Treść opublikowana przez Gibons
-
[ALL B8] Zabawka by Kopniak B8 2xS-line Misano Red Perleffekt
Według mnie coś jest nie tak cena całkiem całkiem jak za taki wypas i rocznik oraz przebieg. Dlaczego tyle stoi ? wątpię że przez kolor.
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
i pewnie kupiłeś ją 3 miechy temu:banan:
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Pakiet zima to 17cali ? jakie et ? PS to są te od marcina ?
-
B8 TrOOOOp
Ja bym chętnie odsprzedał swoje 2G jakby znalazł się kupiec a przygarnąłbym 3G tylko nie wiem ile u mnie roboty bo mam B&O i wiem że wzmak do wymiany nawet nie orientuje się jakie koszta.
-
B8 TrOOOOp
Pany używał ktoś plastidipa ? czy 400ml jedna puszka w sprayu starczy na pomalowanie dokładki tylnego zderzaka ?
-
Ktory bank wybrac - konto osobiste ??? jakie i gdzie-cala prawda .
Ja przerabiałem już chyba z 5 banków. Polecam SZCZERZE Alior Bank ewentualnie MBank. Złego słowa nie mogę powiedzieć. Wszystko za free dobre kredyty etc ja jestem sto% zadowolony.
-
MAŁY ?? Problem ...
Z tym że ktoś mógł podmienić akumulator na ten zwykły i możliwe że przez to padł rozrusznik. Ktoś już na forum opisywał taki przypadek że sprzedający podmienił akumulator do start/stop jest chyba odpowiednio droższy
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
Ostatnio wpadły nowe halogeny Can Bus 29W A dzisiaj wpadły neony na tył Niebawem wymiana całego oświetlenia wew i zew na led tylko nie mogę zdecydować się jaka barwa 4500k czy 6000k ---------- Post dopisany 06-11-2013 at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany 30-10-2013 at 18:42 ---------- Nastała jasność wszystkie żaróweczki wymienione na Led
-
B8 TrOOOOp
Stary w b8 to standard każda ma klakson
-
B8 TrOOOOp
Włączenie TESTU zegarów po uruchomieniu silnika w pełnym zakresie obrotu wskazówek 17-Instruments--->Coding 07--->Long Coding Helper---> BYTE 1 Bit 0 zmiana z 0 na 1 lub zaznaczamy Gauge Test/Needle sweep
-
B8 TrOOOOp
Pytam bo słyszałem że nie działa za dobrze rozłancza ponoć etc a wiem że są też inne alternatywy
-
B8 TrOOOOp
Panowie potrzebuję zamontować jakiegoś bluetootha polecanie tego ori ? czy lepiej jakąś inną alternatywe ?
-
kredyt hipoteczny
Biorąc 200tyś z wkładem własnym 30tyś przy racie 1000zł miesiąc do spłaty mniej więcej jest ile więcej ? 100tyś? więcej ?
-
[ALL B8] Zabawka by Kopniak B8 2xS-line Misano Red Perleffekt
Widzę że kolega sprzedaje dlaczego ? Audi A4 2.0 TDI S-Line Avant "Bang&Olufse (3688480142) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Wymiana lampek podświetlenia tablicy rejestracyjnej na LED
Kurde dzięki Panowie opanowałem to wcześniej za cholerę nie chciało to wyjść ;/ Led w tablicy zamontowany
-
Wymiana lampek podświetlenia tablicy rejestracyjnej na LED
Ide za raz spróbować jeszcze raz nie chciałem na siłę żeby nie zepsuć. Tylko nie wiem po co ten śrubokręt tam trzeba to wcisnąć czy jak
-
Wymiana lampek podświetlenia tablicy rejestracyjnej na LED
Masakra może ktoś powiedzieć jak zdemontować oświetlenie tablicy rejestracyjnej ? za cholerę nie mogę wyciągnąć. Tam jest jakiś zatrzask co wkłada się ten śrubokręt ? trzeba docisnąć i przesunąć ręką czy jak ?
-
B8 TrOOOOp
Ja dzwoniłem do Krakowa Bełtowski 300zł wymiana 850zł łożysko
-
B8 TrOOOOp
Ruville to dziadostwo. Dobrze Ci piszę nie oszczędzaj na łożysku bo zaraz znów będziesz wymieniać. FAG albo SKF jeżeli się nie mylę to FAG chyba idzie na 1montaż.
-
B8 TrOOOOp
FAG to dobra firma.
-
B8 TrOOOOp
Bierz łożysko FAGa lub SKF przyczym to drugie jest sporo droższe. Wymiana nie powinna kosztować więcej jak 200zł. Ja w tamtym roku płaciłem 150zł za wymianę + 300zł łożysko FAGa. SKF kosztował coś koło 600zł. W ASO łożysko 850zł wymiana 300zł.
-
Skrzynia od CAHA
Na wlepie w książce serwisowej będzie pisać. Niech ktoś Ci napisze co posiada wersje 170KM
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Tu et jest 37 więc chyba to wielkiej różnicy nie zrobi. Mnie osobiście ta felga podoba się bardzo tylko nie wiem czy do mnie to nie za duża opcja hmm
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
No fajne nadała by się opona na to 245/35/ ? przy zawieszeniu 1BE nie będzie nic obcierać ?
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Może wyglądać fajnie na mniejszym profilu