Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gibons

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gibons

  1. Tak to jest jak się kupuje u Ruskich na bazarze
  2. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    U siebie też widze takie listwy piano i te zegary
  3. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czemu nie S-line ? w a5 jest taka ramka zegarów piano ? pasuje P&P ?
  4. Ja chętnie mogę się pojawić, ale jak będzie minimum z 5 osób P.S Zna ktoś dobrego lakiernika z okolic ? dobry i tani do pomalowania plastiki zderzak przod i tyl i takie drobne duperele.
  5. I co robiłeś taki demontaż ? i w jakim stanie miałeś ? Co do sprawdzania tej usterki jeżeli zauważysz że kiedyś migła Ci taka czerwona kontrolka to prawdopodobnie wałki się przekręciły i lepiej nie czekać MINUTY tylko do mechaniora. A jak zapali Ci się w czasie jazdy i świeci od razu stajemy wyłączamy silnik - laweta i jazda. Nie jedziemy do 1 zjazdu etc itd wtedy masz duże szanse że da się coś uratować.
  6. Ja teraz z ciekawości zrobiłem to doświetlanie halogenów i poszło bez problemu
  7. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A ty tamtych swoich nie miałeś grzanych ? Ja mam full el brakuje mi tylko grzania. Chętnie bym wyrezał, ale nie wiem czy jest możliwość włożęnia ori mat do środka i jakie to są koszty w ogóle.
  8. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jaką kupiłeś w pełnej opcji ? grzana i el full ?
  9. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No powiem Ci szczerze że ta wersja s-line co miałeś teraz to taka jakaś nijaka z tym materiałem już wolę swoją alcantarę uważam że 100razy lepiej wygląda. Pełna skórka jest fajna bo praktyczna:)
  10. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Cuber Trzebabylo brać te Fotele tapicerka skóra Audi S4 S-4 8K0 (3509454014) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  11. Ja mam VCDS 11.11.3 win 7 64bit i koduje wszystko. Adaptacje też robi.
  12. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    jutro cykne fote:wink: Dzięki już mam szukam poliftowych
  13. Pewnie trzeba wymienić siłowniki klapy (te na ktorych sie podnosi) możliwe że się już wysłużyły.
  14. Jak znajde chwile to cos wyskrobie Byłoby fajnie przydałby się do tego tutorial
  15. Dzięki wielkie jednak te po lifcie lepiej się składają
  16. Kiedy będzie jakiś DIY z kamerą cofania? ;>
  17. Jeżeli probowałeś na innych VCDSach niż dostałeś na płycie to kwalifikuje się internet w laptopie też musisz mieć wyłączony jak podłanczasz kabel
  18. W moich okolicach jest gość co przerabia ten wałek na 100mm bez konieczności wymiany pompy etc. Cena coś koło 1000zł ostatnio mechanik mi o tym mówił. Sam jeżdzi b7 i mówił że jak nic się nie dzieje to żeby nie grzebać.
  19. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie kto ma lusterka składane te przed liftingiem ? Pstryknie mi ktoś foto jak to wygląda ? będę bardzo wdzięczny
  20. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nad klimą mam zmieniarkę czyli mam rozumieć że ją wyciągam tak ?
  21. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja mam MMI 2G to co mam dokładnie wyciągnąć gdzie to się znajduje
  22. Hmm pytanie za 100punktów Obecnie mam lusterka. El podgrzewane, el sterowane z side assist. Mam do kupienia lusterka el podgrzewane el składane el ustawiane fotochrom i pamiec. Czyli wszystko prócz side assist. Jest możliwość przełożenia ode mnie plastików wraz z lampką do side assist i tym środkiem z side assist? tak aby to działało ? czy wiązka od side assist jest osobna że tak powiem czy razem z tamtymi pinami ? czy da się to przełożyć ?
  23. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A można sprawdzić to jakoś VCDSem ? czy jest FBAS ? jaką masz nawigacje ? miałeś TV wcześniej ? Powiedz mi jak montowałeś ten sprzet gdzie trzeba te anteny zamontować ? są w widocznym miejscu ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.