Treść opublikowana przez Gibons
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Daj je w czerń
-
CO TO ZA FELGA ? SZUKAM FELG.. ( szukasz nazwy felgi, wrzuć foto, kto wie pomoże) ...
ABBCO :: Felga RH ZW4 Cup "x18", felga aluminiowa RH ZW4 Cup "x18", Krakw
-
Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
Ja długo się wahałem które wziąć czy 4500k czy 6000k zdecydowałem się jednak na te 1sze i nie żałuję. Światło rewelacja same moduły widać że wykonanie jest bardzo dobre wszystko tak estetycznie itd Widać że kolega ogarnia temat. Również polecam moje świecą już parę miesięcy
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
To jest coś ala rotor tylko bez tych końcówek polerowanych
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
To czemu tak nie jest ? Kleiłeś je na odwrót (do góry nogami?)
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
Hmm oryginalnie te listwy nie przychodzą trochę wyżej ?
-
CO TO ZA FELGA ? SZUKAM FELG.. ( szukasz nazwy felgi, wrzuć foto, kto wie pomoże) ...
Mi to wygląda na Ronal RH Cup przynajmniej bardzo podobne.
-
Jaką polecacie maskę ochronną lakierniczą ?
Maski 3M ja stosuje takie w pracy i jest dobrze
-
B8 TrOOOOp
Moim zdaniem z 15k trzeba było by włożyć
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Karol mi mówił na kartach że 35 dych dla ludzi z forum A normalnie 30tyś taka promocja dla ludzi z forum
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
Dzięki kolego Co do przycisków chrom nie trzeba ściągać wcale boczków. Ściągasz tylko ten plastik od uchwytu jest on na zatrzaskach i masz elegancki dostęp do przycisków dosłownie 5minut roboty.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
A czego się spodziewałeś po takim golasie
-
Profesjonalne przyciemnianie szyb oraz klimatyzacja samochodowa.
w Jaworznie przyciemniają, ale nie pamiętam jak się firma nazywa.
-
B8 TrOOOOp
Może po prostu daj S-line
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Ja mam servotronic a ostatnio miałem okazję pojeździć b8 bez serva jest masakra normalnie porażka nie mówię już jak były by opony letnie 245
-
Felgi Rotor Giasone 19 + opony
255/35/19 przy takim silniku sobie daruj Zakładaj tak jak ma każdy 245.35.19 ewentualnie 245.40.19 i będzie git ja mam teraz tą drugą opcję na 8j et 47.
-
Felgi Rotor Giasone 19 + opony
Ja teraz mam 245/40/19 ale na wiosnę kupuję nowe opony 245/35/19 jak chcesz trochę naciągnąć bo rozumiem że o to chodzi to na 8,5J daj 235/35/19 będzie lekki naciąg.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
On ma odpowiedni silnik do 20stek
-
Felgi Rotor Giasone 19 + opony
http://a4-klub.pl/a4-s4-rs4-b8-76/all-b8-audi-a4-b8-avant-caga-278424/ Co do opon zostaw taki rozmiar, albo zmień profil na 245/35/18
-
B8 TrOOOOp
Ja mam niskobudżetowego Supersporta jak kupowałem wtedy do siebie nie było nic ciekawego w używkach teraz jakbym miał kupić to to co wstawił Alvaro to bym brał od razu... No nie żebym zachwalał ale jak już pisałem wcześniej miałem pożyczone te koła na około tydzień od Alvaro i są na prawdę w ładnym stanie, nic nie "bije" nie hałasują jak dla mnie to fajny felunek. Mowa jest o gwincie nie o kołach
-
B8 TrOOOOp
Ja mam niskobudżetowego Supersporta jak kupowałem wtedy do siebie nie było nic ciekawego w używkach teraz jakbym miał kupić to to co wstawił Alvaro to bym brał od razu... Ile taki nowy kosztuje orientujesz się ? zastanawiam się właśnie nad tym, ale mam tyle wydatków teraz że masakra ;/ nie mówię już o wymianie rozrządu olejów przegląd klimatyzacji etc ---------- Post dopisany at 13:43 ---------- Poprzedni post napisany at 13:42 ---------- Ale średnica felgi do obcierania to chyba słabo się ma jedno do drugiego, biorąc pod uwagę ze kręcimy gwintem. To takie moje tylko spostrzeżenie. Złe spostrzeżenie
-
B8 TrOOOOp
Miron chyba pisał o czymś takim, ale to były koła od S6/RS6 20cali bodajże.
-
Wygłuszenie nadkoli
Jeżeli już chcesz wygłuszać nadkola to nie matami. Kup sobie masę wygłuszającą. Coś takiego: STP MASA MATA WYGŁUSZAJĄCA NADKOLA NADKOLI PODŁOGI (3849578530) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Matami możesz zrobić tylny bagażnik np
-
B8 TrOOOOp
No tak widziałem i wygląda to bardzo dobrze... tak że nie ma się co zastanawiać tylko zakładać PS Sysek27 jaki ty tam masz gwint ? KW ?
-
B8 TrOOOOp
Kolego można spokojnie zakładać i nic nie będzie obcierać. Jeździłem chwile na takim zestawie i nic się nie działo do tego mam zawias S-line. Mało tego WRC ma taki zestaw bodajże a ma jeszcze obniżony samochód -35mm z tego co pamiętam, a jakoś jeździ. Gdyby obcierało podejrzewam że nie jeździłby tak. Ktoś z forum ma jeszcze takie parametry i nawet do tego ma dystanse jeszcze tylko nie pamiętam jakie więc da się