Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gibons

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gibons

  1. Na lato to szukaj minimum 19cali oponka 245/35/19 i jest lux. Piszę z własnego doświadczenia
  2. Domyślam się że Vossen ? lepszej felgi do B8 nie ma ale ta cena.
  3. Samochód piękny chodź dla mnie nie praktyczny, ale robi robotę mody w dobrym kierunku a zapowiedź felunku... powiem jedno będzie kosa Powodzenia i bezawaryjności życzę.
  4. Ja przed chwilą pstrykłem takie. Dodam że to jedno z pierwszych zdjęć i to na podstawowym obiektywie do tego stało-ogniskowym. Aparat Canon D60 + Canon 50mm 1.8f.
  5. Nie liczy się książka, która jak sam napisałeś można zakupić na allegro. Liczy się to że możesz wziąć VIN zadzwonić do ASO i sprawdzić czy wszystko z tą książką się zgadza etc. Historii w ASO nikt Ci nie podrobi i wtedy jesteś pewien co bierzesz. Samą książkę można sobie w d*pę wsadzić
  6. Ja dałem 10zł mniej a 51 elementów więcej. Nie sądzę aby ten Coval którego kupiłem był gorszy od tych Honitonów.
  7. W ASO jest promocja 200zł za komplet przód + tył. Taniej nie kupisz.
  8. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Złodziej wgra wirusa i auto będzie zapier**** do tyłu
  9. Tak dokładnie z jednej strony mam obejmę i taką regulację o jakiej napisałeś. Zależy też jakiej długości masz tą "wstawkę" łącznik.
  10. Z jednej strony mam tylko przyspawane tam gdzie redukcja wchodzi w rurkę od tłumika 3.0TDI W tą o większej średnicy. Z drugiej strony redukcja jest na obejmie skręcona. Przed redukcją są zrobione zabezpieczenia ze spawu i do nich mam jeszcze z 1,5cm. Popuszczając obejmę mogę go jeszcze schować te 1.5cm bo puści mnie na uchwytach tłumika. Nie mam kanału bo pstryknął bym foto jak to wygląda.
  11. To ty chyba tylko trasy robisz z prędkością do 120km/h. Mi w mieście przy programie na 176 kucy i 401Nm pali 8.5 litra średnio na zimowkach. W trasie przy 140km/h 6.5 litra. 8,5l to chyba nie oszczędzasz za bardzo pedału gazu ;>
  12. Ja też przy zakładaniu zwracałem na to uwagę i kazałem go dać trochę do środka. Dla mnie jest ok a jakby coś mam jeszcze regulację przód-tył około 1,5cm tak mi zrobili.
  13. Jestem z okolic Katowic i jestem jak najbardziej ZA może niech chętne konkretne osoby się tutaj wpisują być może szybko uzbiera się te 35-40 osób im więcej osób tym suma dla wpłacającego będzie mniejsza. Jest tylu stałych użytkowników forum że myślę że problemu by nie było z tym aby uzbierać nawet większą ilość osób.
  14. Mi się tak działo w polo to przepustnica była do czyszczenia. Z tym że ja miałem silnik benzynowy 1.4MPI
  15. Od A5 2.0 TFSI na 100% pasuje, mam takie u siebie Być może było to od A5 albo od Q5 tego nie wiem. Wiem że końcówki były na pewno oryginalne z Audi i były na tłumiku od 3.0TDI może być tak jak proximpun piszę
  16. Można założyć coś takiego widziałem osobiście na tłumiku od 3.0TDI AUDI A4 8K KOMBI 2.0TFSI WYDECH TŁUMIK 8K0253611AM (3790909049) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  17. Turdzi, ale to jest zwykła końcówka oryginalna jaka jest przy tłumiku a nie chrom. Na to jeszcze można właśnie dać końcówkę chrom.
  18. Hmm ja widziałem na tłumiku od 3.0 TDI taką chrom nakładkę była przykręcana na imbus taka jakby opaska dociskana właśnie na śrubę imbusową na końcówkach na 100% były numery 8K...... więc wyglądało na ori
  19. Mnie się wydaje że wszystkie są zakładane i dokręcane na imbus.
  20. Trochę kiepskie fotki bo robione przed chwilą, ale musiałem się pochwalić. Przyciski w chromie od polifta. Listwy S-line progowe. Z racji tego że na liczniku wybiło już kolejne 10tyś od wymiany. Po nowym roku wizyta w ASO celem wymiany oleju oraz wszystkich filtrów. Fanty już zakupione u kolegi Dzik Wielkie dzięki
  21. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Co to za koła ? masz jakieś foto jak to wygląda ?
  22. Ja kupiłem ten zestaw po odpakowaniu wygląda solidnie. Zobaczymy jak się sprawdzi.. życie zweryfikuje COVAL ZESTAW KLUCZY NASADOWYCH 150 DOŻYWOTNIA GWAR (3792256619) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  23. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    U mnie to koszt 377zł (wym. oleju, f.oleju, f.kabinowy, f.paliwa, f.powietrza) + części swoje. Dziwne że za samą wymianę oleju zapłaciłeś 350zł
  24. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    WRC wymieniał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.