym dobrym serwisie poza ASO i znacznie taniej. Zastanawiam się czy zawsze są te uszczelniacze wymieniane w ASO?
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Piękna przydałby się zderzak s-line z tyłu i dwie rurki Dobrze że nie masz suba w bagażniku bo chyba by to tam wszystko nie wlazło ;/
-
Kto z was serwisuje samochód w ASO ?
Koszt roboczogodziny i nic więcej. Entuzjastom ASO polecam temat: http://a4-klub.pl/kazdy-temat-20/serwis-aso-spali-moj-kochan-audi-cyklu-prawdziwe-historie-186656/ dla równowagi i zachowania rozsądnego dystansu powinieneś przytoczyć dziesiątki jak nie setki przypadów, kiedy to "macher" narobił takiego bigosu, że głowa mała. Poza tym, jeśli chodzi o te porównanie kosztu dwóch ASO to zauważ, że różnica wynosi ok 100%. To nie jest kwestia robocizny, w końcu mówimy o dwóch ASO. Te 700 to koszt całkowity??? przecież komplet części oryginalnych kosztuje więcej. Niektóre ASO godzą się robić na zamiennika, dostarczonych przez klienta ale obawiam się, że w praktyce w razie problemów klient zostanie sam z problemem. ASO rządzi się swoimi prawami i tyle, sens robienia czegoś u nich i kupowania oryginalnych części jest tylko wtedy gdy auto jest tam regularnie na przeglądach. Zazwyczaj na rozrząd dają owszem gwarancję ale pod warukiem, że będziesz się pojawiał na przeglądach. Nie kolego to są ceny samej robocizny i jest taka różnica. ASO Bielsko-Biała - cena robocizny 760zł ASO Katowice/Kraków - 1300-1400zł Czy u was przy wymianie rozrządu były wymieniane również takie rzeczy jak: Napinacz paska wielorowkowego Rolka Uszczelka wału Pierścień uszczelnienia ---------- Post dopisany at 17:55 ---------- Poprzedni post napisany at 17:36 ---------- Dostałem taką wycenę za robociznę oraz części.
-
czy da rade wjechać do takiego garażu ?
Zależy jaką Audicą A1 wjedziesz z Q7 będzie problem
-
Czy ten zestaw kluczy jest coś wart ?
Z tego co widzę to torxy chyba są najsłabsze z tych zestawów, albo najczęściej używane i dlatego każdy je łamie. W sumie audi to jeden wielki TORX
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Bardzo prosto się ściąga coś szerszego płaskiego i nie giętkiego aby podważyć i elegancko wychodzi. Ja to robiłem jak WRC nożem do masła
-
Czy ten zestaw kluczy jest coś wart ?
Zestaw faktycznie spory. Cena spoko, ale coś nie mogę znaleźć info o tej firmie. Co to w ogóle za firma gdyś pierwszy raz słyszę
-
B8 TrOOOOp
H11 29W CAN PRZECIWMGIELNE DZIENNA AUDI A4 Avant (3607963241) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
B8 TrOOOOp
Ja mam bez oporników i wszystko śmiga 29W jasność jest mega i idealnie zgrywa się z ksenonem.
-
Kto z was serwisuje samochód w ASO ?
W którym ASO serwisujesz ? polecasz któreś lub odradzasz ?