Treść opublikowana przez Gibons
-
B8 TrOOOOp
Zwykła alcantara też występuję z tą skórą ładniejszą i też bardzo dobrze wygląda.
-
B8 TrOOOOp
Być może bo skóra jest całkiem inna oglądałem też na żywo stołki z S4 mirona i tam też właśnie jest skóra gładka taka jaśniejsza więc jakaś zmiana na pewno była i te z polifta wyglądają bardzo ładnie.
-
B8 TrOOOOp
Chodzi mi o skórę jaka jest użyta w tym zestawieniu. Ja teraz też mam skóra/alcantara. Tylko wydaje mi się że w poliftach ta skóra jest innej jakości tzn jest bardziej taka cienka i gładka oraz ma jaśniejszy odcień niż przed lift. Mam też skórę z alcantarą dziurkowaną na podmianę tylko zastanawiam się czy podmieniać. Tutaj Twoje foto a tutaj moje trochę się chyba różni.
-
B8 TrOOOOp
Dzięki miodzio za info w sprawie wtyczek Powiedzcie mi jeszcze czy fotele przed a poliftowe chodzi o skórzane dokładnie skóra/alcantara różnią się jakością/wyglądem skóry ? nie wiem czy wydaje mi się tylko że w tych przed liftem skóra jest taka jakby grubsza twardsza i bardziej czarna. Po lift znowu wygląda bardziej "cienko" skóra jest gładsza i taka jakby jaśniejsza. Może to ktoś potwierdzić ?
-
B8 TrOOOOp
Panowie takie szybkie pytanko siedzenia z wtyką czarna czerwona zielona - podgrzewane tak ? zółta to będą jakie ?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Tak jeździłem na takich i na takich i różnicy nie widziałem żadnej co do zdjęcia nie podeślę bo nie posiadam takiego jakbyś chciał na daną chwilę. I jakie 1,2cm chyba 5mm (0,5cm) 1,2cm to może być różnicy ale w wysokości od podłoża do opony czy tam nadkola.
-
Audi Lane Assist
To działa chyba na zasadzie że jak zjedziesz z toru jazdy bez kierunkowskazu jest sygnał dźwiękowy oraz na desce pojawia się komunikat i kierownica wibruje. Tor jazdy musisz skorygować chyba sam. Z tego co wiem kierownica występuje tylko w tej opcji jako czteroramienna czyli ta be
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Umówmy się między 245.40.19 teraz na takich jeżdżę a 245.35.19 nie odczujemy różnicy w jeździe
-
Znaczenie ET Felgi
Panowie mam pytanie czy w b8 wejdzie felga 9J et 33 rozmiar 19 na to oponę chciałem dać 245.35.19 Wiem że chłopaki jeżdżą na 8,5J et 32 roz 19 i oponach 245.35.19 jeszcze na gwincie czy springach -30mm i jest ok Czy to 0,5J zrobi taką różnicę. Interesują mnie dokładnie takie felgi ORYGINAL AUDI A8 S8 A7 A6 A4 19 CALI RAT 4H0601025 (3883755243) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
B8 TrOOOOp
Szukaj INTERPAKa. Czarny polysk, otwierany na obie strony. Albo THULE, ale to inna klasa cenowa... Ja mam Interpaka z kumplem do spolki i moge tylko polecic:wink: Cztery pary nart+ ekwipunek i nawet wyglada. Dzięki za info! Stwierdziłem, że w tym roku sobie wypożyczę. Zaklepałem Interpacka właśnie (model 6.6). Razem z belkami bazowymi za tydzień to koszt 250 zł (cena z Warszawy). Myślę, że na obecną chwilę to lepszy pomysł niż zakup, bo po zimie na Allegro mogą się pojawić tańsze sztuki. ---------- Post dopisany at 13:16 ---------- Poprzedni post napisany at 13:11 ---------- Jeszcze jedno pytanie. Jak jest z mocowaniem np. nart w takim bagażniku? Po prostu wrzucasz do środka i sobie skaczą na dołkach, czy są jakieś "szelki", żeby to wszystko jakoś przymocować w środku? Są pasy do mocowań też mam interpacka otwierany na obie strony. Nie używam go w ogóle w sumie. Ja bym wypożyczył za 5stów za miesiąc:P
-
B8 TrOOOOp
+1 jak dla mnie zbędny zabieg
-
Polecane opony letnie
Niebawem będę musiał zaopatrzyć się w opony na lato 245/35/19. Czy ktoś mógłby polecić coś sensownego w cenie tak powiedzmy max 800-900zł/szt ?
-
Nie odpala na mrozie
Na zimę można sporo opcji wyłączyć np składane lusterka czy oświetlenie w środku etc. PS a że tak zapytam orientuje się ktoś ile taki aku kosztuje do 2.0TDI CAGA ? można to gdzieś dostać czy tylko ASO ?
-
B8 TrOOOOp
Hmm czyli liczyć trzeba + 1,5cm szerokości. Ktoś orientuje się czy takie 9j będzie przycierać ? z et 33 i oponą 245.35.19
-
B8 TrOOOOp
Panowie jeździł ktoś na takich ? chodzi mi o parametry. 9J et 33 FELGA AUDI A6 19'' 5X112 9J ET33 4H0601025L AU035 (3892201186) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Może ktoś ma foto jak taka felga wygląda na b8 ? Jeszcze jedno pytanko między felgą 8,5j a 9j w szerokości będzie różnica 5mm tak ? dobrze myślę ?
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Hmm a dlaczego nie komplet takich samych opon ;>
-
Urwany zaczep osłony przeciwsłonecznej w A4 B8
50zł szt w ASO wymiana prosta podważasz i wyciągasz. Nowe wciskasz trzyma się to na takich blaszanych klipsach. ---------- Post dopisany at 18:03 ---------- Poprzedni post napisany at 18:01 ---------- Za pewne chodzi Ci o ten haczyk AUDI A3 A4 A6 A8 UCHWYT SŁONECZNIKA (3917632998) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Jakie auto kupiłbyś gdyby nie było marki Audi?
A ja wam powiem że taki temat już istnieje.
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
+1
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
Zrób VT w czarnym macie i wklej foto zobaczymy które lepsze.
-
Lekki klaps prośba o porady co do wyceny
Hmm wygląda nie groźnie... ciekawe że czujniki parkowania nie działają :eusathink:jakby co mam tą osłonę na sprzedaż + taką dokładkę zderzaka. Wiązkę tylną też mam sprzedam tanio jakby co
-
Łożysko huczy wymiana na jakie ?
Bierz FAGa ja takie zakładałem. Takie też ponoć idą na 1 montaż. Cena 280zł + 150zł wymiana. SKF też jest dobry ale 2 razy droższy
-
B8 TrOOOOp
Mnie to wygląda na A6
-
MMI 3G HIGH czy te czesci pasują ?
To jest Panel chyba od 3G Plus
-
B8 TrOOOOp
Panowie ile powinna mieć wtyczek poducha poliftowa kierowcy ? jedną czy dwie i czy zawsze jest tyle samo w polifcie ?