Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gibons

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gibons

  1. Według mnie coś jest nie tak cena całkiem całkiem jak za taki wypas i rocznik oraz przebieg. Dlaczego tyle stoi ? wątpię że przez kolor.
  2. i pewnie kupiłeś ją 3 miechy temu:banan:
  3. Pakiet zima to 17cali ? jakie et ? PS to są te od marcina ?
  4. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja bym chętnie odsprzedał swoje 2G jakby znalazł się kupiec a przygarnąłbym 3G tylko nie wiem ile u mnie roboty bo mam B&O i wiem że wzmak do wymiany nawet nie orientuje się jakie koszta.
  5. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pany używał ktoś plastidipa ? czy 400ml jedna puszka w sprayu starczy na pomalowanie dokładki tylnego zderzaka ?
  6. Ja przerabiałem już chyba z 5 banków. Polecam SZCZERZE Alior Bank ewentualnie MBank. Złego słowa nie mogę powiedzieć. Wszystko za free dobre kredyty etc ja jestem sto% zadowolony.
  7. Gibons odpowiedział(a) na melon31 temat w 2.0TDI
    Z tym że ktoś mógł podmienić akumulator na ten zwykły i możliwe że przez to padł rozrusznik. Ktoś już na forum opisywał taki przypadek że sprzedający podmienił akumulator do start/stop jest chyba odpowiednio droższy
  8. Ostatnio wpadły nowe halogeny Can Bus 29W A dzisiaj wpadły neony na tył Niebawem wymiana całego oświetlenia wew i zew na led tylko nie mogę zdecydować się jaka barwa 4500k czy 6000k ---------- Post dopisany 06-11-2013 at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany 30-10-2013 at 18:42 ---------- Nastała jasność wszystkie żaróweczki wymienione na Led
  9. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Stary w b8 to standard każda ma klakson
  10. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Włączenie TESTU zegarów po uruchomieniu silnika w pełnym zakresie obrotu wskazówek 17-Instruments--->Coding 07--->Long Coding Helper---> BYTE 1 Bit 0 zmiana z 0 na 1 lub zaznaczamy Gauge Test/Needle sweep
  11. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pytam bo słyszałem że nie działa za dobrze rozłancza ponoć etc a wiem że są też inne alternatywy
  12. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie potrzebuję zamontować jakiegoś bluetootha polecanie tego ori ? czy lepiej jakąś inną alternatywe ?
  13. Biorąc 200tyś z wkładem własnym 30tyś przy racie 1000zł miesiąc do spłaty mniej więcej jest ile więcej ? 100tyś? więcej ?
  14. Widzę że kolega sprzedaje dlaczego ? Audi A4 2.0 TDI S-Line Avant "Bang&Olufse (3688480142) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  15. Kurde dzięki Panowie opanowałem to wcześniej za cholerę nie chciało to wyjść ;/ Led w tablicy zamontowany
  16. Ide za raz spróbować jeszcze raz nie chciałem na siłę żeby nie zepsuć. Tylko nie wiem po co ten śrubokręt tam trzeba to wcisnąć czy jak
  17. Masakra może ktoś powiedzieć jak zdemontować oświetlenie tablicy rejestracyjnej ? za cholerę nie mogę wyciągnąć. Tam jest jakiś zatrzask co wkłada się ten śrubokręt ? trzeba docisnąć i przesunąć ręką czy jak ?
  18. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja dzwoniłem do Krakowa Bełtowski 300zł wymiana 850zł łożysko
  19. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ruville to dziadostwo. Dobrze Ci piszę nie oszczędzaj na łożysku bo zaraz znów będziesz wymieniać. FAG albo SKF jeżeli się nie mylę to FAG chyba idzie na 1montaż.
  20. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    FAG to dobra firma.
  21. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Bierz łożysko FAGa lub SKF przyczym to drugie jest sporo droższe. Wymiana nie powinna kosztować więcej jak 200zł. Ja w tamtym roku płaciłem 150zł za wymianę + 300zł łożysko FAGa. SKF kosztował coś koło 600zł. W ASO łożysko 850zł wymiana 300zł.
  22. Gibons odpowiedział(a) na mxzibi temat w Audi A4 B8
    Na wlepie w książce serwisowej będzie pisać. Niech ktoś Ci napisze co posiada wersje 170KM
  23. Tu et jest 37 więc chyba to wielkiej różnicy nie zrobi. Mnie osobiście ta felga podoba się bardzo tylko nie wiem czy do mnie to nie za duża opcja hmm
  24. No fajne nadała by się opona na to 245/35/ ? przy zawieszeniu 1BE nie będzie nic obcierać ?
  25. Może wyglądać fajnie na mniejszym profilu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.