Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gibons

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gibons

  1. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jeżeli się nie mylę to z numer A i C są chyba od S4 ---------- Post dopisany at 11:39 ---------- Poprzedni post napisany at 11:38 ---------- To będzie raczej zwykła obudowa do pomalowania pod kolor nadwozia. Cena w ASO 410zł za szt
  2. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    312zł brutto
  3. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Bede wdzieczny
  4. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No ja też mam to i to a grześ gdzie Ty masz kompresor ? mógłbyś pstryknąć foto tej wnęki jak podniesiesz podłogę bagażnika ?
  5. Gibons odpowiedział(a) na gsh temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    MMI 3G+ i 19cali koła i będzie koks
  6. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Hmm tam masz suba tak ? mam tak samo z tym że nie mam tego plastiku na podnośnik na to mi przychodzi zapasówka i jest dokrecana taką plastikową śrubą no i potem pokrywa podłogi... hmm to ciekawe gdzie ten kompresor ma być normalnie chyba że jak jest zapasówka to kompresora nie ma
  7. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Klucze ja mam w takim czymś AUDI A4 8K0 KOMBI PODŁOGA BAGAŻNIKA Z KLUCZAMI (3300206769) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. a co tam za flacha się mieści ? 0.7 bolsa ?
  8. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam taki kompresot tylko nie mam tego plastiku.... dalej nie wiem jak jest w oryginale przy dojazdówce.... a może mi ktoś pokazać jak wygląda jego podnośnik ; > Audi A4 8K0 Kompresor (3300811788) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ---------- AUDI A4 8K lewarek kompresor zestaw naprawczy (3315012841) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  9. Taki temat już istnieje... a na marginesie powiem Ci że nie wiem czy coś znajdziesz aby ukryć rysy za pomocą swoich rąk na Audi. Też myślałem że to uda mi się zrobić a jednak bez zakupu polerki się nie obejdzie. Chyba że jest jakiś środek, o którym nie wiem ; >
  10. O samochód trzeba dbać co do RainXa dzięki za radę tak też zrobię jeszcze do tego muszę wymienić wycieraczki bo te już rozmazują wszystko.
  11. Szampon mam Shiny Garage całkiem fajny, glinka ValetPro ta żółta jednak jakoś zapomniałem pstryknąć fotę. Fibra była tylko położona na suchą trawę do fotki wcześniej służyła do przetarcia felgi po Finish Kare a później się suszyła po praniu razem z innymi na balkonie
  12. To ja też się pochwalę swoim zestawem, który nie dawno nabyłem. PB Natural Look - Szczerze polecam bardzo fajny produkt. Daje fajny efekt satyny a po przetarciu mikrofibrą faktycznie staje się matowy do tego rewelacyjny zapach Meguiars Glass Cleaner - Teraz wiem co to znaczy czysta szyba. Polecam również najlepszy środek jaki miałem do szyb. Dobra rzecz do rozpuszczania smoły z drogi etc dobrze się w tym sprawdza. Ja psikam tym całe auto podczas mycia. Nielsen Cyclone APC - Dla mnie bez rewelacji jak się skończy zamawiam coś innego. Nie wiem za bardzo o co chodzi, ale jak zalecali nałożyłem to przed woskiem. Moje odczucia tak jakby trochę odżywił lakier dodał trochę głębi, ale rysek nie przykrywa. Tego jeszcze nie testowałem. Jutro mam zamiar nałożyć to i przetestować akurat pogoda w sam raz do testów Tenzi - En Jee - Dobrze się sprawdza jak dla mnie. Testowałem to ręcznie - żadnych efektów nie było a robiłem miejsce 40x40 przez 20 min. Ręcznie do zajebania jeden krok. Wypróbuję jak będę miał polerkę. Tego jeszcze nie próbowałem, ale myślę że również bez polerki się nie obejdzie. Iron X - Nie ma się tu co rozpisywać robi robotę bez dwóch zdań. Według mnie ta piana jest do d*py - jak się skończy kupuję coś mocniejszego. 303 - Tego nie polecam nikomu - w komorze silnika jeszcze się to sprawdza, ale na zew plastikach siedzi do pierwszego deszczu potem ładnie spływa. PB Nattys Paste Wax Blue - Fajny wosk według mnie. Dobrze się go nakłada poleruje i za***iście pachnie gumą balonową. Gliptone - Na prawdę polecam robi robotę Zestawik do zabezpieczenia felg i opon - Sprawdza się znakomicie i bardzo wydajny Polecam każdemu taki zestaw. Oczywiście nie mogło zabraknąć rękawicy CarPro - Rewelacja jak ktoś się zastanawia czy warto ją zakupić to szczerze polecam warto. Jakieś tam mikrofibry i 2 x Fluffy zupełnie wystarcza do wysuszenia takiego avanta:) Pianownica PA + Karcher K5. 600 wystarczający zestaw do umycia samochodu.
