Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gibons

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gibons

  1. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Bogdan, masz już dla mnie boczek od kierowcy ... Nie odpisujesz na PW a nie wiem czy mam trzymać dla Ciebie ten pstryczek 123... Mumen a Ty masz dla mnie tą rączkę ?
  2. No to w pyte tzn ze masz w polsce trzy razy drozsze ubezpieczenie. Nie wiem jak jest u was, ale na Polskie realia znalazłem to najtaniej i wszystko dokładnie przeczytałem chyba z 10 razy. Ubezpieczenie mam w Hestii.
  3. Ja mam auto ubezpieczone na 65K szyby na 5k w/w nie ważne czy z mojej czy z kogoś winy nie zabierają zniżek ani z OC ani z AC naprawa na oryginalnych częściach w ASO. Bez wkładu własnego bez jakichś amortyzacji etc. Kosztowało mnie to 2200zł przy pełnych zniżkach OC i AC ---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:17 ---------- aha i 65K mam ważne cały okres ubezpieczenie suma ta nie spada
  4. To fajnie przy okazji wymienię przewody na jakieś w stalowym oplocie więc będzie komplet. Orientujesz się ile można wołać mniej więcej za taki komplet ? Zaciski + Jarzma i przewody ham ?
  5. A zacisk + Jarzmo ? ---------- Post dopisany at 16:13 ---------- Poprzedni post napisany at 16:12 ---------- Z tego co wiem to z S4 B7 ktoś chyba wsadzał heble do b8 myślałem że odwrotnie też da radę
  6. Powiedzcie mi czy z A4 B8 podejdą Heble przednie tam są bodajże 314mm do B7 lub B6 ? Ja będę wymieniał przód na S4 a moje chciałbym sprzedać kolega może ode mnie kupi ale on ma B7 chciałem się zorientować czy wejdzie to bez problemu.
  7. Mam nadzieje że te Panie były równie ładne jak to B6
  8. A wy nie macie tam czegoś takiego przy ubezpieczeniu że w/w nie traci się zniżek ? ja wiem że mam taką opcję w AC i OC
  9. co za łeb jak to się stało ? pamiętasz chociaż jaki samochód ?
  10. Jest taki w krk ale na ulicy opolskiej
  11. Ja mam jak chcesz pisz na PW idealny stan
  12. a może ktoś napisze jak ten warsztat się nazywa ? ma jakąś nazwę stronę internetową ?
  13. Takie koła na zimę by pasowały do niej chyba że myślisz o większych FELGI ALU 17'' AUDI A4 8K ORYGINALNE !! SPRAWDŹ !! (3780424103) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  14. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja miałem wysyłkę gratis
  15. No roboczo godzinę mają ładą żeby każdy z nas miał taką stawkę w pracy to by było dobrze Swoją drogą rozrząd ważna rzecz więc wypadałoby mieć ją w historii serwisowej. Dla odmiany pytałem też w ASO Skoda tam robocizna ponad 700zł, ale znowu coś części drogie ponad 1500zł za sam rozrząd z pompą wody i paskiem wieloklinowym, ale co najważniejsze nie wpiszą do historii serwisowania wymiany. Jedynie książka + faktura za naprawę i części. Taką operację można zrobić w każdym dobrym serwisie poza ASO i znacznie taniej. Zastanawiam się czy zawsze są te uszczelniacze wymieniane w ASO?
  16. Piękna przydałby się zderzak s-line z tyłu i dwie rurki Dobrze że nie masz suba w bagażniku bo chyba by to tam wszystko nie wlazło ;/
  17. Koszt roboczogodziny i nic więcej. Entuzjastom ASO polecam temat: http://a4-klub.pl/kazdy-temat-20/serwis-aso-spali-moj-kochan-audi-cyklu-prawdziwe-historie-186656/ dla równowagi i zachowania rozsądnego dystansu powinieneś przytoczyć dziesiątki jak nie setki przypadów, kiedy to "macher" narobił takiego bigosu, że głowa mała. Poza tym, jeśli chodzi o te porównanie kosztu dwóch ASO to zauważ, że różnica wynosi ok 100%. To nie jest kwestia robocizny, w końcu mówimy o dwóch ASO. Te 700 to koszt całkowity??? przecież komplet części oryginalnych kosztuje więcej. Niektóre ASO godzą się robić na zamiennika, dostarczonych przez klienta ale obawiam się, że w praktyce w razie problemów klient zostanie sam z problemem. ASO rządzi się swoimi prawami i tyle, sens robienia czegoś u nich i kupowania oryginalnych części jest tylko wtedy gdy auto jest tam regularnie na przeglądach. Zazwyczaj na rozrząd dają owszem gwarancję ale pod warukiem, że będziesz się pojawiał na przeglądach. Nie kolego to są ceny samej robocizny i jest taka różnica. ASO Bielsko-Biała - cena robocizny 760zł ASO Katowice/Kraków - 1300-1400zł Czy u was przy wymianie rozrządu były wymieniane również takie rzeczy jak: Napinacz paska wielorowkowego Rolka Uszczelka wału Pierścień uszczelnienia ---------- Post dopisany at 17:55 ---------- Poprzedni post napisany at 17:36 ---------- Dostałem taką wycenę za robociznę oraz części.
  18. Zależy jaką Audicą A1 wjedziesz z Q7 będzie problem
  19. Z tego co widzę to torxy chyba są najsłabsze z tych zestawów, albo najczęściej używane i dlatego każdy je łamie. W sumie audi to jeden wielki TORX
  20. Bardzo prosto się ściąga coś szerszego płaskiego i nie giętkiego aby podważyć i elegancko wychodzi. Ja to robiłem jak WRC nożem do masła
  21. Zestaw faktycznie spory. Cena spoko, ale coś nie mogę znaleźć info o tej firmie. Co to w ogóle za firma gdyś pierwszy raz słyszę
  22. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    H11 29W CAN PRZECIWMGIELNE DZIENNA AUDI A4 Avant (3607963241) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  23. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja mam bez oporników i wszystko śmiga 29W jasność jest mega i idealnie zgrywa się z ksenonem.
  24. W którym ASO serwisujesz ? polecasz któreś lub odradzasz ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.