Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gibons

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gibons

  1. Panowie potrzebuję rady którą opcję wybrać: chodzi o felgi 1. 2.
  2. W b8 jest jednostrefowa albo 3strefowa Autko ładne jaki przebieg ?
  3. Na zimę bede bral michelin alpin bo takie teraz mam i sa dobre ewentualnie UG8 nad letnimi sie zastanawiam
  4. A jaki rozmiar masz ? też zastanawiam się nad Conti właśnie nigdy nie jeździłem na nich miałem dunlopy sporty opona rewelacja ale znika w oczach. Teraz jeździłem na michelin pilot sport i też mogę polecić. Opona nawet już zjechana praktycznie o dziwo dawała radę.
  5. Kolego przeczytaj cały temat.
  6. Na jakich jezdziles ? bo wlasnie zastanawiam sie nad conti a jeszcze nigdy nie mialem ich
  7. te bremen 19 8,5j et 29 sa juz niedostepne. Pisalem do goscia sprzedali ostatni komplet ;/ dopiero będą w marcu
  8. Nie żebym jakoś specjalnie się czepiał, ale zaglądałeś na początek tematu? To się nie czepiaj kolego kto pyta nie błądzi
  9. Ja wiem które pomalowałeś. Chodziło mi o to jak one wcześniej wyglądały
  10. Jakie listwy pomalowałeś ? i jaki koszt?
  11. To miron dawaj znać jak będziesz coś wiedział. Na razie jestem za tymi 19 ET 29 8,5J wejdą idealnie Te na nowy sezon mogą być już w innym kolorze tak jak oryginały na 2014 np montowane w a6 mają już inny odcień.
  12. Panowie szukam dla siebie opon letnich w rozmiarze 245.35.19 mam 3typy jak na razie. Ktoś mógłby się coś na ich temat wypowiedzieć ? Googyear Eagle F1 Asymmetric 2 Continental ContiSportContact 5P Miechelin Pilot Sport 2
  13. Białe na rotorze wygląda koks
  14. Jest wystarczająco dobrze jak do jazdy na co dzień
  15. Panowie WRC ma 19 8,5J Et 33 na -40mm dokładnie takie same jak ma Sysek z tym że on ma jeszcze gwint i do takiej samej felgi dystans 5mm na tyle i nic nie przyciera to tak jakby miał 19 8,5J et 28. Miron ma u siebie 8,5J et 29 z tym że 18cali, ale też ma obniżony i jest praktycznie na styk tak więc 19 8,5J et 29 wejdzie idealnie. Te Bremeny to made in Germany więc chyba źle nie będzie cena tylko 400zł więcej jak Giassone. Ja się mocno zastanawiam nad nimi. ---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ---------- Szkoda że tak daleko bo też bym przymierzył, ale niestety zupełnie nie moje okolice ;/ ---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ---------- Coraz bardziej mi się ta wizja podoba
  16. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ceny z allegro są trochę chore w tym przypadku. Tak jak Grześ pisze w ASO 580zł dokładnie kosztuje komplet listew. Na allegro bywa z tym różnie można kupić tanio ale trzeba dobrze szukać ja np zapłaciłem 160zł za komplet
  17. Sysek jakie dalsze plany ? :>
  18. To występuje wreszcie ta felga w 19calach w szerokości 8,5J ? ---------- Post dopisany at 16:58 ---------- Poprzedni post napisany at 14:58 ---------- A no są znalazłem na allegro i to bardzo fajne wymiary 19cali 8,5J i et 29 czyli na równo będą jak w pysk strzelił. Powiem szczerze że mocno się zastanawiam
  19. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zobacz na spinkę swoją jeżeli jest dostępna w ASO powinna mieć numer jakiś
  20. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A ile miałeś Nm na samej turbinie i po programie potem ? Za niedługo być może będę miał nowe turbawki do CAHA więc zamierzam zmienić i potem program.
  21. Potem będzie szklany dach następnie przód z polifta a potem ogarniemy temat dowodu rejestracyjnego i wbijemy tam 2014r
  22. wejdą. różnica między 8,5J ET 32, a 9J ET33 będzie taka, że twoje koło będzie 5 mm wysunięte na zewnątrz i 7 mm do wewnątrz. jeśli by się zdarzyło że akurat wewnątrz będzie na styk (może się tak zdarzyć) to dołożysz 5 mm dystans to nie opony do B6 więc możesz o nich zapomnieć Hmm ale nie będzie wystawać poza nadkole ? poza obrys coś mi się wydaje że jednak nie da się tego upchać dokładając 5mm dystans wyjdzie chyba poza prawda ? wiem że 8,5J et 29 jest na styk z nadkolem 0,5J to gdzieś 7mm a między et 29 a 33 jest 4mm różnicy tak ? hmm teraz nie wiem może jednak wejdzie na styk ? Najlepiej byłoby jakby ktos powiedzial czy na takim kole jeżdził.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.