Treść opublikowana przez Gibons
-
[B8 CAGA] Audi A4 Avant 2010 r. by Coccolino
a czy czasami gałka s-line nie jest pikowana ? to jest chyba zwykła sport
-
B8 TrOOOOp
Niestety polifta nie mam na razie trafił sie przedlift pamięć asystent fotochrom etc
-
B8 TrOOOOp
przed lift czy polift ; >
-
B8 TrOOOOp
Bo go tam nie ma i to jest dziwne bo na foto innym jest pokazana włączona ta opcja. Być może auto jest po dzwonie z przodu. ---------- Post dopisany at 19:43 ---------- Poprzedni post napisany at 19:41 ---------- Chyba że to line assist
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Tak taka sama
-
nawigacja dla tesciowej
Polecam również też taką mam. Będziesz zadowolony i teściowa też
-
ATrzy 8Pe
Autko ładne, kiere bym wymienił. Nie wiem czemu, ale ten tył w tych a3 mi się strasznie nie podoba a dokładnie te lampy tylne. Te nowsze dużo ładniejsze. Ogólnie auto fajne b. ładny kolor i felgi fajnie pasują
-
B8 TrOOOOp
nie pasuje P&P bo jest inna srednica wlotu i wylotu w coolerze (60mm) a rury w 2.0 TDI macie troszke wezsze. Da sie to zalatwic kawalkiem rurki alu/metalowej i zwezka silikonowa jak ktos jest zainteresowany to ja mam taki cooler z mojego auta:wink: odnosnie coolera to ja radze kazdemu jak sie zabiera za remap w B8 - jest zawsze kilka koni wiecej i w lecie silnik dostaje troszke chlodniejsze powietrze. same plusy wg mnie Średnica tak, ale chodziło mi bardziej o to że wchodzi bez żadnego rezania etc PS Gabriel sąsiad jaki ma cooler bo może bym zmienił u siebie
-
B8 TrOOOOp
A w jakim silniku ? Dobrze to zapytam łopatologicznie czy ma ktos audi a4 b8 z silnikiem 2,0 tdi o oznaczeniu BRD 170ps i ma zrobiony program bo chciałbym wiedziec orientacyjnie jak to jedzie Nie ma takiego silnika w b8 tzn o takim oznaczeniu 170PS to CAHA
- B8 TrOOOOp
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
W którym ASO tak masz?
-
[A4 B8 CAGB Avant] 2.0 TDI CR Lava Gray Pearl - Powered by Dynosoft
Całkiem inaczej furka wygląda Bix zwykły ? czy skrętny ?
-
Bang&Olufsen Modyfikacja, wygłuszanie
Nie ma po co wymieniać głośników etc. Wygłusz dobrze drzwi i będzie poprawa znaczna. Jeżeli natomiast chciałbyś zmienić głośnik seryjnie jest bodajże 20cm musisz założyć dystans z mdfu na mniejszy głośnik np 16
-
Kto z was serwisuje samochód w ASO ?
chyba bez sensu bo ASO jak wymienia olej daje na to gwarancję którą tracisz wprowadzając swoje modyfikacje w tym zakresie ale najważniejsze , że masz swój własny plan działania i nasze dywagacje niczego nowego nie wniosą . To życzę Ci powodzenia wymieniając olej co 30tkm. Przecież to jest jakieś nieporozumienie. Wcześniej miałem VW i też wymieniałem co 10tyś ojciec ma BMW i również tam wymieniamy co 10tyś olej. Wymiana oleju nie kosztuje nie wiadomo ile żeby wymieniać go co 30tyś km
-
Kto z was serwisuje samochód w ASO ?
Wolny czas wolę poświęcić na jakieś rezanie doposażenie samochodu w coś co mnie będzie cieszyć. Wymiany oleju etc wolę zostawić serwisowi poza tym coś z tym olejem też trzeba potem zrobić.
-
Kto z was serwisuje samochód w ASO ?
