Treść opublikowana przez Gibons
-
Felgi Stalowe na Zime;)
A ja bym sprzedał stal i kupił alumy
-
Spalony Prawy Xenon/Żarnik - Ktoś wymieniał ?
Witam jak w temacie dzisiaj wyskoczyła mi informacja o spalonej żarówce na fisie miałem nadzieję że to coś z tyłu jednak brak prawego xenonu. Nie ma świateł mijania jak i drogowych. Czy ktoś z was wymieniał już w b8 taką rzecz ? swoją drogą nie jest to dziwne że przy przebiegu 150tyś jeszcze ze światłami do jazdy dziennej taki zonk ? Da radę to jakoś samemu ogarnąć ewentualnie w serwisie czy tylko ASO ? trzeba wymienić parami ?
-
B8 TrOOOOp
Jak masz AMI Audi Music Interface to możesz podpiąć Ipoda Iphona etc ale po co komu MP3 toż to słaba jakoś dźwięku jak nie wiem.
-
B8 TrOOOOp
Czytnik kart SD ma tylko 3G z tego co mi wiadomo.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Grześ ile płaciłeś za te boczki bo szukam do siebie może być PW
-
B8 TrOOOOp
Też wczoraj podłanczałęm Q7 wszystko działa. Na A5 też sprawdzone Jakby ktoś szukał to mam taki kabelek
-
B8 TrOOOOp
ładna sztuka Audi A4 2,0 TDI 170KM QUATTRO S-LINE Prywatnie (3522922694) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Grześ trzeb było mówić miałem ori dywaniki w dobrej cenie nówki sztuki, ale wszystkie poszły
-
B8 TrOOOOp
jedrex Zmień datę w kompie na 1.04.2013 ponoć pomaga. Jak to nie pomoże pisz do mnie na PW
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Fajne felgi uważam że pasowałyby są do sprzedania w dziale "sprzedam" View image: 69
-
[ALL B8] White Ibis by Luk
Polecam 245/35/19
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Tak tylko do Navi
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Bo to jest MMI 2G więc DVD powinno być w bagażniku po lewej.
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Kolorek ciekawy Widzę że auto z 2010r hmm nie powinno mieć MMI 3G już ? chyba że w ogóle nie było MMI w nim i ktoś dołożył 2G. Niemniej jednak autko bardzo fajne dokładaj S-line w tym kolorze fajnie się to prezentuje. Dobra fela i zmiana foteli bo te to porażka i będzie i nie przyciemniaj szyb przy tym kolorze taka mała sugestia Bezawaryjności życzę a jaki przebieg tam masz ?
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Jak to nie przy wyprzedzaniu jest moc no i bezpieczniej
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Ten sterownik podchodzi do 2G i 3G ?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Sterownik jest jeden czy są różne numery ? oznaczenia ? jeśli tak to czym się różnią od siebie ? Powiedz mi jeszcze czy ten sterownik podejdzie zarówno do MMI 2g jak i do 3G ?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Kamerkę można wyrwać za 400-500zł najdroższy sterownik ;/
-
[ALL B8] Moja A4 B8 2T FSI Biala
Chciałeś kupić LED czy NEON ? led to te punktowe które świecą tak intensywnie a neon to taka krecha zakrzywiona w górę z lwej i prawej w avancie. Jak coś mam Ledy na sprzedaż
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
kamerka jest zlokalizowana w tylnej klapie tam gdzie "ciągniesz" jak otwierasz nad rejestracją. Potrzebna jest kamerką, sterownik kamerki i wiązka to chyba tyle
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kojarzy ktoś z Krakowa czarne RS6 Avant dach i maska w karbonie ? Wczoraj widziałem ją w Bytomiu miazga xD w 20calach ledwo tarcze ham się mieściły
-
B8 TrOOOOp
Z tego co mi wiadomo są takie same. Z a5 też chyba pasują tylko nie z coupe ponieważ tam są drzwi dłuższe.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Kamerka wypas takie coś bym chciał u siebie
-
Gdzie dorobię klucz do VW ?
Ja mam gościa z Siemianowic jakby ktoś szukał dorabia koduje i inne pierdoły robi taniej niż w ASO i innych "punktach"
-
Jaki silnik 2.0TDI wybrać w Audi A4 B8?
W Imielinie gość przerabia zabierak za 1000zł ponoć zna się na rzeczy. Osobiście jeszcze nie słyszałem o takiej awarii w B8 rozmawiając z mechanikiem w dużym serwisie spotkał się tylko z tym przypadkiem w b7. W ASO też nie było nic takiego zgłoszone w Krakowie ani w Katowicach bo tam pytałem gościa (nie mechanika) tylko ich przełożonego.