Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gibons

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gibons

  1. A ja bym sprzedał stal i kupił alumy
  2. Witam jak w temacie dzisiaj wyskoczyła mi informacja o spalonej żarówce na fisie miałem nadzieję że to coś z tyłu jednak brak prawego xenonu. Nie ma świateł mijania jak i drogowych. Czy ktoś z was wymieniał już w b8 taką rzecz ? swoją drogą nie jest to dziwne że przy przebiegu 150tyś jeszcze ze światłami do jazdy dziennej taki zonk ? Da radę to jakoś samemu ogarnąć ewentualnie w serwisie czy tylko ASO ? trzeba wymienić parami ?
  3. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak masz AMI Audi Music Interface to możesz podpiąć Ipoda Iphona etc ale po co komu MP3 toż to słaba jakoś dźwięku jak nie wiem.
  4. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czytnik kart SD ma tylko 3G z tego co mi wiadomo.
  5. Grześ ile płaciłeś za te boczki bo szukam do siebie może być PW
  6. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Też wczoraj podłanczałęm Q7 wszystko działa. Na A5 też sprawdzone Jakby ktoś szukał to mam taki kabelek
  7. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ładna sztuka Audi A4 2,0 TDI 170KM QUATTRO S-LINE Prywatnie (3522922694) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  8. Grześ trzeb było mówić miałem ori dywaniki w dobrej cenie nówki sztuki, ale wszystkie poszły
  9. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    jedrex Zmień datę w kompie na 1.04.2013 ponoć pomaga. Jak to nie pomoże pisz do mnie na PW
  10. Fajne felgi uważam że pasowałyby są do sprzedania w dziale "sprzedam" View image: 69
  11. Polecam 245/35/19
  12. Tak tylko do Navi
  13. Bo to jest MMI 2G więc DVD powinno być w bagażniku po lewej.
  14. Kolorek ciekawy Widzę że auto z 2010r hmm nie powinno mieć MMI 3G już ? chyba że w ogóle nie było MMI w nim i ktoś dołożył 2G. Niemniej jednak autko bardzo fajne dokładaj S-line w tym kolorze fajnie się to prezentuje. Dobra fela i zmiana foteli bo te to porażka i będzie i nie przyciemniaj szyb przy tym kolorze taka mała sugestia Bezawaryjności życzę a jaki przebieg tam masz ?
  15. Jak to nie przy wyprzedzaniu jest moc no i bezpieczniej
  16. Sterownik jest jeden czy są różne numery ? oznaczenia ? jeśli tak to czym się różnią od siebie ? Powiedz mi jeszcze czy ten sterownik podejdzie zarówno do MMI 2g jak i do 3G ?
  17. Kamerkę można wyrwać za 400-500zł najdroższy sterownik ;/
  18. Chciałeś kupić LED czy NEON ? led to te punktowe które świecą tak intensywnie a neon to taka krecha zakrzywiona w górę z lwej i prawej w avancie. Jak coś mam Ledy na sprzedaż
  19. kamerka jest zlokalizowana w tylnej klapie tam gdzie "ciągniesz" jak otwierasz nad rejestracją. Potrzebna jest kamerką, sterownik kamerki i wiązka to chyba tyle
  20. Kojarzy ktoś z Krakowa czarne RS6 Avant dach i maska w karbonie ? Wczoraj widziałem ją w Bytomiu miazga xD w 20calach ledwo tarcze ham się mieściły
  21. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Z tego co mi wiadomo są takie same. Z a5 też chyba pasują tylko nie z coupe ponieważ tam są drzwi dłuższe.
  22. Kamerka wypas takie coś bym chciał u siebie
  23. Ja mam gościa z Siemianowic jakby ktoś szukał dorabia koduje i inne pierdoły robi taniej niż w ASO i innych "punktach"
  24. W Imielinie gość przerabia zabierak za 1000zł ponoć zna się na rzeczy. Osobiście jeszcze nie słyszałem o takiej awarii w B8 rozmawiając z mechanikiem w dużym serwisie spotkał się tylko z tym przypadkiem w b7. W ASO też nie było nic takiego zgłoszone w Krakowie ani w Katowicach bo tam pytałem gościa (nie mechanika) tylko ich przełożonego.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.