Skoro serwisujesz regularnie auto w ASO nie masz udzielanych żadnych upustów jako stały klient? W rodzinie serwisowana jest Octavia i siostra ma udzielane takie rabaty, ostatnio przywiozła ze sobą specyfika 5W40 gdzie mechanik stwierdził, że zakupiła bardzo dobry olej i nie stwarzał żadnych problemów. Generalnie problem jest w tym, że większość ludzi w Polsce nie stać jest na nowy samochód a co dopiero na jego serwisowanie dlatego się demonizuje stacje ASO, a na słabego mechanika można wszędzie trafić. Samochód był zakupiony w Polskim salonie Audi jako nowy. Gość od którego go kupiłem serwisował go od nowości w ASO. Samochód zakupiłem przy przebiegu 140tyś był po jakiś przeglądzie i wymianie oleju w ASO. W tej chwili mam przejechane 162tyś i będzie to moja pierwsza wizyta w ASO. Do tej pory zrobiłem łożysko koła przedniego, ale poza ASO oraz czujnik poziomowania ksenonów również poza ASO na co mam oczywiście FV i wpisane do książki serwisowej tego warsztatu w którym to robiłem. Wymieniałem również olej tam przy przebiegu 155tyś. Teraz chce wymienić go w ASO przy przebiegu 165tyś bo tak sobie postanowiłem że będę wymieniał go co 10tyś. (w ASO wymiana co 30tyś tzw long life tak jak producent zaleca, ale w między czasie 2razy będę wymieniał poza ASO) Teraz pasowałoby zrobić rozrząd. Następnie będę wymieniał hamulce też w ASO (250zł wymiana) wymiana oleju + wszystkie filtry - 377zł + Moje materiały, które już zakupiłem Motul specyfic + filtry Knecht
-
KARCHER K 5.700 poleca ktoś?
Mówiłem ogólnie o tym modelu 5.600 link był przypadkowy. Po prostu ten model jest tańszy sporo a różni się tylko właśnie tym bębnem. Piany używam Valet Pro Snow Natural
-
KARCHER K 5.700 poleca ktoś?
To weź tego. To jest to samo tylko nie ma tego bębna u góry na zwijanie węża a tak niczym się nie różni. KARCHER MYJKA CIŚNIENIOWA K 5.600 (3785741951) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
KARCHER K 5.700 poleca ktoś?
Zapewniam że nie będziesz żałował. Ja sam długo zastanawiałem się co brać. Padło na ten model i jest w 100% zadowolony w okresie letnim używam bardzo często nie tylko do samochodu. Gwarancje mam chyba na 3 lata. Wąż jest długi bo chyba 10m. Tylko poszukaj gdzieś indziej bo za pewne idzie kupić taniej.
-
Bagażnik - czyli co zakupić żeby nic nie latało w bagażniku B8 !! ( SEDAN )
AUDI A1 A3 A4 A6 A7 A8 Q5 SIATKA BAGAŻNIKA 4G 4H (3763775711) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
KARCHER K 5.700 poleca ktoś?
Powiem Ci że jak jadę teraz na myjnię samoobsługową to mam wrażenie że mój ma większe pierd********
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
To są oryginalne dywaniki do audi b8
-
KARCHER K 5.700 poleca ktoś?
Spokojnie da radę mam taką samą. Dałem 950zł na promocji w Castoramie. Przy myciu samochodu sprawdza się rewelacyjnie.
-
Kto z was serwisuje samochód w ASO ?
Sporo osób z zagranicy serwisuje samochody w Polsce. Znam takie przypadki np z Francji dla nich u nas wizyta w ASO to tak jak tam u zwykłego mechanika cena. Ja dalej nie wiem co robić z rozrządem czy jechać do ASO czy wymienić na fakturę gdzieś u jakiegoś mechanika dobrego.
-
B8 TrOOOOp
Ja kupowałem ostatni 2szt Philipsa ponoć mają lepszą barwę 4700K przy czym Osram ma 4300K.