Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gibons

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gibons

  1. Hmmm to chyba nie ten klub:whistling: PS ja widziałem niebieską kalibre na ramkach klubowych pod Galreią krk
  2. Co tutaj jest za zawieszenie 1BA ?
  3. Mnie się wydaje że będą się składać z centralnym ponieważ tak jak kolega napisał nawet gdy jest w pozycji ogrzewania i tak się składa z centralnym.
  4. Mam pytanko czy jak założę lusterka składane, ale na jakiś czas bez przełącznika tego w drzwiach. Będą się one składać po zamknięciu samochodu ? czy będzie jakiś błąd walić jeżeli tego przycisku na razie nie będzie ?
  5. a jaki moment ma rs4 b8?
  6. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    są składane ? Jeśli tak to Ja jestem chętny wtedy moje z S4 będa na sprzedaż Tak są składane rzecz jasna można powiedzieć że są w kolorze z S4 hehe
  7. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pany jest ktoś chętny na lustra z polifta 10+2 pin ?
  8. Gwint to też konkretny wydatek a byle czego kupować się nie opłaca. Ile płaciłeś za swój jeśli można wiedzieć ? może być na PW Jeżeli bym miał kupować to tylko nowy do używanych zabawek tego typu jakoś nie mam przekonania. Przed chwilą odebrałem przesyłkę od kuriera jednak będą neony z tyłu. Nówki sztuki jakby ktoś szukał ledów mam do sprzedania komplet. Przyszedł też wreszcie czujnik poziomowania xenonu, który za raz idę wymieniać o ile się nie rozpada ---------- Post dopisany 20-09-2013 at 18:29 ---------- Poprzedni post napisany 16-09-2013 at 13:45 ---------- Dzisiaj znowu odebrałem nowe fanty Lusterka 10+2 pin el.składane el.podgrzewane el.regulowane z fotochromem i side assist. Oraz wydech od 3.0TDI PS jakby ktoś był chętny jeszcze na LEDy lub Neony do b8 pisać
  9. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja też będę malował ale w czarny mat mimo że mam perłę myślę że to lepiej się prezentuje niż tak pod sam kolor lakieru w perle. Ewentualnie plastidipem spróbuję ---------- Post dopisany at 22:05 ---------- Poprzedni post napisany at 15:40 ---------- Wie ktoś gdzie można dorwać jakieś fajne pokrowce na koła 19cali ? na allegro max 18cali znalazłem
  10. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Z tego co wiem naturalne światło jest 500 więc nie powinno
  11. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a nie mniej bo jest slabsza ?
  12. No nic będę szukał na allegro
  13. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Może te słabsze nie beda swieci tak bardzo niebiesko
  14. Wychodzi na to że mam ten. KOSTAL 8K0 953 568 F : FIS , obsługuje Tempomat , obsługuje Multifunkcje , nie obsługuje ACC (aktywny tempomat RADAR) czyli sama manetka do zmiany ? Grześ wiem że masz jakieś graty do tego masz taka manetkę ?
  15. W jakim przypadku nie trzeba wymieniać taśmy ? Mam avanta z kolorowym Fisem i multifunkcją brak tylko tempomatu. Wystarczy sama manetka czy taśma też do wymiany ?
  16. Dokładnie wymiana rozrządu w ASO to 700zł sama robocizna + Twoje części więc warto w ASO 2200zł to kosztuje rozrząd w ASO może Ci się pomyliło
  17. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A polecasz te mocniejsze czy te slabsze ?
  18. Na foto wygląda to fajnie ciekawe jak to świeci faktycznie czy właśnie nie jest za niebiesko. Same żarówki wymieniłeś i nie ma błędu ?
  19. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    jaki nr ma przod ?
  20. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    tak kupiłem dzisiaj
  21. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ktoś pisał że to wiązka na przód to w takim razie jakiej powinienem szukać ? jakiś numer konkretny ?
  22. Proste są chyba w grill a te L w zderzak
  23. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jest kilka rodzaji wiazek wszytko zalezy od wyposazenia . Masz PDC przod czy sam tył ? Asystent zmiany pasa ? kamera ? Mam PDC tył tylko, mam asystenta zmiany pasa i będę dokładał kamerę. Jaką wiązkę powinienem kupić ? czy z tej coś da się wyrezać ? 8K0971104F
  24. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Myślałem że jak kupie w innym kolorze i przemaluje to będzie d*pa bo nie będzie działał jak trzeba a może ktoś podać nr wiązki tył ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.