Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gibons

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gibons

  1. Cena jednej sztuki w ASO 400zł
  2. Jasne czy ciemne szukasz ?
  3. Jeżeli chodzi o lusterka musisz mieć odpowiedni sterownik drzwi. Z literka B na pewno obsługuje to wszystko. (jak chcesz mam takie lusterka na sprzedaż- poliftowe składane tak pod kątem do góry) Co do kamery cofania musisz mieć wyjście FBAS jeżeli nie masz w aucie TV tunera to na 99% nie masz takiego wejścia.
  4. Moduł zasilania do kamery masz zespolony z lusterkiem czyli nie musisz kombinować z plusem i masą, jedynie ciągniesz warkocz skreconych can do modułu gateway. ---------- Post dopisany at 10:48 ---------- Poprzedni post napisany at 10:46 ---------- Nie zawsze lusterko rozjaśnia sie, potrzebny jest sygnał z modułu komfortu. Dla tych co maja czujnik wilgotności jest łatwiej, sygnał jest na tym samym kabelku co ma ten czujnik... A tak dla mnie ? ile kabli i z których pin we wtyce od lusterka gdzie przeciagnac.
  5. Tak fotochrom wew mam fabrycznie + czujnik zmierzchu deszczu i wilgotności. Nie miałem tylko kamery do HBA i na takie wymieniłem. To teraz mi powiedz aby działała kamera co gdzie mam przeciągnąć
  6. Czyli z polskiego na nasze... Pin 4 z wtyczki lusterka - ciągniesz kabel do sterowników drzwi kierowcy i pasażera. Znajdujesz tam wtyczki 20-pinowe i podłączasz ten kabel do pinu 8. Pin 5 z wtyczki lusterka - ciągniesz kabel do sterowników drzwi kierowcy i pasażera. Znajdujesz tam wtyczki 20-pinowe i podłączasz ten kabel do pinu 17. Jeśli chcesz, żeby lusterko rozjaśniało się po włączeniu biegu wstecznego, to analogicznie robisz z kablem z pinu 3 lusterka - podłączasz go do modułu komfortu w bagażniku - wtyczka 17-pinowa, pin 14. Dzięki za wyjaśnienie czyli razem ciągnę po 2 kable na każdą ze stron od lusterka wew. Co do wstecznego przecież teraz lusterko się rozjaśnia po włożeniu wstecznego. Jak masz lusterko wew fotochrom to tak chyba zawsze jest ?
  7. Piękna fura i ten silnik bezawaryjności życzę
  8. Wszystko fajnie tylko że nie ogarniam w ogóle tych schematów etc nigdy nie miałem nic wspólnego z elektryką samochodową. Dlatego byłbym wdzięczny jakby ktoś napisał skąd dokąd mam przeciągnąć kabel ponieważ będę rozbierał wnętrze bo wymieniam sufit więc mógłbym już jakieś kable przeciągnąć sobie. Obecnie lusterko wew mam na kostkę 8pin z czego 7 jest zajętych. Lusterka zew będą montował na 10+2pin z fotochromem który chce uruchomić. Rozumiem że od lusterka zew do sterownika drzwi już nic nie przeciągam. Jedynie od sterownika drzwi ciągnę jeden (tak?) kabel do lusterka wew oraz od strony pasażera też ze sterownika jeden kabel do lusterka wew i te 2 kable w sumie mam wpiąć w ten jeden wolny pin ? Sorry ale na prawdę nie ogarniam tematu elektryki.
  9. Hmm czyli jak mam wtykę na 8pin a 7pin zajęte 1pin mam wolny w niego wkładam kabelek i przeciągam do sterownika drzwi i będzie smigał wtedy zewnętrzny fotochrom ? dobrze myślę ?
  10. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wiesz co, ledy nie bardzo mi się w avancie b8 podobają, podobnie jak przednie. Neony natomiast są super, ale drogie i chyba trudne do podłączenia. Mnie się bardzo podobały ledy. Nawet zakupiłem takie dla siebie, ale jak zobaczyłem neon na żywo od razu zmieniłem zdanie Jak chcesz mam komplecik nówki prosto z fabryki
  11. Że tak zapytam aby podłączyć zew lusterka jako fotochrom skąd do kąt trzeba pociągnąć kabel i ile tych kabli i którędy ? i gdzie można je zakupić.
  12. Trzeba delikatnie od dołu na środku podważyć i wyjdzie.
  13. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Według mnie led czy neon świeci rewelacyjnie. Też byłem sceptyczny do tego, ale jak się patrzy na inne samochodu na drodze np przy kiepskiej widoczności nawet we mgle jak ktoś pociśnie na hamulec fajnie widać samochód jest widoczny. Według mnie dużo też daje to w kwestii bezpieczeństwa no i wygląda dużo lepiej. Żarówki świecą słabo i tak nijako.
  14. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Turzol Sedan ? już nie kombi ?
  15. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie to jest numer spojlera na klapę 8K5071645 ktoś mi powie czy to jest zwykły spojler czy jakiś inny niż "normalny" jaki przychodzi.
  16. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zakupiony THNX Łukasz i po co Ci to? I tak połamiesz plastiki, przecież nerwowy jesteś :polew: Śmiejesz się, ale ja mam tak samo nie wiem czy te wyjmaki coś pomogą
  17. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Z tymi mechanikami to jest w ogóle porażka mi kiedyś chciał wsiąść do samochodu w takich upierdolonych porach i też mu zwróciłem uwagę
  18. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a ja mam pytanko gdzie kupić takie plastikowe wyjmaki jak na filmie do rozbierania tapicerki itd
  19. Tak w Avancie jest P&P mam ledy i neony jak coś. W sedanie tak jak mówisz trzeba zmieniać klapę
  20. Ma ktoś numer tego daszka ? może załatwię ktoś chętny ?
  21. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A4 3.0 TDi S-line Jedyna w PL MAXXXX Opcja B&O (3576710918) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  22. Ile można wziąć za taki daszek s-line ?
  23. No tak ale czego to się tyczy
  24. Witam dzisiaj skanowałem znajomemu samochód i pojawił się taki błąd po skasowaniu błąd powraca od razu. Co to może być ? Z tego co mi się wydaje błąd dotyczy suba. Znajomy ma nagłośnienie B&O Address 47: Sound System (J525) Labels: 8T0-035-223-BOM.clb Part No SW: 8T0 035 223 T HW: 8T0 035 223 F Component: DSP Prem H14 0400 Revision: 00H14003 Serial number: 34814000151300 Coding: 020101 Shop #: WSC 12336 024 394758 VCID: 3F875D25AE669D1 1 Fault Found: 00003 - Control Module 014 - Defective Freeze Frame: Fault Status: 01101110 Fault Priority: 5 Fault Frequency: 1 Time Indication: 0 Date: 2000.00.00 Time: 00:03:30 Freeze Frame: Voltage: 14.00 V Temperature: 17.0°C Temperature: 21.0°C Bin. Bits: 00000100 Bin. Bits: 00000100 Bin. Bits: 00000000

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.