  13. Zakupiłem troszkę kosmetyków do audiki mam zamiar dobrze dbać o nią. PB Natural Look - Szczerze polecam bardzo fajny produkt. Daje fajny efekt satyny a po przetarciu mikrofibrą faktycznie staje się matowy do tego rewelacyjny zapach Meguiars Glass Cleaner - Teraz wiem co to znaczy czysta szyba. Polecam również najlepszy środek jaki miałem do szyb. Dobra rzecz do rozpuszczania smoły z drogi etc dobrze się w tym sprawdza. Ja psikam tym całe auto podczas mycia. Nielsen Cyclone APC - Dla mnie bez rewelacji jak się skończy zamawiam coś innego. Nie wiem za bardzo o co chodzi, ale jak zalecali nałożyłem to przed woskiem. Moje odczucia tak jakby trochę odżywił lakier dodał trochę głębi, ale rysek nie przykrywa. Tego jeszcze nie testowałem. Jutro mam zamiar nałożyć to i przetestować akurat pogoda w sam raz do testów Tenzi - En Jee - Dobrze się sprawdza jak dla mnie. Testowałem to ręcznie - żadnych efektów nie było a robiłem miejsce 40x40 przez 20 min. Ręcznie do zajebania jeden krok. Wypróbuję jak będę miał polerkę. Tego jeszcze nie próbowałem, ale myślę że również bez polerki się nie obejdzie. Iron X - Nie ma się tu co rozpisywać robi robotę bez dwóch zdań. Według mnie ta piana jest do d*py - jak się skończy kupuję coś mocniejszego. 303 - Tego nie polecam nikomu - w komorze silnika jeszcze się to sprawdza, ale na zew plastikach siedzi do pierwszego deszczu potem ładnie spływa. PB Nattys Paste Wax Blue - Fajny wosk według mnie. Dobrze się go nakłada poleruje i za***iście pachnie gumą balonową. Gliptone - Na prawdę polecam robi robotę Zestawik do zabezpieczenia felg i opon - Sprawdza się znakomicie i bardzo wydajny Polecam każdemu taki zestaw. Oczywiście nie mogło zabraknąć rękawicy CarPro - Rewelacja jak ktoś się zastanawia czy warto ją zakupić to szczerze polecam warto. Jakieś tam mikrofibry i 2 x Fluffy zupełnie wystarcza do wysuszenia takiego avanta:) Pianownica PA + Karcher K5. 600 wystarczający zestaw do umycia samochodu.
  14. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam suba właśnie... Jest sub koło niego akumulator na aku jest mocowanie na koło potem wchodzi koło i na to już nic nie ma. Podnośnik i kompresor mam luzem i właśnie nie wiem jak to jest montowane od nowości. Bo chyba nie ręcznikiem owinięte jak mam w tej chwili ---------- Post dopisany at 15:49 ---------- Poprzedni post napisany at 15:49 ---------- Zrobie potem foto jak to wyglada u mnie
  15. Można nawet relingi czyścić bardzo dobry produkt
  16. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Chyba coś takiego ? AUDI A4 SKRZYNKA NA POMPKĘ DO BAGAŻNIKA 8K9813685A (3288725327) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. tutaj jest jeszcze taki styropian na lewarek ale nie wiem czy kolo wtedy wejdzie. Ja go nie mam LEWAREK STYROPIAN BAGAŻNIK AUDI A4 A5 8K0011031G (3322450542) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  17. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czegoś mi na bank brakuje. Dojazdówka była od nowości bo mam nawet papier z wysposażeniem dodatkowym który był przy kupnie. Klucze mam za siedzeniami tylnymi potem jest pokrywa nad dojazdówką i dojazdówka przykręcana bez pokrywy i pod nią akumulator i sub od B&O. Kompresor mam luzem i podnośnik też więc na bank brakuje jakiegoś plastiku,
  18. Gibons odpowiedział(a) na dawid771 temat w Audi A4 B8
    Regeneracja kół dwumasowych | Sprzęgło - Service Oferta regeneracji kół zamachowych | Dwumas Serwis - Regeneracja kół dwumasowych Zielona Góra Nowa Sól Kożuchów
  19. To jest przycisk nie od ogrzewanej szyby (bo takiej nie ma wogóle) tylko tzw. odraszanie Oj tam zwał jak zwał ważne że szyba przejrzysta
  20. Wydaje mi się że wszystkie to mają, albo tylko te które mają klimę 3-strefową.
  21. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja mam ori dojazdówkę od nowości. Tylko gdzieś na allegro widziałem taki plastik na kompresor ( u mnie kompresor jest luzem ) i teraz nie wiem czy jest luzem bo jest dojazdówka czy poprzedni właściciel go gdzieś przesiał.
  22. Spalanie pewnie 10l trzeba liczyć
  23. Gibons odpowiedział(a) na pre_pl temat w Lifestyle i Hydepark
    Może po drodze złapał go jakiś fotoradar i przyjdzie Ci foto z jego ryjem. Życzę Ci tego.
  24. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam pytanie czy posiada ktoś zdjęcie wnęki bagażnika w wersji avant z dojazdówką. Co tam powinno się znajdować ?
  25. Ja SKFa odpuściłem kosztował 700zł za sztukę ;/ wszyscy polecali FAGa więc takiego zakupiłem i śmiga aż miło

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.