Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gibons

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gibons

  1. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Też może kiedyś się dorobię bramy hehe
  2. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja mam w s-line. Tylko nie mam bramy automatycznej, ale może kiedyś
  3. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Najdroższe z tego wszystkiego jest sterownik przy bramie
  4. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja to mam u siebie tylko nie mam bramy automatycznej haha
  5. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ale na co
  6. Jakbym znalazł w dobrej cenie poduchę to sprzedam Ci swoją stan jest idealny.
  7. Hmm ja być może będę miał do sprzedania swojego mogę nawet z kierą sprzedać. Mam kiere do kupienia tylko też musiałbym znaleźć jaśka z tym że okrągłego.
  8. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    2 to s-line
  9. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    1.zwykly 2 s-line
  10. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Gdzie takie coś można nabyć ? trzeba mieć wejście FBAS ?
  11. No tak czyli muszę zamówić po 2 zestawy z każdego dobrze rozumiem ?
  12. No tak rozumiem że mam kupić 4szt czyli 4 zestawy. Niezła suma wychodzi może da się jakoś je zastąpić ?
  13. griga-st bo tak pytałem czy ktoś może chce z forum, nie miałem jej ale wiedziałem kto ma na sprzedaż taką z tym że poszła tak jak mówię zanim napisałeś do kogoś z poza forum. Spoko jak jesteś zainteresowany być może załatwię a poduszki jakiej szukasz ? koło czy ta wcześniejsza ?
  14. Narazie nic sie nie rozwija...Nie wiem czy wogole jeszcze stoi, nie zagladalem do garazu od cn. dwoch tygodni:decayed: Ida heble od S-y z Wrocka, tylko mam zimowki 16" i pewnie sie nie zmiesci:doh: Gibon mowil ze ma dojscia do lotki, ale wydaje mi sie ze sie chwalil, bo dawalem mu stowe wiecej, a on nie chcial:grin: Innymi slowy jak za komuny: fundusze sa, tylko materialu brak:facepalm: Kolego pytałeś co z lotką. Napisałem Ci że sprzedałem poza forum za 300zł nigdzie nie widziałem że proponujesz 100zł więcej. Poza tym i tak bym nie był wstanie Ci jej za 100zł więcej sprzedać bo z gościem się już dogadałem, a nie lubię robić z siebie wiesz kogo Jesteś chętny na lotkę ori ? napisz na PW ile max możesz dać i czy weźmiesz na 100% jak załatwię i może uda się
  15. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Fajne jakby się to dało jeszcze ustawić że załancza się też po włożeniu wstecznego to już w ogole wypas
  16. Jeden zestaw = 4 piny czy jak to jest ? bo widzę że wpisując np 000 979 034 E cena 43zł drugie piny 53zł trzecie 13zł jakby to pomnożyć przez 4 wychodzi fajna suma
  17. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a Taki wzór Cię nie interesuje ? znajomy ma do sprzedania z tego co wiem to z oponami Micheline. AUDI A4 8K0 225/50/17 ZIMA WLKP (3626130231) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  18. Jakie piny potrzebuję i ile szt. aby uruchomić zew fotochrom ? obecnie mam lusterko fotochrom wew z kamerą kostka na 8pin z czego 7pin zajęte. Sterowniki drzwi mam z literką B kable już wiem 0,35mm2, ale jakie piny i ile szt ?
  19. Jeżeli teraz mam wew lusterko fotochrom kostka na 8pin z czego 7pin zajęte. Ile muszę kupić kabla oraz jakie piny dokładnie i ile szt. ?
  20. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Marcin z tego co wiem ma b8 więc może przymierzyć
  21. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mnie się wydaje że będą w sam raz
  22. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Miron te mają fajną głębię http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/ori-18-audi-piekne-286136/
  23. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Taki jest
  24. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam czujnik poziomowania xenonu z literką N na przód jakby ktoś potrzebował ( do zawieszenia z regulacją ) A4 A5 oddam tanio

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.