Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gibons

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gibons

  1. a czy czasami gałka s-line nie jest pikowana ? to jest chyba zwykła sport
  2. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Niestety polifta nie mam na razie trafił sie przedlift pamięć asystent fotochrom etc
  3. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    przed lift czy polift ; >
  4. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Bo go tam nie ma i to jest dziwne bo na foto innym jest pokazana włączona ta opcja. Być może auto jest po dzwonie z przodu. ---------- Post dopisany at 19:43 ---------- Poprzedni post napisany at 19:41 ---------- Chyba że to line assist
  5. Tak taka sama
  6. Polecam również też taką mam. Będziesz zadowolony i teściowa też
  7. Gibons odpowiedział(a) na BizoOn temat w Audi A3/S3/RS3
    Autko ładne, kiere bym wymienił. Nie wiem czemu, ale ten tył w tych a3 mi się strasznie nie podoba a dokładnie te lampy tylne. Te nowsze dużo ładniejsze. Ogólnie auto fajne b. ładny kolor i felgi fajnie pasują
  8. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    nie pasuje P&P bo jest inna srednica wlotu i wylotu w coolerze (60mm) a rury w 2.0 TDI macie troszke wezsze. Da sie to zalatwic kawalkiem rurki alu/metalowej i zwezka silikonowa jak ktos jest zainteresowany to ja mam taki cooler z mojego auta:wink: odnosnie coolera to ja radze kazdemu jak sie zabiera za remap w B8 - jest zawsze kilka koni wiecej i w lecie silnik dostaje troszke chlodniejsze powietrze. same plusy wg mnie Średnica tak, ale chodziło mi bardziej o to że wchodzi bez żadnego rezania etc PS Gabriel sąsiad jaki ma cooler bo może bym zmienił u siebie
  9. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A w jakim silniku ? Dobrze to zapytam łopatologicznie czy ma ktos audi a4 b8 z silnikiem 2,0 tdi o oznaczeniu BRD 170ps i ma zrobiony program bo chciałbym wiedziec orientacyjnie jak to jedzie Nie ma takiego silnika w b8 tzn o takim oznaczeniu 170PS to CAHA
  10. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pasuje P&P
  11. W którym ASO tak masz?
  12. Całkiem inaczej furka wygląda Bix zwykły ? czy skrętny ?
  13. Nie ma po co wymieniać głośników etc. Wygłusz dobrze drzwi i będzie poprawa znaczna. Jeżeli natomiast chciałbyś zmienić głośnik seryjnie jest bodajże 20cm musisz założyć dystans z mdfu na mniejszy głośnik np 16
  14. chyba bez sensu bo ASO jak wymienia olej daje na to gwarancję którą tracisz wprowadzając swoje modyfikacje w tym zakresie ale najważniejsze , że masz swój własny plan działania i nasze dywagacje niczego nowego nie wniosą . To życzę Ci powodzenia wymieniając olej co 30tkm. Przecież to jest jakieś nieporozumienie. Wcześniej miałem VW i też wymieniałem co 10tyś ojciec ma BMW i również tam wymieniamy co 10tyś olej. Wymiana oleju nie kosztuje nie wiadomo ile żeby wymieniać go co 30tyś km
  15. Wolny czas wolę poświęcić na jakieś rezanie doposażenie samochodu w coś co mnie będzie cieszyć. Wymiany oleju etc wolę zostawić serwisowi poza tym coś z tym olejem też trzeba potem zrobić.
  16. Skoro serwisujesz regularnie auto w ASO nie masz udzielanych żadnych upustów jako stały klient? W rodzinie serwisowana jest Octavia i siostra ma udzielane takie rabaty, ostatnio przywiozła ze sobą specyfika 5W40 gdzie mechanik stwierdził, że zakupiła bardzo dobry olej i nie stwarzał żadnych problemów. Generalnie problem jest w tym, że większość ludzi w Polsce nie stać jest na nowy samochód a co dopiero na jego serwisowanie dlatego się demonizuje stacje ASO, a na słabego mechanika można wszędzie trafić. Samochód był zakupiony w Polskim salonie Audi jako nowy. Gość od którego go kupiłem serwisował go od nowości w ASO. Samochód zakupiłem przy przebiegu 140tyś był po jakiś przeglądzie i wymianie oleju w ASO. W tej chwili mam przejechane 162tyś i będzie to moja pierwsza wizyta w ASO. Do tej pory zrobiłem łożysko koła przedniego, ale poza ASO oraz czujnik poziomowania ksenonów również poza ASO na co mam oczywiście FV i wpisane do książki serwisowej tego warsztatu w którym to robiłem. Wymieniałem również olej tam przy przebiegu 155tyś. Teraz chce wymienić go w ASO przy przebiegu 165tyś bo tak sobie postanowiłem że będę wymieniał go co 10tyś. (w ASO wymiana co 30tyś tzw long life tak jak producent zaleca, ale w między czasie 2razy będę wymieniał poza ASO) Teraz pasowałoby zrobić rozrząd. Następnie będę wymieniał hamulce też w ASO (250zł wymiana) wymiana oleju + wszystkie filtry - 377zł + Moje materiały, które już zakupiłem Motul specyfic + filtry Knecht
  17. Mówiłem ogólnie o tym modelu 5.600 link był przypadkowy. Po prostu ten model jest tańszy sporo a różni się tylko właśnie tym bębnem. Piany używam Valet Pro Snow Natural
  18. To weź tego. To jest to samo tylko nie ma tego bębna u góry na zwijanie węża a tak niczym się nie różni. KARCHER MYJKA CIŚNIENIOWA K 5.600 (3785741951) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  19. Zapewniam że nie będziesz żałował. Ja sam długo zastanawiałem się co brać. Padło na ten model i jest w 100% zadowolony w okresie letnim używam bardzo często nie tylko do samochodu. Gwarancje mam chyba na 3 lata. Wąż jest długi bo chyba 10m. Tylko poszukaj gdzieś indziej bo za pewne idzie kupić taniej.
  20. AUDI A1 A3 A4 A6 A7 A8 Q5 SIATKA BAGAŻNIKA 4G 4H (3763775711) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  21. Powiem Ci że jak jadę teraz na myjnię samoobsługową to mam wrażenie że mój ma większe pierd********
  22. To są oryginalne dywaniki do audi b8
  23. Spokojnie da radę mam taką samą. Dałem 950zł na promocji w Castoramie. Przy myciu samochodu sprawdza się rewelacyjnie.
  24. Sporo osób z zagranicy serwisuje samochody w Polsce. Znam takie przypadki np z Francji dla nich u nas wizyta w ASO to tak jak tam u zwykłego mechanika cena. Ja dalej nie wiem co robić z rozrządem czy jechać do ASO czy wymienić na fakturę gdzieś u jakiegoś mechanika dobrego.
  25. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja kupowałem ostatni 2szt Philipsa ponoć mają lepszą barwę 4700K przy czym Osram ma 4300K.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.