Treść opublikowana przez Gibons
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
To ile za nie chcesz ?
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
Panowie potrzebuję rady którą opcję wybrać: chodzi o felgi 1. 2.
-
nie tylko BMW jeżdżą piraci.
- [ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
W b8 jest jednostrefowa albo 3strefowa Autko ładne jaki przebieg ?- Polecane opony letnie
Na zimę bede bral michelin alpin bo takie teraz mam i sa dobre ewentualnie UG8 nad letnimi sie zastanawiam- Polecane opony letnie
A jaki rozmiar masz ? też zastanawiam się nad Conti właśnie nigdy nie jeździłem na nich miałem dunlopy sporty opona rewelacja ale znika w oczach. Teraz jeździłem na michelin pilot sport i też mogę polecić. Opona nawet już zjechana praktycznie o dziwo dawała radę.- Felgi Rotor Giasone 19 + opony
Kolego przeczytaj cały temat.- Polecane opony letnie
Na jakich jezdziles ? bo wlasnie zastanawiam sie nad conti a jeszcze nigdy nie mialem ich- Felgi Rotor Giasone 19 + opony
te bremen 19 8,5j et 29 sa juz niedostepne. Pisalem do goscia sprzedali ostatni komplet ;/ dopiero będą w marcu- [All B8] A4 AirRide by wojtsen
Nie żebym jakoś specjalnie się czepiał, ale zaglądałeś na początek tematu? To się nie czepiaj kolego kto pyta nie błądzi- [All B8] A4 AirRide by wojtsen
Ja wiem które pomalowałeś. Chodziło mi o to jak one wcześniej wyglądały- [All B8] A4 AirRide by wojtsen
Jakie listwy pomalowałeś ? i jaki koszt?- Felgi Rotor Giasone 19 + opony
To miron dawaj znać jak będziesz coś wiedział. Na razie jestem za tymi 19 ET 29 8,5J wejdą idealnie Te na nowy sezon mogą być już w innym kolorze tak jak oryginały na 2014 np montowane w a6 mają już inny odcień.- [ALL B8] Bieda ale z Działającą klimatyzają ;) yeaahhh !!!
Długo Ci to mierzenie idzie- Polecane opony letnie
Panowie szukam dla siebie opon letnich w rozmiarze 245.35.19 mam 3typy jak na razie. Ktoś mógłby się coś na ich temat wypowiedzieć ? Googyear Eagle F1 Asymmetric 2 Continental ContiSportContact 5P Miechelin Pilot Sport 2- Felgi Rotor Giasone 19 + opony
Białe na rotorze wygląda koks- Felgi Rotor Giasone 19 + opony
Jest wystarczająco dobrze jak do jazdy na co dzień- Felgi Rotor Giasone 19 + opony
Panowie WRC ma 19 8,5J Et 33 na -40mm dokładnie takie same jak ma Sysek z tym że on ma jeszcze gwint i do takiej samej felgi dystans 5mm na tyle i nic nie przyciera to tak jakby miał 19 8,5J et 28. Miron ma u siebie 8,5J et 29 z tym że 18cali, ale też ma obniżony i jest praktycznie na styk tak więc 19 8,5J et 29 wejdzie idealnie. Te Bremeny to made in Germany więc chyba źle nie będzie cena tylko 400zł więcej jak Giassone. Ja się mocno zastanawiam nad nimi. ---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ---------- Szkoda że tak daleko bo też bym przymierzył, ale niestety zupełnie nie moje okolice ;/ ---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ---------- Coraz bardziej mi się ta wizja podoba- B8 TrOOOOp
Ceny z allegro są trochę chore w tym przypadku. Tak jak Grześ pisze w ASO 580zł dokładnie kosztuje komplet listew. Na allegro bywa z tym różnie można kupić tanio ale trzeba dobrze szukać ja np zapłaciłem 160zł za komplet- [B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Sysek jakie dalsze plany ? :>- Felgi Rotor Giasone 19 + opony
To występuje wreszcie ta felga w 19calach w szerokości 8,5J ? ---------- Post dopisany at 16:58 ---------- Poprzedni post napisany at 14:58 ---------- A no są znalazłem na allegro i to bardzo fajne wymiary 19cali 8,5J i et 29 czyli na równo będą jak w pysk strzelił. Powiem szczerze że mocno się zastanawiam- B8 TrOOOOp
Zobacz na spinkę swoją jeżeli jest dostępna w ASO powinna mieć numer jakiś- B8 TrOOOOp
A ile miałeś Nm na samej turbinie i po programie potem ? Za niedługo być może będę miał nowe turbawki do CAHA więc zamierzam zmienić i potem program.- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Potem będzie szklany dach następnie przód z polifta a potem ogarniemy temat dowodu rejestracyjnego i wbijemy tam 2014r- Znaczenie ET Felgi
wejdą. różnica między 8,5J ET 32, a 9J ET33 będzie taka, że twoje koło będzie 5 mm wysunięte na zewnątrz i 7 mm do wewnątrz. jeśli by się zdarzyło że akurat wewnątrz będzie na styk (może się tak zdarzyć) to dołożysz 5 mm dystans to nie opony do B6 więc możesz o nich zapomnieć Hmm ale nie będzie wystawać poza nadkole ? poza obrys coś mi się wydaje że jednak nie da się tego upchać dokładając 5mm dystans wyjdzie chyba poza prawda ? wiem że 8,5J et 29 jest na styk z nadkolem 0,5J to gdzieś 7mm a między et 29 a 33 jest 4mm różnicy tak ? hmm teraz nie wiem może jednak wejdzie na styk ? Najlepiej byłoby jakby ktos powiedzial czy na takim kole jeżdził. - [ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka