Treść opublikowana przez Gibons
-
B8 TrOOOOp
Też może kiedyś się dorobię bramy hehe
-
B8 TrOOOOp
Ja mam w s-line. Tylko nie mam bramy automatycznej, ale może kiedyś
-
B8 TrOOOOp
Najdroższe z tego wszystkiego jest sterownik przy bramie
-
B8 TrOOOOp
Ja to mam u siebie tylko nie mam bramy automatycznej haha
- B8 TrOOOOp
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
Jakbym znalazł w dobrej cenie poduchę to sprzedam Ci swoją stan jest idealny.
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
Hmm ja być może będę miał do sprzedania swojego mogę nawet z kierą sprzedać. Mam kiere do kupienia tylko też musiałbym znaleźć jaśka z tym że okrągłego.
- B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Gdzie takie coś można nabyć ? trzeba mieć wejście FBAS ?
-
Montaż i działanie wewnętrznego lusterka fotochrom w A4 B8 2007-2011
No tak czyli muszę zamówić po 2 zestawy z każdego dobrze rozumiem ?
-
Montaż i działanie wewnętrznego lusterka fotochrom w A4 B8 2007-2011
No tak rozumiem że mam kupić 4szt czyli 4 zestawy. Niezła suma wychodzi może da się jakoś je zastąpić ?
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
griga-st bo tak pytałem czy ktoś może chce z forum, nie miałem jej ale wiedziałem kto ma na sprzedaż taką z tym że poszła tak jak mówię zanim napisałeś do kogoś z poza forum. Spoko jak jesteś zainteresowany być może załatwię a poduszki jakiej szukasz ? koło czy ta wcześniejsza ?
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
Narazie nic sie nie rozwija...Nie wiem czy wogole jeszcze stoi, nie zagladalem do garazu od cn. dwoch tygodni:decayed: Ida heble od S-y z Wrocka, tylko mam zimowki 16" i pewnie sie nie zmiesci:doh: Gibon mowil ze ma dojscia do lotki, ale wydaje mi sie ze sie chwalil, bo dawalem mu stowe wiecej, a on nie chcial:grin: Innymi slowy jak za komuny: fundusze sa, tylko materialu brak:facepalm: Kolego pytałeś co z lotką. Napisałem Ci że sprzedałem poza forum za 300zł nigdzie nie widziałem że proponujesz 100zł więcej. Poza tym i tak bym nie był wstanie Ci jej za 100zł więcej sprzedać bo z gościem się już dogadałem, a nie lubię robić z siebie wiesz kogo Jesteś chętny na lotkę ori ? napisz na PW ile max możesz dać i czy weźmiesz na 100% jak załatwię i może uda się
-
B8 TrOOOOp
Fajne jakby się to dało jeszcze ustawić że załancza się też po włożeniu wstecznego to już w ogole wypas
-
Montaż i działanie wewnętrznego lusterka fotochrom w A4 B8 2007-2011
Jeden zestaw = 4 piny czy jak to jest ? bo widzę że wpisując np 000 979 034 E cena 43zł drugie piny 53zł trzecie 13zł jakby to pomnożyć przez 4 wychodzi fajna suma
-
B8 TrOOOOp
a Taki wzór Cię nie interesuje ? znajomy ma do sprzedania z tego co wiem to z oponami Micheline. AUDI A4 8K0 225/50/17 ZIMA WLKP (3626130231) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Montaż i działanie wewnętrznego lusterka fotochrom w A4 B8 2007-2011
Jakie piny potrzebuję i ile szt. aby uruchomić zew fotochrom ? obecnie mam lusterko fotochrom wew z kamerą kostka na 8pin z czego 7pin zajęte. Sterowniki drzwi mam z literką B kable już wiem 0,35mm2, ale jakie piny i ile szt ?
-
Asystent Swiatel Drogowych HIGH BEAM ASSIST 2008-2012
Jeżeli teraz mam wew lusterko fotochrom kostka na 8pin z czego 7pin zajęte. Ile muszę kupić kabla oraz jakie piny dokładnie i ile szt. ?
-
Emblematy s-line (błotniki / Grill) nr. ORI
+1
-
B8 TrOOOOp
Marcin z tego co wiem ma b8 więc może przymierzyć
-
B8 TrOOOOp
Mnie się wydaje że będą w sam raz
-
B8 TrOOOOp
Miron te mają fajną głębię http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/ori-18-audi-piekne-286136/
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Mam czujnik poziomowania xenonu z literką N na przód jakby ktoś potrzebował ( do zawieszenia z regulacją ) A4 A5 oddam tanio